BFL FIFA Academy

lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

BFL FIFA Academy

Мнение от lqlqlq »

Добре дошли в BFL FIFA Academy :hi: Както сами можете да се досетите,идеята ни е да запалим колкото се може повече хора по ФИФА и ПЕС едитинга в България.Тук ще ви даваме първите напътсвтия за това как да правите екипи,лица,база данни и тн. Записването започна,срокът е до края на месец Октомври :)
Ето и пример за това как да се запишете:

Име (nickname) : Наско
С какво искам (се) занимвам: екипи,знамена,банери и тн.
Имам ли опит,ако да от колко време: 2 години
С какъв 2D графичен софтуер работя: Adobe Photoshop CS4
С какъв 3D графичен софтуер работя (само ако ще се занимавате със стадиони,лица и модел на играчите): Rhinoceros
Късмет на всички :)
Vermaelen

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от Vermaelen »

Име (nickname) : Кристиян
С какво искам (се) занимвам: База данни (Имена на играчи,статистика..)
Имам ли опит,ако да от колко време: 3-4 години
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от lqlqlq »

Какво си правил до сега?Някакви патчове?И с коя програма си работил?
Vermaelen

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от Vermaelen »

Пачове досега не съм правил.Идеята ми е да събера информация за играчи,отбори... и да ви я предоставя като помощ за някой от пачовете (PES или BFL без значение).Иначе преди около 3 години мисля,че работих с някъква програма за редактиране на имената на играчите и отборите,а също и можеха да се трансферират,но забравих името ;)
Успех! ;)
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Име (nickname):Димо
С какво искам да се занимавам?:лица
Имате ли опит:НЕ
С какъв 2D графичен софтуер работя?:Adobe Photoshop CS4
С какъв 3D графичен софтуер работя?:никакъв,но имам желание да се науча
Последно промяна от LeVsKi FoReVeR на 10 Окт 2009 16:20, променено общо 1 път.
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от MoNteSo »

Име (nickname) : Симеон(Monteso)
С какво искам (се) занимвам: екипи,знамена,банери и/или лица
Имам ли опит,ако да от колко време: съвсем малък.Правех лица за ПЕС 2008.
С какъв 2D графичен софтуер работя: Adobe Photoshop CS4
С какъв 3D графичен софтуер работя (само ако ще се занимавате със стадиони,лица и модел на играчите): никакъв, но имам желание да се уча.
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от lyachi »

Име (nickname) : Илиян ( лячи )
С какво искам (се) занимвам: екипи,знамена,адборди,имена..
Имам ли опит,ако да от колко време: 2 седмици :)
мога да работя с Creation Master 10
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от DoMiNaToR »

Нека тези, които се занимават с графични неща (екипи, лица и прочие) да дават свои работи, за да е ясно долу-горе за к'во става дума :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от sv3nc3 »

DoMiNaToR написа:Нека тези, които се занимават с графични неща (екипи, лица и прочие) да дават свои работи, за да е ясно долу-горе за к'во става дума :)
Не сега, нека се сберат повече хора, и след края на записванията ще се започне с показването на умения ;)
ivonatora
Мнения: 28
Регистриран на: 30 Дек 2008 20:07

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от ivonatora »

Ivan (ivonatora)
Искам да се занимавам с база данни
Имам ли опит: може да се каже,но малко(т.е. СМ09)
С какъв 2D графичен софтуер работя: Adobe Photoshop CS4
С какъв 3D графичен софтуер работя :S никакъв
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от MoNteSo »

DoMiNaToR написа:Нека тези, които се занимават с графични неща (екипи, лица и прочие) да дават свои работи, за да е ясно долу-горе за к'во става дума :)
Аз ли нещо не съм разбрал или целта ви е да ни помогнете да се научим, с цел екипа ви да се разрастне?
lqlqlq написа:...Тук ще ви даваме първите напътсвтия за това как да правите екипи,лица,база данни и тн...
Ако търсите вече научени хора, за какво въобще е тази "академия" :wasntme:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от sv3nc3 »

MoNteSo написа:
DoMiNaToR написа:Нека тези, които се занимават с графични неща (екипи, лица и прочие) да дават свои работи, за да е ясно долу-горе за к'во става дума :)
Аз ли нещо не съм разбрал или целта ви е да ни помогнете да се научим, с цел екипа ви да се разрастне?
lqlqlq написа:...Тук ще ви даваме първите напътсвтия за това как да правите екипи,лица,база данни и тн...
Ако търсите вече научени хора, за какво въобще е тази "академия" :wasntme:
Не търсим научени хора, след като завърши записването, ще трябва да ни покажете нещо което сте правили(може и да не е за ФИФА). Все пак трябва да знаеме поне малко какво можете. Тепърва да учим от 0(примерно да не знаеш какво е Фотошоп, да не знаеш какво е текстура или темплейт и т.н.)
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от peterx »

Имам едно въпросче. Направих си Левски на мястото на Giligan от първа Лига в Англия с СМ 10. Промених името на отбора, емблема, екипи, футболисти и т. н. Отборът се появява в играта, играя с него без проблеми (все още не съм тествал Мениджър Моуд), но по време на игра в Скорборда ми изписва GIL вместо LEV, както би трябвало да е. Какво трябва да променя, за да се коригира тази грешка?
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

peterx написа:Имам едно въпросче. Направих си Левски на мястото на Giligan от първа Лига в Англия с СМ 10. Промених името на отбора, емблема, екипи, футболисти и т. н. Отборът се появява в играта, играя с него без проблеми (все още не съм тествал Мениджър Моуд), но по време на игра в Скорборда ми изписва GIL вместо LEV, както би трябвало да е. Какво трябва да променя, за да се коригира тази грешка?
мисля,че има една настройка за съкращението на отбора там трябва да го оправиш
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от sv3nc3 »

peterx написа:Имам едно въпросче. Направих си Левски на мястото на Giligan от първа Лига в Англия с СМ 10. Промених името на отбора, емблема, екипи, футболисти и т. н. Отборът се появява в играта, играя с него без проблеми (все още не съм тествал Мениджър Моуд), но по време на игра в Скорборда ми изписва GIL вместо LEV, както би трябвало да е. Какво трябва да променя, за да се коригира тази грешка?
Ако не се лъжа СМ 10 няма такава опция за съкращенията. И ти гарантирам че си си скапал фифата, най малкото в Бе а про, защото СМ 10 има лимит за отборите в лигите, а в бе а про има и Интернешънал, там са 40 отбора(СМ 10 автоматично ти е изтрил 8 отбора). Не едитвайте с бета версии на програми ;)
peterx
Мнения: 152
Регистриран на: 27 Авг 2007 00:54
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от peterx »

Е, на мен ми стига да ми върви мениджър мода, поне докато излезе вашия патч :P .
Вярно че май няма такава опция - краткото име на отбора се изписва само в екрана преди мач. Явно за Скорборда се ползва друга база, която не може да се едитва в тази версия на СМ.
Сега остава да разбера как да си прехвърля едита от лаптопа на Фифата на компютъра ми, който е със 64бит Уин 7 :?: . СМ не тръгва на 64 бит, а и на виртуалните машини нещо не успях да го подкарам. Някакви идеи кои файлове трябва да се копират от едната Фифа в другата?

Едит: Защо промените остават дори след пълна преинсталация? Исках да тествам дали успешно мога да си импортирам патча в чиста фифа. За целта деинсталирах СМ 10 и всичките му приложни програмки, както и цялата Фифа. Изтрих всички останали папки, дори ползвах Final Uninstaller, за да почистя регистъра от приложенията. Инсталирах си Фифата на чисто, сложих си крака и я пуснах. Изненада - всички корекции си бяха активни, Левски Сф в първа лига на Англия, сменени песни и т. н. :rofl: А вече дори нямам инсталиран СМ!

Май това:
sv3nc3 написа:Не едитвайте с бета версии на програми ;)
е най-добрият съвет ;). Но все пак някакви идеи?


Вече всичко ми е наред :). Сега спокойно си разцъквам с Левски в очакване на БФЛ 10 ;).
Последно промяна от peterx на 19 Окт 2009 18:05, променено общо 1 път.
България има природни богатства, България има народ несломим,
България има от всичко по малко, но само един футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни, мъждукат, но Левски блести!
И мъчат се някои с него да крачат, и крачат, но Левски лети!
nikstein
Мнения: 41
Регистриран на: 19 Окт 2008 19:17
Местоположение: Стадион "Локомотив",Г.Оряховица

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от nikstein »

Име (nickname) : Николай(nikstein)
С какво искам да (се) занимвам: датабази, базаданни, стадиони
Имам ли опит,ако да от колко време: Ами имам...ползвам СМ от FIFA07 насам и други подобни програми за FIFA, ползвал съм едитора на FIFAManager08, работил съм с едиторите на Football Manager 2008 и Football Manager 2009, ще използвам и на Football Manager 2010 като излезе.
С какъв 2D графичен софтуер работя: Имам малък опит с Adobe Photoshop CS4, но съм си правил работи за мен, които нямат нищо общо с някоя игра.
С какъв 3D графичен софтуер работя (само ако ще се занимавате със стадиони,лица и модел на играчите): С никакъв подобрен софтуеър не съм работил, но имам огромното желание да се науча :)
Изображение
creator

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от creator »

Име (nickname) : Цецо (creator)
С какво искам (се) занимвам: 3D моделиране ,текстуриране
Имам ли опит,ако да от колко време: 3 години
С какъв 2D графичен софтуер работя: Adobe Photoshop cs2,cs3,cs4...
С какъв 3D графичен софтуер работя : Oсновно на 3DS MAX 9 бачкам , но имам малък опит и с Rhino3d :) не е проблем да си го припомня ;) Несъм едитвал игри до сега но имам представа от low - poly modeling ,unwrapping ,normal maping. Правил съм няколко ниско полигонни моделчета за кеф преди време ;(
Повече инфо на ЛС.
lqlqlq
Мнения: 432
Регистриран на: 26 Мар 2009 20:16
Местоположение: Пловдив,край бирената фабрика или в дивия

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от lqlqlq »

Хора, оставт 10 дена!След това веднага започваме с работата.
cskar4eto

Re: BFL FIFA Academy

Мнение от cskar4eto »

Име (nickname) : Митко (n0b0ts)
С какво искам (се) занимвам: Клубове,Статс,Играчи
Имам ли опит,ако да от колко време: Нямам оопит но все пак искам да се науча
С какъв 2D графичен софтуер работя: Ъъъм.... :sweating: :sweating:



PS: Аз имам един проблем!!! Значи едитнах си ФИФАТА с CM10!!Добре направих си ЦСКА и Левски, едитнах екипа на съдиата, едитнах си стадион, вкарах нови индикатори!!! Влизам в играта, пускам мача левски-цска и зарежда до средата, и ми дава любимото на всички Send Error Report и Don't Send :@ :@ :@ ;( ;(

PS2: Aко има значение ЦСКА ги сложих на мястото на Orlando Pirates, а Левски на мястото на ПАОК :( :( Моля ви ПОМОЩЩ
Последно промяна от cskar4eto на 07 Ное 2009 14:41, променено общо 5 пъти.
Заключено

Обратно към “FIFA Football”