Become A Legend

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Become A Legend

Мнение от quaresma »

Направих тази тема за да видя как се представяте. Тук разказвайте своята кариера с няколко изречения.

Аз ще разкажа моята кариера:

1. Име - Кирил Димитров
2. Първи Отбор - Стоук Сити
3. Ръст - 179 см
4. Позиция - Ляво/Дясно Крило
5. Килограми - 69 кг

Първо да кажа на какво ниво играя: Professional
Започнах като играч на Стоук Сити много убедителен сезон за мен Стоук Сити завърши на 9 място. Играча ми стана голмайстор с 19 гола, също така стана и играча с най-много асистенции (27).
В началото на втория сезон имах оферти от: Удинезе, Аякс, ПСВ Айндховен, Блякбърн, Севиля. Разбира се приех от Севиля!
Така започна и вторият ми сезон първият полусезон стоях резерва и нямах шанса да се изявя,но вторият полусезон показах, че не трябва да съм на скамейката и трябва да играя. Играх за Лига Европа там отбелязах 4 гола и 2 асистенции. В Испанското първенство отбелязах 11 гола и 6 асистенции. Със отбора на Севиля завърших на почетното 3-то място, а за Лига Европа стигнахме до Четвърт Финали.

Дотук с Севиля!!. Сензационна оферта която нямаше как да отхвърля. Имах оферта от Манчестър Сити и отново се завърнах в Англия.
Започнах сезона фантастично Манчестър Сити учавстваше в Лига Европа. Със екипа на Манчестър Сити записах 28 мача 19 гола и 7 асистенции. Отбелязах 9 гола в Лига Европа и 1 асистенция. В английското първенство завоювахме 2-ро място и отбелязах 10 гола. Сензация!. Манчестър Сити печели Лига Евопа след победа над Севиля с 3:0 (2 гола Кирил Димитров). За купата на Англия няма какво да кажа отпаднахме на Четвърт-Финали от Фулъм.

Така завърши и 3-ят ми сезон подписах нов договор с Манчестър Сити и продължавам с тях!
ТОВА БЕШЕ ОТ МЕН! ДАНО ДА ВИ Е ХАРЕСАЛА КАРИЕРАТА МИ КОЯТО ТЕ ПЪРВА ЗАПОЧВА! ;)
In_V_isible
Мнения: 16
Регистриран на: 10 Сеп 2009 22:46

Re: Become A Legend

Мнение от In_V_isible »

Не мога да разбера за какво правите такива теми. Яво ви е кеф да се хвалите. Кой къде бил. Ми хубаво айде.
Започване с Тулуза на полу -сезона преминаване в ПСЖ - още през първия сезон печеля Лига Европа след като ПСЖ играеха там. След края на сезона участие на Световоното с България - печелене след победи над Германия, Италия, Испания, Англия в този ред до финала, след групите. Преминаване в Интер от началото на втория сезон. С Интер печелене на ШЛ и всичко останало възможно + първо място в квалификацийте за ЕВРО 2012. Начало на 3-ти сезон в Барселона... играя го в момента...
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Become A Legend

Мнение от lqlqlq »

Не мога да разбера за какво правите такива теми. Яво ви е кеф да се хвалите.
Опита се да изпъкнеш с ум, но облъчи всички с простотията си...
In_V_isible
Мнения: 16
Регистриран на: 10 Сеп 2009 22:46

Re: Become A Legend

Мнение от In_V_isible »

аз?
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Become A Legend

Мнение от lqlqlq »

Каква ти беше позлата да се заяждаш?
In_V_isible
Мнения: 16
Регистриран на: 10 Сеп 2009 22:46

Re: Become A Legend

Мнение от In_V_isible »

Защото темата е безмислена. Мислиш ли, че някой го интересува, че пичагата играе в Севиля или че аз играя в Барселона. За мен, всеки който създава такава тема просто иска да се фука. Или да помпа мускули.
Нищо лично. Щото ще кажеш че и аз се хваля, ама моята кариера е на Аматьор понеже съм слаб играч на ПЕС.
marto135
Мнения: 380
Регистриран на: 30 Ное 2007 20:37

Re: Become A Legend

Мнение от marto135 »

In_V_isible написа:Защото темата е безмислена. Мислиш ли, че някой го интересува, че пичагата играе в Севиля или че аз играя в Барселона. За мен, всеки който създава такава тема просто иска да се фука. Или да помпа мускули.
Нищо лично. Щото ще кажеш че и аз се хваля, ама моята кариера е на Аматьор понеже съм слаб играч на ПЕС.
Сега се изфука .... каза че и слаб ... и после викаш другите да не се фукат а ? :wasntme: :D
ОфК СлИвЕн FoReVeR In My HeArT!

http://soccerline.new-forum.net/forum.htm
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: Become A Legend

Мнение от quaresma »

Направих тази тема защото искам да разбера как се представят някои на ПЕС 2010 не,че се фукам просто ми е интересно, а и съм привърженик на ПЕС!
Liverpool4ever

Re: Become A Legend

Мнение от Liverpool4ever »

пичове и аз играя на become a legend, но имам оферти само от отбори в Англия, някой може ли да ми каже как да направя така, че да имам оферти от всички отбори не само от отбори в Англия?
quaresma
Мнения: 33
Регистриран на: 17 Дек 2008 14:53

Re: Become A Legend

Мнение от quaresma »

Liverpool4ever написа:пичове и аз играя на become a legend, но имам оферти само от отбори в Англия, някой може ли да ми каже как да направя така, че да имам оферти от всички отбори не само от отбори в Англия?
Виж си ЛС! ;)
Seederman

Re: Become A Legend

Мнение от Seederman »

ПИШИ НА КИРИЛИЦА !!!!
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: Become A Legend

Мнение от bez_ime444 »

Значи аз се паравих методи с името си и започнах във Съндерланд Първият сезон Играя Нападател със Номер 9
Първият Сезон имам 41 Мача 26 Гола 20 Асистенции след края на сезона имах доста оферти от Севиля Манчестър Сити Стоук Сини Улвс Парма Но си останах във Съндърланд Станах и шампион На Англия През Първият Сезон играя го на РЕГУЛАР В началото на вторият сезон имам 53 мача 103 гола 29 Асистенции стигнах до ЧетвъртФинал На шампионската Лига докато не ни отстрани Реал Мадрид имах 20 Гола във Шампионската Лига и 10 Асистенции След Края на сезона получих награда за голмайстор на Висшата Лига със Съндерланд Награда пак със Съндерланд за 19 асистенции във първенството и Шампионската лига След това чаках оферта от Манчестър Юнайтед но само си останах да чакам имах оферти от Испания Англия и Италия но Останах за 3 Сезон във Съндерланд играча ми е 1.80 см височина и 83 кг :) :) В началото на Третият СЕзон имам засега 10 мача 17 гола 3 Асистенции иначе общо до момента имам 104 мача 146 гола 52 асистенции 18 ХетТрика 12 Жълти Картона и 1 Червен :D :rofl: :) :) :) :) :) :) :)
xplodr

Re: Become A Legend

Мнение от xplodr »

quaresma написа:
Liverpool4ever написа:пичове и аз играя на become a legend, но имам оферти само от отбори в Англия, някой може ли да ми каже как да направя така, че да имам оферти от всички отбори не само от отбори в Англия?
Виж си ЛС! ;)
извинявам се че първо пиша,след дълъг срок на темата но искам и аз да попитам за това. ако може помощ на ЛС
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Become A Legend

Мнение от Nikitto »

Аз пък имам проблем с тези патчове 0.8.2, много гаден 3 сезона си играя дори хора казват, че дори ина 1вия им ставало така ИГРАТА ЗАЦЕПВА И НЕ ИСКА ДА МРЪДНЕ, ако някой знае от какво може да е да каже мерси предварително, иначе съм започнал с Манчестър Юнайтед, и ставах 1ви почти нявсякъде привлекох класни футболисти, класатана която играя е Профешионал :)
miteto4

Re: Become A Legend

Мнение от miteto4 »

аз първо играех на professional в Дженоа като нападател номер 19 играх сезон и половина 1вия сезон бях голмайстор с 40 гола в италия и спечелих лигата на Италия после играх в ШЛ и отпаднах на 1/8 финал от Барсенола и след това истрих сейфа :rofl: и си направих нов сега играя на top player в NAC BREDA почти свърших 1-вия сезон на 1-во място съм играя като централен халф и съм на 3-то място при голмайсторите.
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2010”