Базаданни

Всичко за BFL FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
Публикувай отговор
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Базаданни

Мнение от Vencoi »

Търсим хора които да се занимават с базата!!!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Базаданни

Мнение от Nikitto »

Аз , мога да се занимавам , нямам проблем с това , що годе съм опитен в това ! Ам , обаче след утре се връщам щото заминавам и ще се разберем :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Базаданни

Мнение от sv3nc3 »

Nikitto написа:Аз , мога да се занимавам , нямам проблем с това , що годе съм опитен в това ! Ам , обаче след утре се връщам щото заминавам и ще се разберем :)
A? :wasntme:
kgb22
Мнения: 56
Регистриран на: 06 Май 2009 19:42

Re: Базаданни

Мнение от kgb22 »

Мога да се заема :) с определна част . Къде трябва се запиша?
Изображение
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Базаданни

Мнение от Vencoi »

Дайажте пойече инфо. От къде сте, на колко години сте, занимайали ли стесе с едитора, какйо разбирате от футбол и т.н.
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: Базаданни

Мнение от Nikitto »

Николай Ангелов Чалъков на 16 години , от Пловдив , да занимавал съм се със едитора , правил съм трансфери , оправял съм колкото мога лица до най - реалните ... който могат да са , екипите малко ... от футбол бих казал че разбирам доста ... Това е от мен ! :)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Базаданни

Мнение от DoMiNaToR »

Търсим още един човек за базата. Сега аз и Nikitto работим по нея, но ни трябва още един. Ако имате желание и имате опит в това, пишете тук или на ЛС.
Zeeyo

Re: Базаданни

Мнение от Zeeyo »

На 17 години съм от Пловдив и мисля че мога да помогна с нужното за БФЛ ФМ 10.От футбол разбирам достатъчно и миналата година тъи като патча не беше добър с приятели си направихме наш пач който поне имаше повечето снимки, реални способности "на играчите" и си го ползвахме .. :giggle:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Базаданни

Мнение от DoMiNaToR »

Zeeyo написа:На 17 години съм от Пловдив и мисля че мога да помогна с нужното за БФЛ ФМ 10.От футбол разбирам достатъчно и миналата година тъи като патча не беше добър с приятели си направихме наш пач който поне имаше повечето снимки, реални способности "на играчите" и си го ползвахме .. :giggle:
Базата е готова, почти. Има някои неща за доиспипване, но.. Ако ни трябва човек, ще те имам в предвид. Т'ва за миналогодишния пач не мога да го разбера, но както и да е.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2010”