BFL FIFA 2011

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 2011

Мнение от mardarosa »

Хахахахахахаха не не не тея хора ще ме уморят :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 2011

Мнение от Xaugyk »

Като правите патча ако можете оправете котузиите да са по-чести.Пак за цял сезон имам 2-3 контузени на кръст за по 1 седмица и един за 1 месец...Като се погледне в истинският футбол тези за по 1 седмица за да бъде реялно трябва всяка седмица поне по двама да са контузени и поне един да е за 3-4 месеца контузе за да има малко тръпка от недостиг на играчи.Да не говорим че вратарите никога не се контузват или боледуват във фифата :giggle:
И само ЦСКА обичамеее !!!
DoubleV_80
Мнения: 54
Регистриран на: 01 Юни 2010 12:32
Местоположение: Плевен

Re: BFL FIFA 2011

Мнение от DoubleV_80 »

Xaugyk написа:Като правите патча ако можете оправете котузиите да са по-чести.Пак за цял сезон имам 2-3 контузени на кръст за по 1 седмица и един за 1 месец...Като се погледне в истинският футбол тези за по 1 седмица за да бъде реялно трябва всяка седмица поне по двама да са контузени и поне един да е за 3-4 месеца контузе за да има малко тръпка от недостиг на играчи.Да не говорим че вратарите никога не се контузват или боледуват във фифата :giggle:
Да точно така ! Само че това от ЕА Sports би трябвало да го направят за новата ФИФА ... не знам и не разбирам :) Всъщност има още някой работи които трябва да се поизпипат, за да стане FIFA 12 наистина добра, но това може би трябва от EA да го направят ;)
Liverpool FC, Sporting CP, Atletico de Madrid
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 2011

Мнение от Xaugyk »

Какво става момчета?Нещо много е замрял този форум :^) Има ли някакви новивни около патча?Нещо така инфо до къде стигнахте с работата и до лятото ще има ли чалъм да излезе :wasntme:
И само ЦСКА обичамеее !!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”