callnames

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
torres74

callnames

Мнение от torres74 »

Здравейте пак съм тука. Много се извинявам на Админа, повече няма да правя така.Та за callnames който може да помогне да помага
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: callnames

Мнение от AntrAcsA »

Много хора си мислеха като теб , че е супер лесно да се прави патч и се опитаха сами , дори сформираха екипи и се изложиха ! Патчовете им повече създават проблеми от колкото да ги отстраняват !
Ще банвам всеки , който се осмели да поставя под съмнение качествата на хората от БФЛ и тяхната работа .

Не разбирам какво толкова си се захванал за тия callnames . Коментoра и озвученото като цяло в ПЕС-а е ужасно и затова винаги го изключвам и си пускам winamp.
Ако искаш да запишеш имената , трябва да са с английски акцент и произношение , че да се връзват с тези от играта , за това си свали някаква програма от типа на уиндовския " Narrator " *( Start >All programs> Accessories >Accessiblity>Narrator.exe ) , запиши ги с soundforge и ги конвертирай както и където трябва , както е обяснено по големите форуми като evo-web !
Но вичко това е абсолютно безсмислено и излишно , ама щом ти се занимава .. ок
torres74

Re: callnames

Мнение от torres74 »

Това, че е безмислено си го решил ти, добре имаш си право на мнение. Доста четох във ево- уеб и имената на 90 процента ги докарвам, малко остава и ще ги направя. Озвучаването на играта е леж, съгласен съм, но нали затова го правим, поне българските играчи да ги има.Така, че който иска да ни помогне да помага, който не иска поне да не пречи.
torres74

Re: callnames

Мнение от torres74 »

Тук http://forums.evo-web.co.uk/showthread. ... es&page=27 във пост 790 съм качил почти всички имена на ЦСКА и Левски, който иска може да си ги свали за да му стане по- интересна играта. Успех от мен на всички, които правят пачове с callnames.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: callnames

Мнение от AntrAcsA »

Е браво :) добре са се получили
torres74

Re: callnames

Мнение от torres74 »

Казах ти, че ще успея и успях. Никакви лоши помисли нямам към администратора и форума, напротив, както виждате имам пост във ЕВО- УЕБ, но това не ми е целта имам още много имена и ако е възможно да бъде премахнат бана по IP ще мога да ги кача и тук, което е моето най- голямо желание. Дори с удоволствие ще предоставя на BFL всичко, което имам за техните пачове.
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: callnames

Мнение от AntrAcsA »

За какъв бан говориш ?? А и друго , за ПЕС 2010 БФЛ няма да има това е 99 % сигурно , така че май няма да ни трябват :) а за ПЕС 2011 не се знае какъв ще е коментатора и каква ще е системата на файловете, говори се за нов енджън и т.н.
torres74

Re: callnames

Мнение от torres74 »

Както става ясно в Пес 2011 коментара отново ще бъде на Джон Чемпиън, така че тези имена ще вършат работа. Успех за напред Ура, Ура, Ура.
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2010”