За мен

Публикувай отговор
MineDevil
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Дек 2013 20:25

За мен

Мнение от MineDevil »

Здравейте всички. Казвам се Генчо и съм от София. Занимавам се със саунд едит вече трета година. Имам проекти на много игри, но основно се занимавам със GTA:Vice City и Фифа 14. (В Първият целта ми е български радиа, Българска реч по улиците (псувни,комплименти,тн) Българска интродукция на Мисиите и тн.)
Играя ФИФА още от 2002, когато излезе 2012 започнах да се занимавам със песни на агитките. Направих си сам феновете на всички отбори от А и Б група (Всички които имат някакви клубни песни, разбира се, на Светкавица как да направя едит ?? :D) Но бях решил да ги запазя за себе си. (Декември 2012 загубих всичките си данни за агитките, които ми бяха отнели 1 месец работа, след това пренаправих всичко на ново) Януари тази година реших да ги споделя с някой БФЛ екип. Тогава знаех само вас, но от някой прочетох за екипа на ОВО, отидох да проверя и , наистина , бяха направили страхотен патч. Написах заявка и ме приеха в екипа. ОВО обаче бяха закрити и сега нямам екип. Онзи-ден видях снимките на бъдещият ви БФЛ ФИФА 14 патч и за моя най-голяма радост видях това нещо което исках да видя от 4 години насам (т.е последният ви БФЛ ФИФА 10) - Истински Стадиони. Ако имате нужда от моите услуги, с радост бих влязъл в екипа ви. Ето резултата от работата ми до сега -
https://mega.co.nz/#!a5BAxTxA!BeOgwT4pe ... 1qOq1McQNU
Все още работя по подобряването на агитките. Приятен ден :)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football”