Екипи

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 6
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Екипи

Мнение от AntrAcsA »

Тук ще се обсъждат екипите от патча.
Ако има оплаквания ще направя нови и ще ги пускам тук :wink:
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Екипи

Мнение от Gogo_t »

AntrAcsA написа:Ако има оплаквания ще направя нови и ще ги пускам тук :wink:
:^) :^) :^)
Антракса се изживява като Гого, еййй славата ми се носи :wasntme: Вече и децата по улицата искат да са Гого :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
ancho

Re: Екипи

Мнение от ancho »

Гого,Гого,Гого,Гого :rofl:
napster
Мнения: 841
Регистриран на: 30 Юни 2007 18:22

Re: Екипи

Мнение от napster »

Gogo_t написа:
AntrAcsA написа:Ако има оплаквания ще направя нови и ще ги пускам тук :wink:
:^) :^) :^)
Антракса се изживява като Гого, еййй славата ми се носи :wasntme: Вече и децата по улицата искат да са Гого :D
Хаха само му вижте аватара :rofl: :rofl: :rofl:
Забелязах , че влизаш 1-2 в седмицата и пускаш некви смешни постове ... :rofl: .
По темата : някой може ли да постне тези от стария форум (по-стария) , че забравих линка ...
Изображение
MuSTaKa
Мнения: 642
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:15
Местоположение: Царство България
Обратна връзка:

Re: Екипи

Мнение от MuSTaKa »

На Гого като почне новото първенство ще му свием сърмичките да прави екипи ]:)
Сега е почивка обаче :happy:
Изображение
Интер, Нотингам, Аякс
бяха тука преди вас,
те нарекоха стадиона
"Гробище за шампиони"
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Екипи

Мнение от Gogo_t »

Анчо, като стана Президент ще те взема за министър :D
Ама няма да се задържиш мн, щото мн бързо ще стана Император :happy:

Марто, аватара ми кърти :rofl:

Ники, докато почне новото първенство ще съм купил КОНАМИ и ще има Българското първенство (и вие ще го праите ама за пари) :0
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Ghost Rider

Re: Екипи

Мнение от Ghost Rider »

Искам да питам коя програма е нужна за да си правиш екипи за ПЕСа???
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Екипи

Мнение от Gogo_t »

Ghost Rider написа:Искам да питам коя програма е нужна за да си правиш екипи за ПЕСа???
Photoshop ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Ghost Rider

Re: Екипи

Мнение от Ghost Rider »

Да благодаря :),ама ако може клипче за по подробно показване щтото и аз пробвах ама нещо не разбирам,гънките незнам как да ги настроя и други тъпотии. ПЛС, ако може клипче!!!:)
[BFL]Mancho_United

Re: Екипи

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Значи като те гледам си мислиш ,че работата е мн лесна... гънките се правят с темплейт ,а иначе изобщо работил ли си някога на фотошоп ? Щото както каза благодаря ,поиска материалче и едва ли не "очаквайте кит пак" .. да ама не - ако знаеш колко "лесно" става всичко ,което се прави за ФИФА/ПЕС ... отстрани знам ,че изглежда много лесно (все пак и аз съм бил отстрани ,тъй като от 2002-та ползвам патчовете) и затова като нещо не е хубаво има толкова много обиди към екипа.Но досега който се е пробвал е разбрал колко е трудно и затова малко достигнаха до екипа. Другите сега пак се мазнят,а добре време коко псувни изядохме. ХОРА РАЗБЕРЕТЕ !! Това е много трудна работа и изисква страшно много време. Време ,в което вие правите каквото си искате и просто чакате да свалите и да играете. Колко е трудно,колко проблеми има,колко нови неща трябва да разбереш ,за да направиш еди какво си, всичко това остава зад кулисите... и отстрани изглежда наистина лесно.
Ghost Rider

Re: Екипи

Мнение от Ghost Rider »

Абе човек не се караи бе, кой ти е казал,че мисля, че е лесно,първото ,което е всеки се учи,второто което не съм упреквал никога и никой от вас кой как си е свършил работата(БФЛ Тийм),трето аз това няма да го првая за да го пусна тук или да почна ви се мазня за нещто,аз това си го правя за собствен кеф,четвърто няма да питам повече,то това явно не форум ,аз само исках малко да ми се изесни,но явно или сте много заети,или не ви се показва(нарочно),или просто неискате,да разбирам че явно трябва да си купиш текстиурите за да можеш да вършиш няква работа изобщо,но явно ще
трябва пак сам да си си го разбера. "и съжелявам за тъпия въпрос!!!" ми ок 10х за хубавото "клипче" исках просто да видя а не да ви питам за всяко нещо по отделно поне пак нещо щях да разбера. "БЛАГОДАРЯ"
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Екипи

Мнение от Gogo_t »

Шшшшшшш(уменско :rofl: ) Не ми акайте на темата бе ;)
Призрачния ездач - Нямам време и машина (достатачно мощна) за да правя клипче със Фрапс или нямква др. програма...
За гънките трябва да разираш от фотошоп просто, пък и вс кит мейкър си има свой начин :) Примерно Цецо (очко) прилага в блендинг мод-а други настройки :)
Иначе като цяло- като напарвиш вс работи сливаш ги във 1 слой (под него да е само темплейта) и му даваш Мултиплай (в бленд. мода) или там както му беше името
ЛЕВСКИ СОФИЯ
swan_3

Re: Екипи

Мнение от swan_3 »

[BFL]Mancho_United написа:Значи като те гледам си мислиш ,че работата е мн лесна... гънките се правят с темплейт ,а иначе изобщо работил ли си някога на фотошоп ? Щото както каза благодаря ,поиска материалче и едва ли не "очаквайте кит пак" .. да ама не - ако знаеш колко "лесно" става всичко ,което се прави за ФИФА/ПЕС ... отстрани знам ,че изглежда много лесно (все пак и аз съм бил отстрани ,тъй като от 2002-та ползвам патчовете) и затова като нещо не е хубаво има толкова много обиди към екипа.Но досега който се е пробвал е разбрал колко е трудно и затова малко достигнаха до екипа. Другите сега пак се мазнят,а добре време коко псувни изядохме. ХОРА РАЗБЕРЕТЕ !! Това е много трудна работа и изисква страшно много време. Време ,в което вие правите каквото си искате и просто чакате да свалите и да играете. Колко е трудно,колко проблеми има,колко нови неща трябва да разбереш ,за да направиш еди какво си, всичко това остава зад кулисите... и отстрани изглежда наистина лесно.
ХаХаХа персонално за екипите е лесно да се правят ;) .
fernando_gago

Re: Екипи

Мнение от fernando_gago »

е не е чак толкова трудно колкото манчо го изкарва но не е и лесно,има някои екипи дет са супер лесни ама има и трудни относително е :)
swan_3

Re: Екипи

Мнение от swan_3 »

fernando_gago написа:е не е чак толкова трудно колкото манчо го изкарва но не е и лесно,има някои екипи дет са супер лесни ама има и трудни относително е :)
Като цяле екипите много лесно се изработват, незнам защо така всички се изказват остро.
Ghost Rider

Re: Екипи

Мнение от Ghost Rider »

Gogo_t написа:Шшшшшшш(уменско :rofl: ) Не ми акайте на темата бе ;)
Призрачния ездач - Нямам време и машина (достатачно мощна) за да правя клипче със Фрапс или нямква др. програма...
За гънките трябва да разираш от фотошоп просто, пък и вс кит мейкър си има свой начин :) Примерно Цецо (очко) прилага в блендинг мод-а други настройки :)
Иначе като цяло- като напарвиш вс работи сливаш ги във 1 слой (под него да е само темплейта) и му даваш Мултиплай (в бленд. мода) или там както му беше името
Сигурно това ще е пак тъп въпрос ама от къде да сваля вс кит мейкъра :wasntme: ?? все пак благодаря
swan_3

Re: Екипи

Мнение от swan_3 »

Ghost Rider написа:
Gogo_t написа:Шшшшшшш(уменско :rofl: ) Не ми акайте на темата бе ;)
Призрачния ездач - Нямам време и машина (достатачно мощна) за да правя клипче със Фрапс или нямква др. програма...
За гънките трябва да разираш от фотошоп просто, пък и вс кит мейкър си има свой начин :) Примерно Цецо (очко) прилага в блендинг мод-а други настройки :)
Иначе като цяло- като напарвиш вс работи сливаш ги във 1 слой (под него да е само темплейта) и му даваш Мултиплай (в бленд. мода) или там както му беше името
Сигурно това ще е пак тъп въпрос ама от къде да сваля вс кит мейкъра :wasntme: ?? все пак благодаря
Кактв Кит Мейкър ??? :o
swan_3

Re: Екипи

Мнение от swan_3 »

swan_3 написа:
Ghost Rider написа:
Gogo_t написа:Шшшшшшш(уменско :rofl: ) Не ми акайте на темата бе ;)
Призрачния ездач - Нямам време и машина (достатачно мощна) за да правя клипче със Фрапс или нямква др. програма...
За гънките трябва да разираш от фотошоп просто, пък и вс кит мейкър си има свой начин :) Примерно Цецо (очко) прилага в блендинг мод-а други настройки :)
Иначе като цяло- като напарвиш вс работи сливаш ги във 1 слой (под него да е само темплейта) и му даваш Мултиплай (в бленд. мода) или там както му беше името
Сигурно това ще е пак тъп въпрос ама от къде да сваля вс кит мейкъра :wasntme: ?? все пак благодаря
Какъв Кит Мейкър ??? :o
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Екипи

Мнение от Gogo_t »

Ми аз съм кит мейкър ама ме съмнява да можеш да ме свалиш :blush: :*
Kit maker ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Екипи

Мнение от Gogo_t »

Всеки има право на избор бе nicks :giggle:
Програма kit maker няма бе !!!!!!!!
Kit- екип
maker- създател
Кit mker- човек, който прави екипи :happy:
ЛЕВСКИ СОФИЯ
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 6”