Който иска да влезе в екипа....

Всичко за BFL Pro Evolution Soccer 2010
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Който иска да влезе в екипа....

Мнение от Gogo_t »

Трябват ни сериозни хора.
Човек за базата данни- НЗ с коя рограма ще работи или ще ги прави ингейм, но да може да го прави.
Човек за лицата - да ги прави да изглеждат максимално близко до реалните.... Ингейм
Човек за екипите- аз съм ги напарвил почти всичики още миналата година, сега са 90% същите... трябва човек, който да може да работи със фотошоп на добро ниво, за да изглади малките неточности.

Може и по 2ма и по 3ма от всяко нужно звено да вземем.... Екипа може да стане и от 15 души,така че който иска да помага да пише.



Обмислям и вариант да се напарвят само Левски, ЦСКА, Литекс и Черноморец.... По простата причина, че са най добрите на тоя етап. Пък и имат фенове и ще се изпипат. Тоест ако някои иска отбора му ад е добре направен- да пише и да влиза в екипа... Обмислям приверно- след като се напарви всичко- да се прати опшън файла до опреденени хора, които да отговарят за люмибия си отбор, за да го изпипат (обувки, гривни и т.н.)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от sv3nc3 »

Gogo_t написа:Трябват ни сериозни хора.
Човек за базата данни- НЗ с коя рограма ще работи или ще ги прави ингейм, но да може да го прави.
Човек за лицата - да ги прави да изглеждат максимално близко до реалните.... Ингейм
Човек за екипите- аз съм ги напарвил почти всичики още миналата година, сега са 90% същите... трябва човек, който да може да работи със фотошоп на добро ниво, за да изглади малките неточности.

Може и по 2ма и по 3ма от всяко нужно звено да вземем.... Екипа може да стане и от 15 души,така че който иска да помага да пише.



Обмислям и вариант да се напарвят само Левски, ЦСКА, Литекс и Черноморец.... По простата причина, че са най добрите на тоя етап. Пък и имат фенове и ще се изпипат. Тоест ако някои иска отбора му ад е добре направен- да пише и да влиза в екипа... Обмислям приверно- след като се напарви всичко- да се прати опшън файла до опреденени хора, които да отговарят за люмибия си отбор, за да го изпипат (обувки, гривни и т.н.)
Не, че имам нещо против, но не очаквам някакъв успех. Изхождам от това колко хора се записаха за БФЛ Академи. Общо взето тука хората са с голями претенции, без те да имат покритие.
mnbbb
Мнения: 40
Регистриран на: 05 Юли 2007 20:20

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от mnbbb »

момчета мн бих искал да помогна ама за жалост нз как се правят тия работи за които търсите хора обаче искам да ви помоля ако не ви е проблем да ми пратите екипите на цска,левски,литекс и черно море мисълта ми е поне
само екипите на тия отбори да има а другото и сами можеме да си го направиме
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от MoNteSo »

Аз честно казано, когато се записах за академията го направих най-вече с цел да вляза в ПЕС екипа, но в последствие видях, че сте сложили темата във подфорума за фифа :wasntme:
ZooM
Мнения: 156
Регистриран на: 02 Ное 2008 12:29

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от ZooM »

Аз съм навит от тая година цъкам ПЕС !! С фотошопа съм горе долу добре ,а базата дани ако ще се прави с програма тип creation master за FIFA съм навит горе долу свободно време !!
RED OR DEAD
BerOe_FeN
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Дек 2008 10:05

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от BerOe_FeN »

ZooM написа:Аз съм навит от тая година цъкам ПЕС !! С фотошопа съм горе долу добре ,а базата дани ако ще се прави с програма тип creation master за FIFA съм навит горе долу свободно време !!
e жоро вече те купихме :D:D
Само един клуб , Само един град , Само Бероее , Само Заратаа
trkt
Мнения: 61
Регистриран на: 25 Окт 2007 18:05

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от trkt »

То хубаво екипи мекипи и т.н. ако се намери кой да прави базата данни и аз бих помогнал..дори повечето нови екипи от този сезон съм си ги направил...така, че ако се намери кой да прави бд, с удоволствие бих се включил. Щото като гледам другите опити за модове чак лошо ми става
Ако имах два живота, и двата бих ги дал за теб!
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от Gogo_t »

Самата база ще бъде "преписана" от стария бфл или от някой от тазгодишните мениджъри...

Тоест няма да си ги измисляме
ЛЕВСКИ СОФИЯ
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от NaFteX »

Да кажеш че Черноморец имат фенове си е ибахти вица :D :D
Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от Gogo_t »

не че ес заяждам, но до 10 години ще имат повече то Нафтекс, ако продължават да се развиват по възходяща линия... след тоя сезон нищо чудно и фурор в купата на уефа да напарвят
ЛЕВСКИ СОФИЯ
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от MoNteSo »

Gogo_t написа:не че ес заяждам, но до 10 години ще имат повече то Нафтекс, ако продължават да се развиват по възходяща линия... след тоя сезон нищо чудно и фурор в купата на уефа да напарвят
Мани нефтохимиците са много раними.Имаше един боклук по Приморско, къде като го бъзнах нещо за отбора им, една седмица ми се отяжда и ме беше страх, че ше ме натрови с яденето в хотела :whew:
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от NaFteX »

Gogo_t написа:не че ес заяждам, но до 10 години ще имат повече то Нафтекс, ако продължават да се развиват по възходяща линия... след тоя сезон нищо чудно и фурор в купата на уефа да напарвят
Догодина Уефа , по другата ШЛ и фенове милиони :rofl: :rofl: :rofl:
Изображение
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от Gogo_t »

NaFteX написа:
Gogo_t написа:не че ес заяждам, но до 10 години ще имат повече то Нафтекс, ако продължават да се развиват по възходяща линия... след тоя сезон нищо чудно и фурор в купата на уефа да напарвят
Догодина Уефа , по другата ШЛ и фенове милиони :rofl: :rofl: :rofl:
Хех, никой не казва милиони, казвам ти, че тоя отбор ако продължава да се развива така- ще направи така, че Нафтата няма да я помни никой... ще станете като Славия, ако вече не сте станали ;)
ЛЕВСКИ СОФИЯ
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от lqlqlq »

Gogo_t написа:
NaFteX написа:
Gogo_t написа:не че ес заяждам, но до 10 години ще имат повече то Нафтекс, ако продължават да се развиват по възходяща линия... след тоя сезон нищо чудно и фурор в купата на уефа да напарвят
Догодина Уефа , по другата ШЛ и фенове милиони :rofl: :rofl: :rofl:
Хех, никой не казва милиони, казвам ти, че тоя отбор ако продължава да се развива така- ще направи така, че Нафтата няма да я помни никой... ще станете като Славия, ако вече не сте станали ;)
По никакъв начин не можеш да сравняваш слабия с нафатата ;) просто единият отбор е с фенове и традиций а другите на мач едвам събират 500 човека.Докато Нефтохимик имат фенове които да пазят историята и традицийте му, отбора ще го има ;) положението е подобно с един куп тимове от цяла България.
Gogo_t
BFL Team™
Мнения: 863
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:21

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от Gogo_t »

Фенове.... едно поколение като мине и край.... Все едно ще ме убедиш че някое хлапе на 6-7 години ще стане фен на отбор във В група.... ще стане друг път.... като в същия град има отбор дето Води Барселона и Милан и т.н. :D
ЛЕВСКИ СОФИЯ
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от lqlqlq »

Gogo_t написа:Фенове.... едно поколение като мине и край.... Все едно ще ме убедиш че някое хлапе на 6-7 години ще стане фен на отбор във В група.... ще стане друг път.... като в същия град има отбор дето Води Барселона и Милан и т.н. :D
Че аз по Ботев се зарибих когато бяха в доста лошо положение в Б група.Познавам и хора които са фенове на отбори от В група ;)
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от NaFteX »

Gogo_t написа:Фенове.... едно поколение като мине и край.... Все едно ще ме убедиш че някое хлапе на 6-7 години ще стане фен на отбор във В група.... ще стане друг път.... като в същия град има отбор дето Води Барселона и Милан и т.н. :D
На първия мач този сезон имаше 3000хил човека като имаше много малки деца а и на средна възраст със шалове и фанелки на Нефтохимик.Дори и да ни закрият този отбор няма как да се забрави защото в момента стадиона който играят ч-ц е построен и е на Нефтохимик и завинаги ще си остане така.Може да заличат всякакви надписи и еблеми на стадиона и около него на нафтата но никога няма да изтрият спомените и радостта която даде на Бургас този отбор.
Изображение
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от BULTRAS »

lqlqlq написа:По никакъв начин не можеш да сравняваш слабия с нафатата ;) просто единият отбор е с фенове и традиций а другите на мач едвам събират 500 човека.Докато Нефтохимик имат фенове които да пазят историята и традицийте му, отбора ще го има ;) положението е подобно с един куп тимове от цяла България.
Само дето Славия са отборът с традициите,а не Нафтата. ;) И това,че сега нямат фенове по стадионите не означава,че нямат такива и че не са пълнили стадиона си.Нафтата какви традиции имат?!Отбор с 40 години история,20 от които е като някакъв работнически отбор,ай моля ти се.Друг е въпросът,че черноморец и те са изкуствен отбор,а истинската Нафта се подвизава в Б група под прозвището Черноморец Поморие. :)
Истината е една,парите(мръсните,не тези заработени с честен труд) убиха традициите,любовта на хората и малкото футболни центрове в България.На Запад президентите печелят пари главно от продадени билети,фен артикули и.т.н. в България - Своге,Мездра,Локо Сф,Славия,Литекс и.т.н. едва ли се издържат с такива пари.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
NaFteX
Мнения: 224
Регистриран на: 02 Юли 2007 18:06

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от NaFteX »

BULTRAS написа:
lqlqlq написа:По никакъв начин не можеш да сравняваш слабия с нафатата ;) просто единият отбор е с фенове и традиций а другите на мач едвам събират 500 човека.Докато Нефтохимик имат фенове които да пазят историята и традицийте му, отбора ще го има ;) положението е подобно с един куп тимове от цяла България.
Само дето Славия са отборът с традициите,а не Нафтата. ;) И това,че сега нямат фенове по стадионите не означава,че нямат такива и че не са пълнили стадиона си.Нафтата какви традиции имат?!Отбор с 40 години история,20 от които е като някакъв работнически отбор,ай моля ти се.Друг е въпросът,че черноморец и те са изкуствен отбор,а истинската Нафта се подвизава в Б група под прозвището Черноморец Поморие. :)
Истината е една,парите(мръсните,не тези заработени с честен труд) убиха традициите,любовта на хората и малкото футболни центрове в България.На Запад президентите печелят пари главно от продадени билети,фен артикули и.т.н. в България - Своге,Мездра,Локо Сф,Славия,Литекс и.т.н. едва ли се издържат с такива пари.
Нафтата ги има и са под прозвището Нехтохимик 1986.Наследиха всички нематериални активи на предишните отбори и имена и емблеми.А Ч-ц Поморие си е един новосформиран отбор който е сателит на другия новосформиран отбор ч-ц бургас.Отбора го има от 1962 год но не е започнал под името Нефтохимик.И с годините на няколко пъти то се променя но история си е за 1 клуб.
Изображение
AntrAcsA
BFL Team™
Мнения: 1756
Регистриран на: 13 Юни 2007 14:27

Re: Който иска да влезе в екипа....

Мнение от AntrAcsA »

:^) Не смятате ли , че наспамихте темата достатъчно ?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL Pro Evolution Soccer 2010”