BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

А и също така да добавя, че не сте вкарали и новото бразилско попълнение на ЦСКА...Леандро душ Сантош де Жезуш - Макелеле. Играча е със сериозна визитка,така че не го правете от най-слабите ;)
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от dimobs »

Като изключим многото бъгове, според мен доста са подценени и надценени някои скилове. Няма как Костадин Стоянов и Бандаловски да са 61 (А. Попов е 63, което пак е малко, да не говорим за твърд титуляр като Акуаро първия сезон, който е с едва 62), а Румен Трифонов да е с 65, както и например Пламен Николов - 68, Иво Иванов (смъртна резерва в ПФК Левски) е повече от защитниците на ЦСКА също. Милиев, Минев, Мюлдер всичките са повече, отделно Делев е едва 65, а играч със спорните качества на Матондо е, ако не се лъжа също толкова (Видович и той е надценен). Нямам обяснение за Тонев (62 :o), Галчев (61 :o), Гъргоров (62 :o), Шеридън (62, вижда се, че има много повече потенциал), а най-много ме учудват едва 59-те точки на Коста Янев. Разликата между Дембеле и Маркиньос, Дока, Делев, Платини сте я направили доста голяма, което не отговаря на реалността. Дока и Том са силни подценени (поне по 70 могат да са, при положение, че Гарата е 72). Слабите отбори са твърде на голям интервал от останалите. Например не мога да си обясня как играч като Стойко Сакалиев може да бъде едва с 52 оверал, а например Садула или Матондо да са с повече от 5 над него, играчи, които нищо не са показали досега. Мисля, че можеше да се направят по 3 звезди ЦСКА, Литекс и ПФК Левски, а не 2,5 или 2...
Отделно липсват играчи като Макелеле, Костов, Джерманович, Киров...
И хубаво, не сте направили лица, но можехте да отделите по 3 минути на играч да им оправите прическите, брадите и цветовете на очите.
Едно голямо БРАВО за труда, но минус за детайлите, не сте се постарали. Очаквам скоро нова радост за нас, феновете, този път с по-малко бъгове и повече точност в детайлите! :happy:
CSKA 4ever
nikispasov

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nikispasov »

Баси!Изигравам един(!) мач в Мениджър мод и ми крашва.БФЛ моля ви с помагайте!! :whew:
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от The_Game_Beroeca »

Тей 4ти сезон с берое изиграх еми нямам проблеми...(24/30 ма4а изиграни) нито един път не ме е метнало... направи ми впе34атление 4е тодор тодоров от берое само за 1 полу-сезон дръпна 10 оверал :clap: пък е 30 годишен... евгени йорданов пък ве4е 35 годишен вдигна 2 оверал и ве4е е 64 :rofl: а пък ромарио да силва е бахти машината 3 сезона всеки сезон с по 8 оверал дига... по4на от 51 сега е 67 :D общо взето съм доволеностават си старите проблеми без купа и евро-турнири и дропа при турсене по име ... това е от мен като свърша 4тии сезон пак ще пиша ;)
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
vans
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Мар 2011 01:46

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от vans »

Е добре аз да те питам, след като си вече 4-ти сезон с Берое, през тези 4 сезона мач за Купата на България или какъвто и да е бил евро турнир играл ли си? Понеже на мен вече 2-ри сезон не ми изкарва нито едното от 2-те, а си финиширам шампион!
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

vans написа:Е добре аз да те питам, след като си вече 4-ти сезон с Берое, през тези 4 сезона мач за Купата на България или какъвто и да е бил евро турнир играл ли си? Понеже на мен вече 2-ри сезон не ми изкарва нито едното от 2-те, а си финиширам шампион!
Абе ти кьорав ли си бе , 5 поста има преди това в които пише че НЯМА купа на България и европейски турнири.Отваряйте си очите малко :nerd:
И само ЦСКА обичамеее !!!
yambolov
Мнения: 147
Регистриран на: 21 Яну 2008 13:52

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от yambolov »

Така,дойде време и за моя коментар,като цяло патча е добър,но има тук там са доизпипване,като оставим на страна това което вече всички казаха за купата и евро турнирите,има още един проблем,когато реша да играя be a pro сезон ме крашва от играта.Надявам се скоро това да бъде оправено със един фикс,защото е много дразнещо да не може да се ползва пълния потенциал на играта. ;)
Изображение
vans
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Мар 2011 01:46

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от vans »

Xaugyk написа:
vans написа:Е добре аз да те питам, след като си вече 4-ти сезон с Берое, през тези 4 сезона мач за Купата на България или какъвто и да е бил евро турнир играл ли си? Понеже на мен вече 2-ри сезон не ми изкарва нито едното от 2-те, а си финиширам шампион!
Абе ти кьорав ли си бе , 5 поста има преди това в които пише че НЯМА купа на България и европейски турнири.Отваряйте си очите малко :nerd:
Да видях в последствие, извинете ваше височество, че ви подразних толкова жестоко... Такива обръщения към мен повече не! И по темата, като гледам бъговете май са вече ясни и се повтарят (както и аз направих), та някой има ли идея горе долу кога можем да очакваме фикс-а? Колкото до тези, които плюят хората направили пача искам да им напомня, че всички ревахте "кога ще излезе, колко още ще чакаме", поради което работата на екипа бе пришпорена, като това е довело до много грешки. Спрете да хулите и се поставете поне веднъж на мястото на хората, които хвърлят пот за нещо!
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от uefacup »

vans написа:
Xaugyk написа:
vans написа:Е добре аз да те питам, след като си вече 4-ти сезон с Берое, през тези 4 сезона мач за Купата на България или какъвто и да е бил евро турнир играл ли си? Понеже на мен вече 2-ри сезон не ми изкарва нито едното от 2-те, а си финиширам шампион!
Абе ти кьорав ли си бе , 5 поста има преди това в които пише че НЯМА купа на България и европейски турнири.Отваряйте си очите малко :nerd:
Да видях в последствие, извинете ваше височество, че ви подразних толкова жестоко... Такива обръщения към мен повече не! И по темата, като гледам бъговете май са вече ясни и се повтарят (както и аз направих), та някой има ли идея горе долу кога можем да очакваме фикс-а? Колкото до тези, които плюят хората направили пача искам да им напомня, че всички ревахте "кога ще излезе, колко още ще чакаме", поради което работата на екипа бе пришпорена, като това е довело до много грешки. Спрете да хулите и се поставете поне веднъж на мястото на хората, които хвърлят пот за нещо!
Браво твоя коментар най-много ми хареса! И аз искам да помогна най-вече да направя така че да има евро турнири за А група!
danker

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от danker »

Извинете искам да попитам дали трябва играта задължително да се свали,защото я имам на диск.
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Честно казано, таз година съм малко разочарован, заради стадионите и към това като се добави липсата на ШЛ и ЛЕ става една голяма боза. Дано се намерят хора които да поработят по въпроса за ШЛ и ЛЕ, понеже в противен случай не намирам никакъв смисъл да играя с Берое колкото и голям ген да съм им, а си предпочитам чистия сейф, където вече съм 14 сезон...
Иначе браво за труда и това не е малко за без бари :)
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

Повечето проблеми са оправени. Добавена е купата на България в Tournament Mode, както и в Мениджър мод. Добавена е А Група в Tournament Mode. Във втората година на мен. мод бг отборите участват в европейските турнири. Оправен е и проблема със Сливен и Черноморец, както и с резервния екип на Локо Пд. В момента работя по проблема в Be-a-pro и 1 пич оправя скиловете на отборите. Като са готови, пускаме фикс.
nasko1926

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nasko1926 »

А ОТНОСНО НАШИЯ ПРОБЛЕМ НЯКАКВО РЕШЕНИЕ ?
http://media.snimka.bg/8233/022720655.jpg?r=0
;( ;( ;( ;( ;(
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

DoMiNaToR, браво, доста бърза работа! Може ли инфо дали ще се добавят ШЛ и ЛЕ, за да знаем за какво да се готвим?
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

komara написа:DoMiNaToR, браво, доста бърза работа! Може ли инфо дали ще се добавят ШЛ и ЛЕ, за да знаем за какво да се готвим?
Ейго на другия слепок,само 2 поста по-горе има отговор на въпросът ама кой да чете....Само пълните темите с безмислени въпроси :|
И само ЦСКА обичамеее !!!
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Щом ще се оправят играчите да кажа, че достатъчно голям брой играчи на Локо СФ в маниджър мод не вдигат скил, а е играно с тях и са на под 27 години всичките

клик за снимка на играчите
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

jaso написа:Щом ще се оправят играчите да кажа, че достатъчно голям брой играчи на Локо СФ в маниджър мод не вдигат скил, а е играно с тях и са на под 27 години всичките

клик за снимка на играчите
След колко време игра е това?
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

2 сезона - 1вият игран, 2рият - симулиран. Принципно ако дигаха скил щеше и от един мач да качат поне минимално като тоя G. Ricchi от снимката - той е намерен от скаута, играх един-два мача с него
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Xaugyk, някакъв проблем ли имаш? Да не съм го видял, не съм от дечицата които играят по цял ден, чудят се кво да правят и псуват бфл тийм, щото бавели пача, като повечето нормални хора бачкам по цял ден и въобще не ме е*е, че съм оспамал форума! Ходи да казваш, че са слепоци, на тея дето ви наричаха лайнари из форумите.
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Vankata »

ДОМИНАТОР , моля пусни направеното до момента или поне кажи ден в който ще бъде качен ? Много ми се играе :sweating: !
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”