BFL PES 6 v2 - RELEASED

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от AntrAcsA »

Изображение

С тази програма Вие ще инсталирате на вашия компютър BFL PES 6 v.2.0, включваща:

1. Всичко, включено в първата версия
2. Ново Интро
3. Ново главно меню, на български.
4. HD емблеми на всички отбори в играта
5. Два БГ стадиона - Васил Левски и Георги Аспарухов
6. 3Д купи, приличащи все повече на оригиналните.
7. Всички зимни трансфери в България.
8. 10 нови парчета, заменящи 10 от старите.
9. Песни на агитките. (от Levski1914)
10. Няколко scoreboard-а с български телевизии.
11. Нови лица.
12. kitserver, поддържащ бутонки.


Лиценз :

Не ползвайте наши неща без предварително да сте помолили, и след наше евентуално разрешение включвате името на авторите (БФЛ) .

BFL PES 6 v.2.0 е продукт реализиран от BFL Team и всички права по него се държат от BFL Team.Като потребител Вие се задължавате да:
-Не продавате продукта BFL PES 6 v.2.0 /или за кратко патча/.Това е софтуер без комерсиална цел.
-Не променяте съдържанието по патча.
-Не присвоявате заслугите за реализирането на патча.
-При разпространение в други сайтове и форуми освен официалните на BFL Team трябва да посочите авторите /BFL Team/ и официалната страница.


Музика в играта:

новите парчета са -

Prodigy - Voodoo People
ok go - here it goes again
Uniting Nations - Out Of Touch
Dario G - Carnaval de Paris
Pulp - Disco 2000
Stardust - Music Sounds Better
Sunblock - First Time
Black Eyed Peas - Mas Que Nada
Queen - We Are The Champions (Live)
Linkin Park - QWERTY (Studio)
Rap M1X by IvanMladenov
Linkin Park - Mix by IvanMladenov - With You, Faint, Nobody's Listening, Don't Stay, A Place For My Head



Начин на инсталиране (ЧЕТЕТЕ, ЗА ДА НЯМА ИНДИАНЦИ!):

1. Сваляте пача.
2. Натискате два пъти на bfl.exe
3. Натискате няколко пъти "Next" бутона, съгласявате се с правилата (лиценза) и посочвате вашата папка на ПЕС (по дифаул C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6, но е различно за всеки компютър.
4. Оставете програмата да се инсталира (може да запече за около 2-3 минути на 99%, но го оставете, ще се справи)
5. Натискате "Finish".
6. Натискате два пъти на bfl mini.exe
7. Повтаряте стъпките от 3 до 5 като пак посочвате същата папка.
8. Копирате файла "KONAMI-WIN32PES6OPT" (Copy-Paste) във "My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\save\folder 1\"
9. Ако искате музика и песни на агитките, повтаряте стъпка 8, но със файла "0_sound.asf" и го поставяте (Paste) във "папката на вашия инсталиран ПЕС\dat". След това копирате-поставяте файла PES6.exe във папката на вашия ПЕС (без dat, без нищо, директно в папката на ПЕС-а. Естествено ако ви пита "Да заменя ли файловете" давайте "Yes to all"
10. Ако нямате ново интро, копирайте файла opmov във "папката на вашия инсталиран ПЕС\dat".
11. Играете (дано стигнете дотук всички)


Направено от:

MuSTaKa (Ники) - датабаза главно
IvanMladenov (Иван) - музика, графики, скорбордс, главно меню на български, инсталатор, сийд.
haryyy (Хари) - Стадиони
AntrAcsA (Асен) - интро
Gogo (Гриша(Гeорги, да не се сърди)) - екипи
vanio-t (Иван) - лица
Levski1914 (Хиню) - песни на агитките

Благодарим на следните хора извън ПЕС екипа:

DOBRUDJA, samovihren, pa4o3, nicks, spektarm, Levski_Forever,Mancho_United, BFL FIFA Team и всички, които ни чакаха толкова време. Благодарим ви!

Снимки :
Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение
haryyy

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от haryyy »

Ееее айде честит форум :D
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от belerefon »

Хайде честит форум и от мен!Много е готин :) Имам един ? относно втората версия на пача.След като влеза на едит плаъер на левски или на цска ме изхвърля от играта :| .Всичко останало е перфектно,затова много ви моля помогнете за този досаден проблем!!!
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от belerefon »

неразбирам за какъв едитор ми говори6 :roll: извинявай,но ако може да ми обясни6 по-подробно ще ти бъда благодарен. ;)
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

намери си отнякъде PESFan OF Editor... wevolution.org , pesfan.com или каквото ти хрумне
Изображение
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от belerefon »

Благодаря ви!Сега и ако мога да се оправя с тоя едитор,ще бъде супер :roll: ;)
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

Сега и ако ми помогнете с проблема, за който писах и в стария форум... :roll:

Драмата ми е следната:
след като заменя 0_text.afs с този от пача играта крашва точно преди да започне мача :|
Гаранция 100% че действам точно както е описано :!:

Така се получава и с evo 1.3 пача....

Как мога да се справя с този проблем :?: :roll:
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

хмммм, мисля си, смени този въпросен 0_text със оригиналния, демек върни си старото.
Ще гледам да ти кача само файловете, които ти трябват за емблемите, за да си ги имаш. Най-вероятно това е от текстурите на топките. Ако си сложиш само файловете за емблемите, може да ти тръгне. Ще гледам скоро да ти дам инструкции кво да правиш ;)
Изображение
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

Мерси много. Ще следя форума и ще чакам помощ :thumbsup:
belerefon
Мнения: 133
Регистриран на: 14 Юни 2007 21:20

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от belerefon »

момчета оправих се с едитора.Много ви благодаря!За съжаление няма celebrations и няма как да гледа6 футболиста,докато го прави6,но не е болка за умиране.
Сега имам други 2 въпроса,мисля,че има6е отговори на тях в преди6ния форум :^) Защо като играя на мастер лига с Левски няма сканидирания на сините,а само на противника.В лига и приятелски мачове се чуват скандиранията :^) Другият ми ? не е толкова важен.Става въпрос за сектор Б и Г на националния стадион-липсват зрителите :(
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

1. Това е защото в Мастър Лигата като започнеш с някой отбор играта решава, че това е default отбора за МЛ, който всъщност е WE United или PES United. Тези отбори си имат отделни слотове. Ако сложим песни на Левски там и някой почне да играе с ЦСКА ще има доста да се чуди...
2. Това е заради звездите на публиката. Всяка домакинска и гостуваща публика може да е пълна по скалата от 0 до 3 звезди. Най-вероятно това са 2 звезди.
Koko-Levski след малко ще ти дам указания за да си направиш 0_text-a ;)
Изображение
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

OK, обаче съм в положение "мат" :o
Днеска пак инсталирах на чиста игра пача, като преди това бях направил бекъп на 0_text. Пробвах все пак да изиграя един мач и естествено ме изхвърли. След това сложих оригиналния 0_text и... пак ме изхвърли на същият етап :o
Пробвах без китсървъра, пак не става...
Пробвах да настроя стадиона и топката с опциите на китсървъра... не става... :S
Вече се отчайвам...
Някой има ли логично обеснение как един и същи пач, инсталиран напълно по инструкциите, при всички работи, само при мене - не :o :|
Последно промяна от Koko-Levski на 15 Юни 2007 22:01, променено общо 1 път.
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

G-Unit написа: Да не ти е вградено видеото, че на мен заради това не ми търъгва :( :|
Не съм 100% сигурен, но е много вероятно да е... Това обаче поставя други въпроси... като например: защо иначе играта ще ми върви без проблеми на Medium. Хвърчи направо без да е с ефекта на "забавен кадър", а с пача да не тръгва... :wasntme:
IvanMladenov
BFL Team™
Мнения: 844
Регистриран на: 13 Юни 2007 21:03
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от IvanMladenov »

хммм, я си изтрий папката balls от китсървъра, промени си настройките на минимум... ако картата е под GeForce FX5200 мисля е нормално да се случи това :^)
Изображение
Koko-Levski

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Koko-Levski »

IvanMladenov написа:хммм, я си изтрий папката balls от китсървъра, промени си настройките на минимум... ако картата е под GeForce FX5200 мисля е нормално да се случи това :^)
Варианта с топките го пробвах. Картата е под тази, която си показал, но както казах играта лети без пача... Защо толкова ще натежава на картата :wasntme:
Silvera

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от Silvera »

требва ли да имам бфл версия 1.0 да кача версия 2.0 :hi: :hi:
[BFL]Mancho_United

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Нем , в2.0 е отделна версия ;)
RiLeCo
Мнения: 160
Регистриран на: 15 Юни 2007 23:44

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от RiLeCo »

Екстрае и е лесен за INSTALL!
ИзображениеИзображение
vanio-t

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от vanio-t »

Ето ме и мен ( оп тук сам ) :wasntme: :P ;)
beggginer

Re: BFL PES 6 v2 - RELEASED

Мнение от beggginer »

IvanMladenov написа:хмммм, мисля си, смени този въпросен 0_text със оригиналния, демек върни си старото.
Ще гледам да ти кача само файловете, които ти трябват за емблемите, за да си ги имаш. Най-вероятно това е от текстурите на топките. Ако си сложиш само файловете за емблемите, може да ти тръгне. Ще гледам скоро да ти дам инструкции кво да правиш ;)
Кофти модели са сложили от Evo patch team-а. Играта със заменен 0text просто крашва при MX. :)

А да >> Само линк няма в инфото. :D Иначе всичко друго е супер.
http://zamunda.net/details.php?id=87346 - и тук няма сийд. :|
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 6”