BFL FIFA 10 Released!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
maserati19927
Мнения: 26
Регистриран на: 12 Яну 2008 20:45
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от maserati19927 »

Здравейте :) Браво на БФЛ за уникалния патч!!! Имам един въпрос, който е доста глупав и знам какъв ще е отговора, но все пак да попитам. Понеже клавиша с лява стрелка нещо не ми работи и няма как да играя фифа и дали има начин да се нагласи от Controls да се тича с други клавиши :S Пробвах се, но нищо не става :S Единствения вариант е да си купя нова клавиатура, но в момента нямам пари и това сигурно ще стане тази седмица, но през това време ми се иска да играя с бг отборите :P Благодаря ви предварително :)
Последно промяна от maserati19927 на 22 Ное 2009 14:54, променено общо 1 път.
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от bez_ime444 »

имам само един козметичен проблем първи кръг играя срещу левски и правя смяна ваада спас и пускам николай манчев и го гледам Целият Син не че ми прече но защо е така :)
stannn

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от stannn »

Патча е супер. Определено сте се постарали. Видях само една неточност по екипите. Вратарския екип на ЦСКА е с черен гръб не както сега с жълт.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

bez_ime444 написа:имам само един козметичен проблем първи кръг играя срещу левски и правя смяна ваада спас и пускам николай манчев и го гледам Целият Син не че ми прече но защо е така :)
Виж предишната страница, получава се не при всеки и само при смяна. Ако манчев е титуляр няма да е с такова лица, но ако смениш манчев със Спас е възможно той да е стакова лица. Засега не знаем на какво се дължи, предполагаме на видеокартите.
zevs_pz

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от zevs_pz »

Проблема се дължи на видеокартите, такъв е случая и с топката във предните постове. 3d моделите не биват максимално заредени, и така графиката върху тях бива проблемно непоказана.

Патчът е супер, вече играя :P Лицата са по-добри от очаквананото, според мен :happy: Поздрави
JustMe

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от JustMe »

Искам да попитам,след като инсталирам патча ще мога ли да играя в Мултиплеър срещу някой който не го е инсталирал?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

JustMe написа:Искам да попитам,след като инсталирам патча ще мога ли да играя в Мултиплеър срещу някой който не го е инсталирал?
Би трябвало да не можеш, защото е добавено ново първенство, което другия човек няма. Ще направим до няколко часа и суитчър от бфл към оригинална фифа и обратно
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Xaugyk »

Такааа..Сега и ази да си кажа тежката дума след няколко минути игра.Първо благодаря за хубавият патч за положеният труд бързото реализиране и това че го предоставихте за теглене на няколко места.Така отнсно патча инсталирах го върху 10-15 патча и подобрения и ........ патча си работи без проблеми.Единственно старите сейфове не работят но не е проблем.Топката ми се вижда нормално 3 смени направих и единственно спас делев стана след смените черен :rofl: макар и да беше като титуляр и него не съм го пипал изобщо.Лицата....Иван Стоянов Мркиньос и Мишел платини са добри.Тимонов е супер (като жив) другите от ЦСКА изобщо не си приличат особенно Котев Данчо.Т.Забелязах че няма лице на Том от латекса.Нямаше да е лошо да го има.Спонсорите и при мен са така и дори имам още стари спонсори от предният патч и лица на треньори които аз съм си слагал.Така Любчо го имам 2 пъти но имам и Димитър Пенев :).Имам и Дуци Симонович и г-л Йешич.Това е за сега отивам да разгледам останалите неща от патча.
И само ЦСКА обичамеее !!!
Sonic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Sonic »

Све искам да попитам що никаде не видях Платини в ЦСКА?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

Sonic написа:Све искам да попитам що никаде не видях Платини в ЦСКА?
Щото името му е Мишел Мескита. Платини му е като на Роналдо, Бебето, и т.н.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

Xaugyk написа:Такааа..Сега и ази да си кажа тежката дума след няколко минути игра.Първо благодаря за хубавият патч за положеният труд бързото реализиране и това че го предоставихте за теглене на няколко места.Така отнсно патча инсталирах го върху 10-15 патча и подобрения и ........ патча си работи без проблеми.Единственно старите сейфове не работят но не е проблем.Топката ми се вижда нормално 3 смени направих и единственно спас делев стана след смените черен :rofl: макар и да беше като титуляр и него не съм го пипал изобщо.Лицата....Иван Стоянов Мркиньос и Мишел платини са добри.Тимонов е супер (като жив) другите от ЦСКА изобщо не си приличат особенно Котев Данчо.Т.Забелязах че няма лице на Том от латекса.Нямаше да е лошо да го има.Спонсорите и при мен са така и дори имам още стари спонсори от предният патч и лица на треньори които аз съм си слагал.Така Любчо го имам 2 пъти но имам и Димитър Пенев :).Имам и Дуци Симонович и г-л Йешич.Това е за сега отивам да разгледам останалите неща от патча.
Том няма лице, защото няма качествена снимка.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от __SaNd1__ »

Xaugyk написа:Топката ми се вижда нормално 3 смени направих и единственно спас делев стана след смените черен :rofl: макар и да беше като титуляр и него не съм го пипал изобщо..
Не винаги се получава така първият път като влязох и смених Делев с Манчев - стана така както на шота от предната страница, но това е само когато приближиш максимално на повторение - втория път Манчев титуляр сичко си беше наред смених го с Делев и нямаше никакъв проблем - беше си както трябва не е бил черен и т.н., така че това не е винаги това със спонсорите и при мен е така, за лицата на треньорите не обърнах внимание дали го има Пенев 2 пъти :) Но отново браво - предполагам, че някой дреболии може би ще ги управите, които могат разбира се :clap: P.S. Вратарят на Славия - Мболи е негър в фифата е бял ;)
Последно промяна от __SaNd1__ на 22 Ное 2009 15:37, променено общо 1 път.
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
radoslav1990
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Май 2008 20:28

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от radoslav1990 »

Това целият патч ли е или е демото че нещо не разбрах ?
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

radoslav1990 написа:Това целият патч ли е или е демото че нещо не разбрах ?
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

__SaNd1__ написа:
Xaugyk написа:Топката ми се вижда нормално 3 смени направих и единственно спас делев стана след смените черен :rofl: макар и да беше като титуляр и него не съм го пипал изобщо..
Не винаги се получава така първият път като влязох и смених Делев с Манчев - стана така както на шота от предната страница, но това е само когато приближиш максимално на повторение - втория път Манчев титуляр сичко си беше наред смених го с Делев и нямаше никакъв проблем - беше си както трябва не е бил черен и т.н., така че това не е винаги това със спонсорите и при мен е така, за лицата на треньорите не обърнах внимание дали го има Пенев 2 пъти :) Но отново браво - предполагам, че някой дреболии може би ще ги управите, които могат разбира се :clap: P.S. Вратарят на Славия - Мболи е негър в фифата е бял ;)
Ще ги управиме, може още довечера, хубавото е че не са свързани с базата, което ще рече, че дори и да почнете кариери, няма да се налага да се прекратяват, а ще може да си ги продължите.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

radoslav1990 написа:Това целият патч ли е или е демото че нещо не разбрах ?
Целия е.
manu74
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Окт 2009 17:24

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от manu74 »

super ! super BFL 10-from romania ! good york!!!!
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от mimkOto »

omegaab написа:
sv3nc3 написа:
omegaab написа:Имам проблем при инсталацията. Ето скрийн:
http://img256.imageshack.us/img256/4048/bfl.jpg Пробвах няколко пъти и ми го дава с различни файлове, преинсталнах играта и пак същото.
Мерси предварително за помоща.
Откаде си го свалил?
Дата. Свалих го и пак същото.
Мисля че е щотоси с windows 7 за тва, и не помня дали фифа 10 върви за уидолс 7
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от peterx »

Фифата върви отлично на Уиндоус 7 и 32, и 64-бит. Просто не трябва да се инсталира в Програм Файлс!!!
Или стартирай инсталатора с десен бутон "Рън ез администрейтър".
Последно промяна от peterx на 22 Ное 2009 16:07, променено общо 1 път.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
stannn

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от stannn »

Съжалявам, че пак съм аз, но ето още едно бъгче

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”