Проблем с ФИФА 11

Всичко свързано с FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
gocone

Проблем с ФИФА 11

Мнение от gocone »

Имам следния проблем,който се появява след като инсталирам БГ-пача,преди това го няма.Та, реших да играя на Мениджър Мод с Блекпул,обаче в момента в който се пусна установявам че в таблицата с отбори фигурирам с два Блекпула т.е. играя 76 мача за сезон в Англия и двойно участие в купите и с двата отбора съответно се придвижвам в таблицатаи са си жълти .След проверка установих че втория Блекпул е на мястото на Блекбърн в таблицата.Интересното е че като се пусна с който и да е друг отбор този проблем не съществува а страшно мн ми се играе с Блекпул а искам да си цъкам и с бълг пач,та някой ако има идеи да казва па после ке черпя

ПП - а като се пусна с Блекбърн ме изхвърля от играта
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от Xaugyk »

gocone написа:Имам следния проблем,който се появява след като инсталирам БГ-пача,преди това го няма.Та, реших да играя на Мениджър Мод с Блекпул,обаче в момента в който се пусна установявам че в таблицата с отбори фигурирам с два Блекпула т.е. играя 76 мача за сезон в Англия и двойно участие в купите и с двата отбора съответно се придвижвам в таблицатаи са си жълти .След проверка установих че втория Блекпул е на мястото на Блекбърн в таблицата.Интересното е че като се пусна с който и да е друг отбор този проблем не съществува а страшно мн ми се играе с Блекпул а искам да си цъкам и с бълг пач,та някой ако има идеи да казва па после ке черпя

ПП - а като се пусна с Блекбърн ме изхвърля от играта
Значи явно не си доразбрал.Това си е бъг от ЕА.Като си вземеш някой отбор различен от блекпул имаш 2 пъти Бирмингам вместо Блекпул и от първа дивизия също имаше такива 1 или 2 отбора.Има за тази цел фикс който оправя проблема с 2-та бирмингама но не е съвместим с БГ-Патча....
И само ЦСКА обичамеее !!!
gocone

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от gocone »

Xaugyk написа:
gocone написа:Имам следния проблем,който се появява след като инсталирам БГ-пача,преди това го няма.Та, реших да играя на Мениджър Мод с Блекпул,обаче в момента в който се пусна установявам че в таблицата с отбори фигурирам с два Блекпула т.е. играя 76 мача за сезон в Англия и двойно участие в купите и с двата отбора съответно се придвижвам в таблицатаи са си жълти .След проверка установих че втория Блекпул е на мястото на Блекбърн в таблицата.Интересното е че като се пусна с който и да е друг отбор този проблем не съществува а страшно мн ми се играе с Блекпул а искам да си цъкам и с бълг пач,та някой ако има идеи да казва па после ке черпя

ПП - а като се пусна с Блекбърн ме изхвърля от играта
Значи явно не си доразбрал.Това си е бъг от ЕА.Като си вземеш някой отбор различен от блекпул имаш 2 пъти Бирмингам вместо Блекпул и от първа дивизия също имаше такива 1 или 2 отбора.Има за тази цел фикс който оправя проблема с 2-та бирмингама но не е съвместим с БГ-Патча....
Открих го тоя фикс да,ще го пробвам.А БФЛ-то изисква задължително пача 1.01 на ЕА така ли?Ако е така дали има някакъв начин да го излъжа?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от DoMiNaToR »

Дайте линк към тоя фикс.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от Xaugyk »

DoMiNaToR написа:Дайте линк към тоя фикс.
http://www.soccergaming.com/forums/show ... p?t=165087

П.С. Между другото с КМ11 оправих проблема с двата бирмингама и без помоща на този фикс.просто на мястото на вторият бирмингам се дава блекпул и готово.За сега несъм забелязал други проблеми.
И само ЦСКА обичамеее !!!
gocone

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от gocone »

Xaugyk написа:
DoMiNaToR написа:Дайте линк към тоя фикс.
http://www.soccergaming.com/forums/show ... p?t=165087

П.С. Между другото с КМ11 оправих проблема с двата бирмингама и без помоща на този фикс.просто на мястото на вторият бирмингам се дава блекпул и готово.За сега несъм забелязал други проблеми.
Можеш ли да ми кажеш набързо как успя(къде точна натискаш и кой от двата сменяш) щото за пръв път се сблъсквам с подобен род програма и яко не мога да вдена, а и още нещо с нея може ли да се променят имената на играчите,вече съществуващи?
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от Xaugyk »

Ами значи отваряш КМ11 зарежда датабазата : Файл, ОПЕН-датабаза.Когато зареди цъкаш върху иконката на моуриньо с купата и ти се отварят турнирите и можещ да ги редактираш от там.Горе в ляво виждаш 2-ра бундеслига.натискаш там и намираш барклийс премиер лиг.Ще видиш всички отбори участващи в лигата и можеш да забележиш че последните два отбора са бирмингам и....бирмингам вместо блекпул...за това цъкаш върху някой от двата бирмингама и намираш блекпул и го оставяш.после отиваш горе на бутона ФАЙЛ и избираш опцията СЕЙФ.Изчакваш да запише.После пускаш играъта правиш си нов профил и нов сейф и готово. ;)

П.С. Могат да се сменят имената.
И само ЦСКА обичамеее !!!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от DoMiNaToR »

А, той е авторски тоя пач. Аз мислех, че е официален. :) Иначе няма никъв проблем да се оправи с СМ или там друга програма.
gocone

Re: Проблем с ФИФА 11

Мнение от gocone »

Xaugyk написа:Ами значи отваряш КМ11 зарежда датабазата : Файл, ОПЕН-датабаза.Когато зареди цъкаш върху иконката на моуриньо с купата и ти се отварят турнирите и можещ да ги редактираш от там.Горе в ляво виждаш 2-ра бундеслига.натискаш там и намираш барклийс премиер лиг.Ще видиш всички отбори участващи в лигата и можеш да забележиш че последните два отбора са бирмингам и....бирмингам вместо блекпул...за това цъкаш върху някой от двата бирмингама и намираш блекпул и го оставяш.после отиваш горе на бутона ФАЙЛ и избираш опцията СЕЙФ.Изчакваш да запише.После пускаш играъта правиш си нов профил и нов сейф и готово. ;)

П.С. Могат да се сменят имената.

Мерси много пич,да си жив и здрав.Стана работата :)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2011”