Проблем с трансфери

Всичко за BFL FIFA Manager 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Manager БГ | Facebook
Публикувай отговор
orbex

Проблем с трансфери

Мнение от orbex »

Здравейте имам следният проблем .
Имам пари бол(номера с къщата) а не мога да си купя добри играчи дажа ми само някакви куци коне.
При по старите версии на играта след 2-та година можех да купя супер играчи атук не се получава дори и слад 4 сезона
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: Проблем с трансфери

Мнение от cena62 »

С кой отбор си ? Не очаквай с Левски или ЦСКА да вземеш Меси :D ;)
orbex

Re: Проблем с трансфери

Мнение от orbex »

Играя с Дунав при предните издания можех да купувам играчи с 3 и 4 звезди от доста добри отбори а сега?Купих половината град построих всичко вазможно играя в шампионска лига и пак нищо
djtony7
Мнения: 46
Регистриран на: 01 Ное 2008 11:57
Местоположение: pazardjik

Re: Проблем с трансфери

Мнение от djtony7 »

Аз сам с левски и 2 години поред печеля лига европа ,играя и ШЛ ,ама взимам само скапани играчи !!!
BluE_GoDs
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Проблем с трансфери

Мнение от DoMiNaToR »

Нали не очаквате Левски или ЦСКА една година да пробият в европа и дай боже спечелят и да вземат Меси или Роналдо?! Едва ли някой от двамата би желал да отиде дори в грандове, които всяка година участват, че и печелят, па к'во остава за някой бг клуб. Все пак след като спечелите някоя евро купа, дайте им мн пари и може да се позамислят.. :)
djtony7
Мнения: 46
Регистриран на: 01 Ное 2008 11:57
Местоположение: pazardjik

Re: Проблем с трансфери

Мнение от djtony7 »

Е то не става вапрос за играчи като меси и роналдо ,а за средно европеиски играчи ,отказват ми играчи с левел на 70 ,дори залязващи звезди ми отказват ,това до сега не е било ,ама кво да правим ще я мачим и така !!
BluE_GoDs
levskiga
Мнения: 16
Регистриран на: 08 Мар 2011 11:19

Re: Проблем с трансфери

Мнение от levskiga »

[*]Имам пари бол(номера с къщата)[*]

Ако може ми кажете какъв е тоя номер. А аз с Левски не сам играл дори половин сезон, но купих Спас Делев,Георги Миланов, Илия Миланов и др вече ги забравих!!! Обаче фалирах :D и сега почнах с Спартак Плевен --- там играчи по 35 ми викат, че искат в по-големи клубове. Ще видя кат вляза в Б група как ще е ;)
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: Проблем с трансфери

Мнение от cena62 »

levskiga написа:[*]Имам пари бол(номера с къщата)[*]

Ако може ми кажете какъв е тоя номер. А аз с Левски не сам играл дори половин сезон, но купих Спас Делев,Георги Миланов, Илия Миланов и др вече ги забравих!!! Обаче фалирах :D и сега почнах с Спартак Плевен --- там играчи по 35 ми викат, че искат в по-големи клубове. Ще видя кат вляза в Б група как ще е ;)
Отваряш ..\FIFA MANAGER 11\private_items\house.txt и на нов ред пишеш:
Palace,Palais,Schloss,Palacio,Palazzo,Pałac,-1200000000000,palace.bmp,2005
После влизаш и купуваш новата къща дето се е появила, с цена -900 милиарда
levskiga
Мнения: 16
Регистриран на: 08 Мар 2011 11:19

Re: Проблем с трансфери

Мнение от levskiga »

cena62 написа:
levskiga написа:[*]Имам пари бол(номера с къщата)[*]

Ако може ми кажете какъв е тоя номер. А аз с Левски не сам играл дори половин сезон, но купих Спас Делев,Георги Миланов, Илия Миланов и др вече ги забравих!!! Обаче фалирах :D и сега почнах с Спартак Плевен --- там играчи по 35 ми викат, че искат в по-големи клубове. Ще видя кат вляза в Б група как ще е ;)
Отваряш ..\FIFA MANAGER 11\private_items\house.txt и на нов ред пишеш:
Palace,Palais,Schloss,Palacio,Palazzo,Pałac,-1200000000000,palace.bmp,2005
После влизаш и купуваш новата къща дето се е появила, с цена -900 милиарда
Мерси :) Обаче мисля, че това малко обезсмисля играта, но е хубаво да го знам :D Може да го ползвам някога ;)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Manager 2011”