Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sv3nc3 »

lqlqlq написа:
levskar4o_kn написа:Перфектна работа в/у пача,но това което аз изскам го няма дори в ФИФА 10 оригинал....Това което предлагам е ако може при смяна на спонсор да се сменя и логото на спонсора което е на екипа на отбора...пример М-Тел (Левски)...при смяна на спонсора там дето е логото на стария спонсор,в случая М-Тел да се смени с логото на новия спонсор...
А как я мислиш тая работа?Не се иска да едитваш играта, за да се сетиш, че просто няма начин ;)
Има начин с екипите(трябва да се направят толко екипи на на отборите колкото са спонсорите и като се смени спонсора с мини патч се сменят екипите). тва всъщност е ненормална работа :X
SPARTAK VARNA

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от SPARTAK VARNA »

lqlqlq написа:
sv3nc3 написа:
SPARTAK VARNA написа:И аз така бях разбрал,че ще се сменят 3 всеки сезон..Като гледам "Б" групите ще излязат 2010, макар че си мисля,че е възможно да се направи и преди излизането им.
Я пак, че нещо много объркващо :sweating: :wasntme: . Кое да се направи, преди излизането на кое?
Е как кое, да се направи така, че 3те отбора да се сменят, преди излизането на Б групата...






:rofl:

Добре ,че ме разбра .....предполагам е възможно!
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Rubo »



Добре ,че ме разбра .....предполагам е възможно!


Ако си изтриеш постовете и не пишеш повече по тоя въпрос ще изглеждаш доста по умен. :) ;)
SPARTAK VARNA

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от SPARTAK VARNA »

Rubo написа:


Добре ,че ме разбра .....предполагам е възможно!


Ако си изтриеш постовете и не пишеш повече по тоя въпрос ще изглеждаш доста по умен. :) ;)
тоз пък и той ,къде се обади ве мамин...
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от pogreb »

pogreb написа:добре,нали волов фен и някви негови фр ги правиха,сега да не почна всичко отначало :puke:
?
volov_fan
Мнения: 110
Регистриран на: 03 Яну 2008 19:37

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от volov_fan »

Еми БФЛ-то не го харесаха... ;)
SPARTAK VARNA

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от SPARTAK VARNA »

volov_fan написа:Еми БФЛ-то не го харесаха... ;)
Лошо...какъв беше недостатъка му?
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от traiki »

еми пуснете го отделно да не е БФЛ а просто Б група например и мисля че ще е свъместимо с техния патч :wasntme:
Darkkness
Мнения: 27
Регистриран на: 29 Окт 2009 17:33
Местоположение: Стара Загора

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Darkkness »

Стига с тия "Б" групи де... Само досадници в този форум,нали виждате,че се разботи,щом се работи,значи ще има,като имате толкова голямо желание,а нямате възможности в играта има опция за правене на отбор,направете си и играйте.... То по-добре да земат наистина да спрат да правят пачове от БФЛ,те ви подават бут,вие плачете за цяло прасе....
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

Darkkness написа:Стига с тия "Б" групи де... Само досадници в този форум,нали виждате,че се разботи,щом се работи,значи ще има,като имате толкова голямо желание,а нямате възможности в играта има опция за правене на отбор,направете си и играйте.... То по-добре да земат наистина да спрат да правят пачове от БФЛ,те ви подават бут,вие плачете за цяло прасе....
Брато, мислиш като мен :yes: само ми е странно защо всички тея разбирачи, при положение че имат шанса да помогнат, за да стане по-бързо патча мрънкат и дава акъли наляво и надясно...
sandow_91

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от sandow_91 »

Доколкото виждам си от Ботев ПД , ще видим сега като изпаднат дали няма да ти трябват '' Б '' групи :D шегувам се , ако някой ме научи как да правя екипи или знамена банери стадиони каквото ида е бих помогнал ... ;)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от DoMiNaToR »

sandow_91 написа:Доколкото виждам си от Ботев ПД , ще видим сега като изпаднат дали няма да ти трябват '' Б '' групи :D шегувам се , ако някой ме научи как да правя екипи или знамена банери стадиони каквото ида е бих помогнал ... ;)
http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=194&t=3206
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

sandow_91 написа:Доколкото виждам си от Ботев ПД , ще видим сега като изпаднат дали няма да ти трябват '' Б '' групи :D шегувам се , ако някой ме научи как да правя екипи или знамена банери стадиони каквото ида е бих помогнал ... ;)
Ясно ми е че като си фен на отбор от Б група искаш и тях, това е така дори да си фен на отбор от А група, само защото е по-реалистично ;)
bigstick

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от bigstick »

Едно голямо Браво на момчетата от BFL Team! И този път показаха, че няма невъзможни неща и че който си го може, си го може! Искам обаче да вметна нещо. Инсталирах си патч-а всичко по вода...Пускам си мач с ЦСКА и синия отбор на народа все пак реших ЦСКА да са с бели екипи. ОК, всичко точно обаче още когато излизаха играчите към терена видях един проблем:

Изображение

Изглежда, че ЦСКА, заедно с вратаря си играят с вратарския екип(благодаря, че от BFL са направили и него) обаче не знам дали този бъг е от патч-а или някакси от мен.
robinho_db

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от robinho_db »

искам да попитам дали ще излилза друг БФЛ пач за 2010 освен този дет е сега
elit_sofia
Мнения: 363
Регистриран на: 29 Ное 2008 22:31
Местоположение: София

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от elit_sofia »

:X
Изображение
fromhell95
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Окт 2009 18:21

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от fromhell95 »

ще излиза ли BFL FIFA 2010 1.1
Levskifan

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Levskifan »

fromhell95 написа:ще излиза ли BFL FIFA 2010 1.1
ДА,тай че спрете да питате! Да не вземете да ги вбесите и ще видите пачове през крив макарон :D :levski: :rofl: :thanks: :thanks:
Levskifan

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от Levskifan »

Levskifan написа:
fromhell95 написа:ще излиза ли BFL FIFA 2010 1.1
ДА,тай че спрете да питате! Да не вземете да ги вбесите и ще видите патчове през крив макарон :D :levski: :rofl: :thanks: :thanks:
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Вашите предложения за БФЛ ФИФА 10

Мнение от lqlqlq »

Levskifan написа:
Levskifan написа:
fromhell95 написа:ще излиза ли BFL FIFA 2010 1.1
ДА,тай че спрете да питате! Да не вземете да ги вбесите и ще видите патчове през крив макарон :D :levski: :rofl: :thanks: :thanks:
кой ти каза, че ще излиза патч?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”