BFL FIFA Manager 2010

Всичко за BFL FIFA Manager 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | BFL FIFAM 10 v1.0
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от DoMiNaToR »

RickarD написа:а има ли некав шанс играчите от В група да са реал ?
не
maroru
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Дек 2008 18:37

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от maroru »

за коледа готов ли ще е
UnIsYs

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от UnIsYs »

не за нова година:) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
aniky
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Ное 2009 00:27

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от aniky »

Ееееее, това очаквате скоро се превърна в два месеца!?! Добре че поне сте написали „скоро”, че ако беше нещо друго ще мине половин година…..
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Vencoi »

Играта излезна на 28 октомври, значи са минали по-малко от месец и половина ако някой друг може да направи всичко това което ще има в пача за по малко от 3 месеца да се обади
aniky
Мнения: 27
Регистриран на: 16 Ное 2009 00:27

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от aniky »

Най – накрая се разбрахме!!! Въпроса не беше в това дали някой може да го напише за по- малко от три месеца, а за коректно отношение. Точно това исках от екипа да напишат за какъв срок ще е готов. Не става въпрос за заяждане, а да се избегнат разтегливи понятия като „скоро”.
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Vencoi »

И какъв е смисъла да кавем че ще е готов на 10-ти като и ние незнам дали ще е готов тогава. Мисля че е по-добре "скоро" от колкото да сменяме датата постояно.
delta_force

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от delta_force »

Имам едно конструктивно и според мен разумно предложение към създателите на БФЛ.
Ясно е, че и тоя патч отече във времето и скоро ще се смеси с очакванията ни за ФМ2011. Истината е, че от БФЛ ФМ2007 не е излизал свестен патч за българското първенство.
2008-ма беше пълно разочарование за тези, които бяхме ползвали предишните версии. Предвид странните екипи и стадиони, си признавам, че дори не съм го разцъквал.
2009-та това "скоро", което и сега виси тук, си отвися цялата година.
С огромна изненада установих, че във ФМ2010 фигурира и нашето първенство. Колкото и недодялано да изглежда, все пак си е някаква база, на която можеше да се стъпи и разчитах, че тая година ще разцъкам най-накрая и истинския пач съвсем скоро.
Но не би:(((
Та да се върна към предложението си. Ясно е, че 95% от потребителите играят или биха играли с Левски, ЦСКА, Локо Пд, Ботев, Ч. Море или Берое. Опитайте се да се съсредоточите само върху отборите от А група и пуснете като начало някаква версия на патча, макар и с недоработени или неистински отбори от Б и В групите. Едва ли тия 95%, за които стана дума, ги вълнува дали Милко Каракачански играе в Чепръчене ляв или десен халф-бек или как точно изглежда и колко е капацитета на стадиона на "Скрита скала" Мъдрево.
Пуснете подобен патч за играчи като нас, пък после ако искате и до лятото доработвайте Б, В групите и всякакви подробности.
Никой няма да ви се разсърди на неточностите, дори напротив.
Иначе респект за работата с която сте се захванали и която за в бъдеще трябва да потърсим начини да бъде и овъзмездена!
И дано на връх Коледа дочакаме и БФЛ ФМ2010!!!!
Nikitto
Мнения: 180
Регистриран на: 12 Юли 2009 09:55

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Nikitto »

delta_force написа:Имам едно конструктивно и според мен разумно предложение към създателите на БФЛ.
Ясно е, че и тоя патч отече във времето и скоро ще се смеси с очакванията ни за ФМ2011. Истината е, че от БФЛ ФМ2007 не е излизал свестен патч за българското първенство.
2008-ма беше пълно разочарование за тези, които бяхме ползвали предишните версии. Предвид странните екипи и стадиони, си признавам, че дори не съм го разцъквал.
2009-та това "скоро", което и сега виси тук, си отвися цялата година.
С огромна изненада установих, че във ФМ2010 фигурира и нашето първенство. Колкото и недодялано да изглежда, все пак си е някаква база, на която можеше да се стъпи и разчитах, че тая година ще разцъкам най-накрая и истинския пач съвсем скоро.
Но не би:(((
Та да се върна към предложението си. Ясно е, че 95% от потребителите играят или биха играли с Левски, ЦСКА, Локо Пд, Ботев, Ч. Море или Берое. Опитайте се да се съсредоточите само върху отборите от А група и пуснете като начало някаква версия на патча, макар и с недоработени или неистински отбори от Б и В групите. Едва ли тия 95%, за които стана дума, ги вълнува дали Милко Каракачански играе в Чепръчене ляв или десен халф-бек или как точно изглежда и колко е капацитета на стадиона на "Скрита скала" Мъдрево.
Пуснете подобен патч за играчи като нас, пък после ако искате и до лятото доработвайте Б, В групите и всякакви подробности.
Никой няма да ви се разсърди на неточностите, дори напротив.
Иначе респект за работата с която сте се захванали и която за в бъдеще трябва да потърсим начини да бъде и овъзмездена!
И дано на връх Коледа дочакаме и БФЛ ФМ2010!!!!
Виш сега, почти сме готови имаме малко проблеми с някой неща ... доста неща са готови, когато можем най-рано ще го пуснем!!!
delta_force

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от delta_force »

Айде, стискаме палци в такъв случай! Явно сте перфекционисти.
Като гледам снимките, ни очаква нещо изключително.

Че е срамота да съм роден на един хвърлей от Герена и да играя ФМ с Енерги Котбус.:))))
Sonic

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Sonic »

Vencoi Ще може ли 1-2 снимки на армията ако сте я сложили?
Vencoi
BFL Team™
Мнения: 450
Регистриран на: 15 Юни 2007 11:29
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Vencoi »

delta_force написа:2009-та това "скоро", което и сега виси тук, си отвися цялата година.


FIFA Manager 09 Release - 30.10.2009
BFL FM 09 Release!!! - 08.11.2008

Това прави по-малко от 10 дена след излизане на играта прави си сметката. БГ патча излезна преди всички останали.
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от bor_don »

факта, че в първия пост няма нещо под 90%, означава ли, че ще имаме патч съвсем скоро? Просто фифа и футбол мениджър ми станаха безинтересни, а тази игра винаги има много екстри да предложи и затова искам да я поразцъкам с български отбори.
maroru
Мнения: 33
Регистриран на: 15 Дек 2008 18:37

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от maroru »

ами кои стадиони ще са направени
Lampard

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Lampard »

Аз искам да попитам относно спонсорите.. тъй като те ще са бъгларски това значи ли,че като играеш с друг отбор (не Български) примерно в Англия спонсорите там пак ще са български?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от DoMiNaToR »

Lampard написа:Аз искам да попитам относно спонсорите.. тъй като те ще са бъгларски това значи ли,че като играеш с друг отбор (не Български) примерно в Англия спонсорите там пак ще са български?
Не, само в България ще са български
Lampard

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от Lampard »

Мерси за бързия отговор! Успех с работата..
delta_force

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от delta_force »

Re: BFL FIFA Manager 2010
от Vencoi на 04 Дек 2009 18:25

FIFA Manager 09 Release - 30.10.2009
BFL FM 09 Release!!! - 08.11.2008

Това прави по-малко от 10 дена след излизане на играта прави си сметката. БГ патча излезна преди всички останали.



Просто обърках годините. 2008-ма така и не дочакахме патч, а 2009-та се отчакахме на версията 2.0, която трябваше да е с истинските стадиони. Факт е, че заради БГ патча, аз все още играя ФМ2007. :sweating:
Всички сме в очакване и стискаме палци! :)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Manager 2010

Мнение от DoMiNaToR »

delta_force написа:Просто обърках годините. 2008-ма така и не дочакахме патч, а 2009-та се отчакахме на версията 2.0, която трябваше да е с истинските стадиони. Факт е, че заради БГ патча, аз все още играя ФМ2007. :sweating:
Всички сме в очакване и стискаме палци! :)
Ами е зат'ва да не чакате версия 2 с реални стадиони ше почакате малко повече вер. 1.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2010”