BFL FIFA 10 Released!!!

Всичко за BFL FIFA Football 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™ | BFL FIFA 2010
Публикувай отговор
ULTRAS LOKO PD
Мнения: 26
Регистриран на: 10 Сеп 2007 13:39

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от ULTRAS LOKO PD »

Поздравления за БФЛ! Относно състави, лица, екипи и стадиони всичко е перфектно. Проблемът при мен е че песните на феновете не се чуват на никой стадион бил той български или чуждестранен. Знаете ли възможна причина за това?
qawsed

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от qawsed »

Моят проблем е че повреме на втората инсталация (черния екран) към 70% мочеби даде сенд и дон сенд грешка обаче когато цъкнах донд сенд ми изписа ,че инсталацията е успешна.И играта ми тръгва но когато започне да зарежда мач ме изхвърля и отново пише сенд и донт сенд :(
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

qawsed написа:Моят проблем е че повреме на втората инсталация (черния екран) към 70% мочеби даде сенд и дон сенд грешка обаче когато цъкнах донд сенд ми изписа ,че инсталацията е успешна.И играта ми тръгва но когато започне да зарежда мач ме изхвърля и отново пише сенд и донт сенд :(
Или имаш инсталирани патчове или се опитваш да инсталираш патча повторно. Преинсталирай си фифа-та.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Xaugyk »

__SaNd1__ написа:
Xaugyk написа:Топката ми се вижда нормално 3 смени направих и единственно спас делев стана след смените черен :rofl: макар и да беше като титуляр и него не съм го пипал изобщо..
Не винаги се получава така първият път като влязох и смених Делев с Манчев - стана така както на шота от предната страница, но това е само когато приближиш максимално на повторение - втория път Манчев титуляр сичко си беше наред смених го с Делев и нямаше никакъв проблем - беше си както трябва не е бил черен и т.н., така че това не е винаги това със спонсорите и при мен е така, за лицата на треньорите не обърнах внимание дали го има Пенев 2 пъти :) Но отново браво - предполагам, че някой дреболии може би ще ги управите, които могат разбира се :clap: P.S. Вратарят на Славия - Мболи е негър в фифата е бял ;)
Исках да кажа че Любо пенев го има 2 пъти защото единият аз съм си го слагал а другият е от БФЛ така че това не е тяхна грешка :) за спонсорите става разминаването с вивател което споменхте по-нагоре.
И само ЦСКА обичамеее !!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

qawsed написа:Моят проблем е че повреме на втората инсталация (черния екран) към 70% мочеби даде сенд и дон сенд грешка обаче когато цъкнах донд сенд ми изписа ,че инсталацията е успешна.И играта ми тръгва но когато започне да зарежда мач ме изхвърля и отново пише сенд и донт сенд :(
Не :S .
qawsed

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от qawsed »

И аз така си мисля защото бях с Румънският птач.Ок мерси за помоща.
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от peterx »

ULTRAS LOKO PD написа:Поздравления за БФЛ! Относно състави, лица, екипи и стадиони всичко е перфектно. Проблемът при мен е че песните на феновете не се чуват на никой стадион бил той български или чуждестранен. Знаете ли възможна причина за това?
Други патчове имаш ли?
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

stannn написа:Съжалявам, че пак съм аз, но ето още едно бъгче

Изображение
И това е поправимо ;)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

sv3nc3 написа:
stannn написа:Съжалявам, че пак съм аз, но ето още едно бъгче

Изображение
И това е поправимо ;)
Чакай, чакай, чакай. това би трябвало да не е така :^) . СМ да е намесен :^) ?
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от peterx »

sv3nc3 написа:Чакай, чакай, чакай. това би трябвало да не е така :^) . СМ да е намесен :^) ?
Този проблем го правеше една от старите версии на СМ 10.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

peterx написа:
sv3nc3 написа:Чакай, чакай, чакай. това би трябвало да не е така :^) . СМ да е намесен :^) ?
Този проблем го правеше една от старите версии на СМ 10.
Знам и ако някой реши да едитва с която и да било версия на СМ, въобще да не пише тука за проблеми, защото се познават бъговете на СМ.
Martin

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Martin »

Аз имам проблем само със съдиите:
http://store.picbg.net/pubpic/C7/DB/eeb ... 85c7db.bmp
Sonic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Sonic »

Све няма ли да може да направиш отделен патч за crowd да са по празни стадионите щото се пак В БГ не са така пълни?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

Martin написа:Аз имам проблем само със съдиите:
http://store.picbg.net/pubpic/C7/DB/eeb ... 85c7db.bmp
Тва е новост, но е свързана с предишните проблеми с лицата и топката. все още няма решение за това.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

Sonic написа:Све няма ли да може да направиш отделен патч за crowd да са по празни стадионите щото се пак В БГ не са така пълни?
Ми не, то и в Италия(примерно) са полупразни, но ЕА не са правили отделен патч за това
pogreb
Мнения: 22
Регистриран на: 08 Окт 2009 20:50

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от pogreb »

Martin написа:Аз имам проблем само със съдиите:
http://store.picbg.net/pubpic/C7/DB/eeb ... 85c7db.bmp
хаххааххаха
значи нз какво става,но си пуснах ЦСКА-Ботев..страшен лаг...реших да пусна мач извън А група и пуснах Севиля-Валенсия всичко си върви гладко без проблеми...
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от Xaugyk »

sv3nc3 написа:
peterx написа:
sv3nc3 написа:Чакай, чакай, чакай. това би трябвало да не е така :^) . СМ да е намесен :^) ?
Този проблем го правеше една от старите версии на СМ 10.
Знам и ако някой реши да едитва с която и да било версия на СМ, въобще да не пише тука за проблеми, защото се познават бъговете на СМ.
Хехе ами аз едитвам единственно с КМ и нямам проблеми ;) Горният проблем с парите за наградата нот фоунд го имам и аз но това стана след инсталирането на руският патч с който може да се играе с Руски отбори в ЕКТ.
И само ЦСКА обичамеее !!!
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от root4rulez »

при мен всичко е перфектно има само един бъг Милен Петков през второто полувреме става негър играх и приятелски преди сезона и втория кръг и през воторото полувреме става негърИзображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от sv3nc3 »

pogreb написа:
Martin написа:Аз имам проблем само със съдиите:
http://store.picbg.net/pubpic/C7/DB/eeb ... 85c7db.bmp
хаххааххаха
значи нз какво става,но си пуснах ЦСКА-Ботев..страшен лаг...реших да пусна мач извън А група и пуснах Севиля-Валенсия всичко си върви гладко без проблеми...
Не би трябвало да е така, няма нещо по специално за БГ отборите, което да товари допълнително.
cska_fan11

Re: BFL FIFA 10 Released!!!

Мнение от cska_fan11 »

Хора защо на мениджър моуд дава да копувам играчи само от бг първенството??? :^) :^) :^) :^)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2010”