Има ли шанс да запазя стар сейф?

Всичко свързано с FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
trevata
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Окт 2014 14:33

Има ли шанс да запазя стар сейф?

Мнение от trevata »

Здравейте!
Имам инсталирана фифа 11. Всичко си вървеше ок, но започна даме мята от играта в скоро време, при определени ситуации и не винаги. Примерно, като сменям екипите на отборите - на моя и на този,който ще играя или пък, когато свърши мача и давам Advance да продължи към менюто и ме мята, без дами дава никаква грешка. Не знам защо е. Забравих да кажа, че имам инсталнат и бг пач за фифа 11 от този сайт.
Вече ми писна и мисля да преинсталирам всичко отново, за да видя, дали ще се оправи проблема. Обаче има един проблем: има един сейф на менджър мод, който в никакъв случай не искам да губя! Има ли шанс, да си го запазя, след като инстална всичко наново?
Копирал съм всичко от Document > FIFA 11, където седят сейфовете на различните модове и не съм сигурен, дали ще се получи, ако ги сложа в същата директория, след инсталираната наново игра... вие какво мислите? Дали ще стане, защото бях питал в един форум и ми казаха, че принципно нямало проблем, освен ако бг пача не пречил и реших да питам точно вас, във форума на BFL FIFA, защото няма да получа по добър отговор другаде.

Можете ли да ми кажете, дали това може да стане и дали само тази стъпка да направя, за да ми се запази сейфа евентуално? Тоест, трябва ли друго да запазя, преди преинсталация?

Питах няколко неща, но това ме интересува много.
Благодаря!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2011”