Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от DoMiNaToR »

janko написа:Кога ще е готов патча ?
На 1 Януари 2013
stefcho_beroe
Мнения: 13
Регистриран на: 14 Окт 2009 18:36

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от stefcho_beroe »

janko написа:Кога ще е готов патча ?
30-ти Февруари :giggle: :giggle: :giggle:
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Rubo »

Отново и тази година предлагам направата на Б групите. Да ви припомня FIFA07, отново не бяхте толкова много хора в екипа, но успяхте да се справите и мисля, че стана доста добър пач и помня как хора от цяла България се радваха и си спомням как с приятели сме се събираме в нас и сме играли мрежа от 1PC между два отбора от Б група и беше много яко. Не мисля, че е толкова много работа и не мисля, че трябва да се престарава толкова единственното нещо което отнема време е базата данни, което може да се направи така че всички играчи да са с по 61-62 скил, тъй като се пак е Б група. Тази година сравнително рано пуснахте пача и мисля че има пре достатъчно време до FIFA 11 и пре спокойно и без толкова занимаване може да се направят Б групите, които ще допринесат за повече реализъм в играта, защото ще може когато завърши един сезон 3 отбора от Бгрупа да се изкачват в А и 3 отбора да отпадат надолу. Така и много повече хора ще могат да се играят с любимите си отбори. ;)
stefcho_beroe
Мнения: 13
Регистриран на: 14 Окт 2009 18:36

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от stefcho_beroe »

sv3nc3, заключвайте тази тема и пускайте нова тема - "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 11" :rofl: Хем досадниците да почват: "Ще има ли Б група", "Искам Б група", "Искам "Б" окръжна Тетевенска група!" :rofl:
mar4o_botev

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от mar4o_botev »

моля кажете дали ще има Б групи последно и кога ше излизат.Благодаря предварително
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Rubo »

stefcho_beroe написа:sv3nc3, заключвайте тази тема и пускайте нова тема - "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 11" :rofl: Хем досадниците да почват: "Ще има ли Б група", "Искам Б група", "Искам "Б" окръжна Тетевенска група!" :rofl:


Какво общо има това с FIFA11? Това, че ти си подмазвач и се чудиш какво да напишеш, не означава че другите са досадници и пишат глупости като теб. Ако Берое не бяха влязли в А се хващам на бас че друго щеше да пишеш из форума. И темата се казва "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10". Какво друго може да пише човек вътре???
fonuel

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от fonuel »

Rubo написа:
stefcho_beroe написа:sv3nc3, заключвайте тази тема и пускайте нова тема - "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 11" :rofl: Хем досадниците да почват: "Ще има ли Б група", "Искам Б група", "Искам "Б" окръжна Тетевенска група!" :rofl:


Какво общо има това с FIFA11? Това, че ти си подмазвач и се чудиш какво да напишеш, не означава че другите са досадници и пишат глупости като теб. Ако Берое не бяха влязли в А се хващам на бас че друго щеше да пишеш из форума. И темата се казва "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10". Какво друго може да пише човек вътре???
Ей, Хосе, успокой се ! От БФЛ хиляда пъти казаха, че няма да правят "Б" група и ти настояваш. Чети малко преди това. Единствения шанс да се появи въпросната група е момчетата, които се занимават отделно с нея да я завършат и следователно пуснат.
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

fonuel написа:
Rubo написа:
stefcho_beroe написа:sv3nc3, заключвайте тази тема и пускайте нова тема - "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 11" :rofl: Хем досадниците да почват: "Ще има ли Б група", "Искам Б група", "Искам "Б" окръжна Тетевенска група!" :rofl:


Какво общо има това с FIFA11? Това, че ти си подмазвач и се чудиш какво да напишеш, не означава че другите са досадници и пишат глупости като теб. Ако Берое не бяха влязли в А се хващам на бас че друго щеше да пишеш из форума. И темата се казва "Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10". Какво друго може да пише човек вътре???
Ей, Хосе, успокой се ! От БФЛ хиляда пъти казаха, че няма да правят "Б" група и ти настояваш. Чети малко преди това. Единствения шанс да се появи въпросната група е момчетата, които се занимават отделно с нея да я завършат и следователно пуснат.
аз мога да ти кажа,че не той,а ти не четеш,защото Светльо каза,че след провеждането на БФЛ Академи шестимата човека,който най-много им харесат ще станат част от екипа и тогава ще започне правенето на Б групите
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

LeVsKi FoReVeR написа:аз мога да ти кажа,че не той,а ти не четеш,защото Светльо каза,че след провеждането на БФЛ Академи шестимата човека,който най-много им харесат ще станат част от екипа и тогава ще започне правенето на Б групите
Б групите ще се правят в БФЛ Академи.
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от pogreb »

добре,нали волов фен и някви негови фр ги правиха,сега да не почна всичко отначало :puke:
infinitive

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от infinitive »

Защо като свърша сезон в мениджир моуд и последните 3 отбора не се сменят? Нали уж щяха да се семнят с Беласица и др....
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

infinitive написа:Защо като свърша сезон в мениджир моуд и последните 3 отбора не се сменят? Нали уж щяха да се семнят с Беласица и др....
Нали няма Б група бе!Как искаш да се сменят???????????????????????
infinitive

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от infinitive »

lqlqlq написа:
infinitive написа:Защо като свърша сезон в мениджир моуд и последните 3 отбора не се сменят? Нали уж щяха да се семнят с Беласица и др....
Нали няма Б група бе!Как искаш да се сменят???????????????????????
E нали уж щеше да има 3 отбора които да се сменят с последните 3 всеки сезон.ПОне така четох досега в форума :wasntme:
Darkkness
Мнения: 27
Регистриран на: 29 Окт 2009 17:33
Местоположение: Стара Загора

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Darkkness »

infinitive написа:
lqlqlq написа:
infinitive написа:Защо като свърша сезон в мениджир моуд и последните 3 отбора не се сменят? Нали уж щяха да се семнят с Беласица и др....
Нали няма Б група бе!Как искаш да се сменят???????????????????????
E нали уж щеше да има 3 отбора които да се сменят с последните 3 всеки сезон.ПОне така четох досега в форума :wasntme:
Явно в някой друг форум си чел :)
SPARTAK VARNA

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от SPARTAK VARNA »

И аз така бях разбрал,че ще се сменят 3 всеки сезон..Като гледам "Б" групите ще излязат 2010, макар че си мисля,че е възможно да се направи и преди излизането им.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

SPARTAK VARNA написа:И аз така бях разбрал,че ще се сменят 3 всеки сезон..Като гледам "Б" групите ще излязат 2010, макар че си мисля,че е възможно да се направи и преди излизането им.
Я пак, че нещо много объркващо :sweating: :wasntme: . Кое да се направи, преди излизането на кое?
levskar4o_kn

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от levskar4o_kn »

Перфектна работа в/у пача,но това което аз изскам го няма дори в ФИФА 10 оригинал....Това което предлагам е ако може при смяна на спонсор да се сменя и логото на спонсора което е на екипа на отбора...пример М-Тел (Левски)...при смяна на спонсора там дето е логото на стария спонсор,в случая М-Тел да се смени с логото на новия спонсор...
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

sv3nc3 написа:
SPARTAK VARNA написа:И аз така бях разбрал,че ще се сменят 3 всеки сезон..Като гледам "Б" групите ще излязат 2010, макар че си мисля,че е възможно да се направи и преди излизането им.
Я пак, че нещо много объркващо :sweating: :wasntme: . Кое да се направи, преди излизането на кое?
Е как кое, да се направи така, че 3те отбора да се сменят, преди излизането на Б групата...






:rofl:
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

levskar4o_kn написа:Перфектна работа в/у пача,но това което аз изскам го няма дори в ФИФА 10 оригинал....Това което предлагам е ако може при смяна на спонсор да се сменя и логото на спонсора което е на екипа на отбора...пример М-Тел (Левски)...при смяна на спонсора там дето е логото на стария спонсор,в случая М-Тел да се смени с логото на новия спонсор...
А как я мислиш тая работа?Не се иска да едитваш играта, за да се сетиш, че просто няма начин ;)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”