BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от MoNteSo »

Бъгове винаги ще има. Въпроса е да ги обяснявате колкото можете по-добре, за да се открие решение за тях. Ето аз ще започна със следното. На мой роднина, задължително след вторият или третият мач от Мениджър мода му изчезва Дъсти Мюлдер. На мен лично ми направи впечатление, че отборите извън т.н. грандове, не са изпипани. Давам пример. Футболистът на Миньор Румен Рангелов, в играта е с дълга коса, а всъщност той е с много къса такава. Иво Стоянов, който е юноша на отбора, е един от най-силните футболисти в отбора спрямо статистиката, която сте въвели, а честно да ви кажа той за сезон и половина имаше 1 или 2 мача като титуляр, като в момента не съм убеден даже дали е футболист на Миньор. Друга грешка в състава е, че Данчо Тодоров е добавен в състава, а всъщност той е футболист на Локомотив. Отделно има и по-дребни грешки като това, че на някои от футболистите постовете им са сбъркани. Има и едно, две измислени знамена, което не е болка за умиране, но ми стана интересно защо са в играта, за сметка на други, които са на оградата ни всяка седмица.
Последното на което искам да обърна внимание са фенските скандирания, но днес обърнах целият гугъл и открих как се добавят те в конзолните версии на ФИФА, но не и в тази за ПС. Като най-вероятно това означава, че просто такъв туул няма.
Като цяло съм доволен, но няма да е лошо да се впрегнем всички и да фиксираме всички тези грешки ;)
maximzh

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от maximzh »

Никой не нападам, просто се опитвам да покажа грешките на екипа. Не ги обвинявам, защото знам, че има много работа, но и желащи за помощ не липсваха. Не трябва да се изкарва пача, без да е готов. От малки проблеми, свързани с външния вид, до големи с изхвърляния, това трябва да се изчисти. Скандиранията за мен са маловажни, защото не слушам какво крещят по стадионите, дори изключвам звука на играта. Проблема е, че сега не мога да играя старите си сейфове и не мога да върна старите настройки, не би трябвало пача да вреди на оригиналната игра. Моля заемете се по-скоро, а ако нямате време просто поискайте помощ от желаещите във форума. И моля направете купите и добавете играчи !!!
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Vankata »

Йес ... Разбрах как се играе КУПА НА БЪЛГАРИЯ :party: , само гадното е ,че е извън "MANAGER MODE " , но се пак си е купа на БЪЛГАРИЯ отделно от МЕЙНДЖЪР МОД .... :party: !!
NahDu0

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от NahDu0 »

Да попитам...защо когато искам да играя в мениджър мод, с някой български отбор...и играта крашва...в смисъл, че когато си ибера, ЦСКА примерно...след това трябва да сейфам...и след като сейфам...в момента в който почне самият мениджър мод, и ме изхвърля от игра.
x0x0

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от x0x0 »

В крайна сметка това с левски в manager mode как да го оправя някой знае ли ?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

Това са бъговете които знаем:

-гостуващ екип Локо Пд
-(изхвърляне в начолото на 2рия мач в Man. Mode)
-Милдер изчезва
-Сливен и Черноморец - малко играчи и краш
-Миньор - Румен Трифонов-дълга коса; Й. Тодоров -> Локо Пд.; Иво стоянов с висок скил;
-Tournament Mode

Който забележи проблем, опишете го и ще потърся за решение. Да ви кажа пуснал съм сигурно 50 мениджъра и не ми крашва след 1вия мач. Виждам и други са играли цял сезон дори и нямат проблеми, преинсталирайте ФИФА-та и пачовете и истрийте всичко от "My Documents/FIFA 11".
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от mardarosa »

Преинсталираx Фифа пачове, абе всичко няколко пъти и никога не става... Пускам си с Левски да играя 1-вото нещо което виждам е колко малко играчи има.Примерно Тодор чаворски и мисля, че имаше още един играч + може би трябваше да добавите 1,2-ма юнуши колкото за бройка.Другото което е, че лицата и прическите на играчите са ужасни. Лицата са направени от едно все едно само там са сменили цвят на кожа/коса и т.н, например Жанвион Юулу Матондо го имаше в играта преди пача с трансферите и изглеждаше ама точно като него...Забелязах и бъг при обувките на Пламен Илиев - шарени. И другото което е,че след 1-вия мач те изхвърля след играта,а ако го "сим"-неш ще ти даде да промениш състава (примерно картон/контузия) и те извърля.Няма Купи или след сезон евротурнири.Засега това е.
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от dimobs »

Още един бъг, на мултиплеър при мач ЦСКА - ПФК Левски, а може би и други отбори, но не сме пробвали, играчите не виждат реалните имена на противниковите играчи.
CSKA 4ever
nixyyy

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nixyyy »

cena62 написа:
DoMiNaToR написа:Това са бъговете които знаем:

-гостуващ екип Локо Пд
-(изхвърляне в начолото на 2рия мач в Man. Mode)
-Милдер изчезва
-Сливен малко играчи и краш
-Миньор - Румен Трифонов-дълга коса; Й. Тодоров -> Локо Сф.; Иво стоянов с висок скил;
-Tournament Mode

Който забележи проблем, опишете го и ще потърся за решение. Да ви кажа пуснал съм сигурно 50 мениджъра и не ми крашва след 1вия мач. Виждам и други са играли цял сезон дори и нямат проблеми, преинсталирайте ФИФА-та и пачовете и истрийте всичко от "My Documents/FIFA 11".
Черноморец са със четири играча !
незнам дали тва 4е вобще неми тръгва го броите за бъг ама да кажа и се надявам да го оправите
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от MoNteSo »

DoMiNaToR написа:Това са бъговете които знаем:

-гостуващ екип Локо Пд
-(изхвърляне в начолото на 2рия мач в Man. Mode)
-Милдер изчезва
-Сливен малко играчи и краш
-Миньор - Румен Трифонов-дълга коса; Й. Тодоров -> Локо Сф.; Иво стоянов с висок скил;
-Tournament Mode

Който забележи проблем, опишете го и ще потърся за решение. Да ви кажа пуснал съм сигурно 50 мениджъра и не ми крашва след 1вия мач. Виждам и други са играли цял сезон дори и нямат проблеми, преинсталирайте ФИФА-та и пачовете и истрийте всичко от "My Documents/FIFA 11".
Да те поправя: Футболистът е не Румен Трифонов, а нападателят ни Румен Рангелов(снимка) . Отборът в който играе Йордан Тодоров(Данчо тъча) е Локомотив Пловдив, а не София. Също така Даниел Златков е известен като българският Кристиано Роналдо, заради голямата си визуална прилика с звездата на Реал М.(снимки). Брахими и Милен Василев са десни халфове/крила, а не халф и централен нападател както вие ги бяхте отбелязали. В зависимост ротацията на нашата схема, заемат и двата поста. Николай Банков е юноша на клуба и всъщност май все още не е направил официалният си дебют за отбора, но в играта е с по-голям оверал от титуляра ни Чворович. Горан Янкович играе зад нападателя/ите, а не дефанзивен полузащитник, макар че се е изявявал и на тази позиция.Ето и негови снимки, защото знам, че и при него имаше грешка в прическата, но не помня точно каква, защото я поправих(тук). Освен високият оверал, и поста на Иво Стоянов е сбъркан. Той е полузащитник. Забравили сте да добавите и двама новодошли полузащитници - Илиян Илиев(снимка) , който вкара победното попадение в последният кръг срещу Монтана. Както и бившият футболист на Локомотив Пловдив Евертон Джилио Том(снимки). Очаква се в скоро време да подпишем и с друг бивш футболист на Локомотив, Даксон да Силва, но тъй като този трансфер все още не е факт, може би не е правилно да се добавя.
Колкото повече гледам, толкова повече сбъркани визии и прически на футболистите откривам, но няма да ги изреждам, за да не те/ви забавям излишно. В крайна сметка, тях мога да ги оправя и сам.
Футболисти, които могат да се отличат с по-висок оверал от останалите са капитанът ни Костадин Марков, вратарят ни Иван Чворович, в халфовата линия последните два сезона определено изпъква Горан Янкович, а в нападение Румен Рангелов е голмайсторът в контролите този подготвителен сезон и познатият на всички ни Явор Въндев. С бързина се отличават донякъде крилата ни Петров, Оклещек, Брахими и Милен Василев, като последните двама се отличават и с техниката си.

edit: Още информация, макар и оскъдна, може да намерите в официалният ни сайт - линк , а също така може да ме потърсите и мен, тук в сайта, или пък на скайп - monteso92 . Надявам се да съм бил полезен.
nixyyy

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nixyyy »

бооооожееееее кви са тея фанатични фенове бее мустака му бил крив връзките развързани вие нормални ли сте има каде каде по гадни бъгове на него прическата му е проблема аз ако можех да я подкарам болиме че некви селяни неса както трябва
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от MoNteSo »

nixyyy написа:бооооожееееее кви са тея фанатични фенове бее мустака му бил крив връзките развързани вие нормални ли сте има каде каде по гадни бъгове на него прическата му е проблема аз ако можех да я подкарам болиме че некви селяни неса както трябва
Това, че отбори изчезват, и играта крашва навярно се получава от един и същи проблем, най-вероятно графичен, според моите скромни знания.
Преставяш ли си мъж с визията на Бойко Борисов да речем да изглежда като Карлес Пуйол ? Имаш ли идея колко смешно изглежда ?
Ако такива като тебе спрат да флудят с излишни коментари, може би ще се обърне по-голямо внимание на всички бъгове, за да излезне по-скоро и фикса. Капиш ?
Последно промяна от MoNteSo на 15 Мар 2011 00:58, променено общо 3 пъти.
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

Играя с Локо София, вече 20-ти мач съм играя, проблеми нямам - нито след първия мач, нито принципно - играта си върви както трябва. Инсталирал съм всичко по описание, 100% някой не прави нещо като хората :? Като нещо, което не трябва да се случва, а се случва, мога да определя това, че като търисиш играч по име или пък каквото и да напишеш, играта крашва - не че е нещо сериозно де ;)

PS: Лицата кефят на макс, мн изродски, брао :thumbsup:
nixyyy

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nixyyy »

MoNteSo написа:
nixyyy написа:бооооожееееее кви са тея фанатични фенове бее мустака му бил крив връзките развързани вие нормални ли сте има каде каде по гадни бъгове на него прическата му е проблема аз ако можех да я подкарам болиме че некви селяни неса както трябва
Това, че отбори изчезват, и играта крашва навярно се получава от един и същи проблем, най-вероятно графичен, според моите скромни знания.
Преставяш ли си мъж с визията на Бойко Борисов да речем да изглежда като Карлес Пуйол ? Имаш ли идея колко смешно изглежда ?
Ако такива като тебе спрат да флудят с излишни коментари, може би ще се обърне по-голямо внимание на всички бъгове, за да излезне по-скоро и фикса. Капиш ?
точно зареди такива коментари като твоите неможе да се помогне пълниш форума със смешки и простотии има къде къде по сериозни бъгове от твоите аз вобще несам я цъкал примерно на него бутоките са му проблема
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Значи относно бъга със Сливен се получава при приятелски мач.При режим кариера излизат всички.Симулирах 1 сезон с левски и нямах крашвания НО много съм разочарован :

1-во - Няма купа на България :o
2-ро - Завърших 1-ви в класирането и не участвам в никакви европейски турнири :S
3-то - Липсват доста играчи.Казахте че чакате да мине трансферния период а липсват сумати играчи.
- Де Карвальо , Иван Цветков , Георги Какалов , Карачанаков и тримата от Пирин Дечев от ЦСКА а може да има и други които не съм забелязал.

Без купи на България и участие в европейски турнири няма да играя А-група.Ако можете да пуснете някакъв фикс или оправен патч ще бъде добре...
И само ЦСКА обичамеее !!!
Ficolan
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2011 15:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Ficolan »

Xaugyk написа:Значи относно бъга със Сливен се получава при приятелски мач.При режим кариера излизат всички.Симулирах 1 сезон с левски и нямах крашвания НО много съм разочарован :

1-во - Няма купа на България :o
2-ро - Завърших 1-ви в класирането и не участвам в никакви европейски турнири :S
3-то - Липсват доста играчи.Казахте че чакате да мине трансферния период а липсват сумати играчи.
- Де Карвальо , Иван Цветков , Георги Какалов , Карачанаков и тримата от Пирин Дечев от ЦСКА а може да има и други които не съм забелязал.

Без купи на България и участие в европейски турнири няма да играя А-група.Ако можете да пуснете някакъв фикс или оправен патч ще бъде добре...
Пич, Какалов и Карвальо нямат отбори, Дечев е в Лудогорец...
На мен ми крашва след първия мач на Manager mode, но си направих собствена лига и там си играя първенството... като за първи опит става...
+ това си пооправих собственоръчно малко лицата на отбора, с които играя, можете и сами да си ги правите, а мисля, че не е проблем и да си едитвате играчи и да си ги направите във вашия отбор, така че... дерзайте :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Ficolan написа:
Xaugyk написа:Значи относно бъга със Сливен се получава при приятелски мач.При режим кариера излизат всички.Симулирах 1 сезон с левски и нямах крашвания НО много съм разочарован :

1-во - Няма купа на България :o
2-ро - Завърших 1-ви в класирането и не участвам в никакви европейски турнири :S
3-то - Липсват доста играчи.Казахте че чакате да мине трансферния период а липсват сумати играчи.
- Де Карвальо , Иван Цветков , Георги Какалов , Карачанаков и тримата от Пирин Дечев от ЦСКА а може да има и други които не съм забелязал.

Без купи на България и участие в европейски турнири няма да играя А-група.Ако можете да пуснете някакъв фикс или оправен патч ще бъде добре...
Пич, Какалов и Карвальо нямат отбори, Дечев е в Лудогорец...
На мен ми крашва след първия мач на Manager mode, но си направих собствена лига и там си играя първенството... като за първи опит става...
+ това си пооправих собственоръчно малко лицата на отбора, с които играя, можете и сами да си ги правите, а мисля, че не е проблем и да си едитвате играчи и да си ги направите във вашия отбор, така че... дерзайте :)
Сега виж тук за Какалов - http://www.sportisimo.bg/kakalov-propus ... letta.html

Карвальо - Има договор с левски така че трябва да е там...

За Дечев вярно си написал.

Антон Карачанаков и Иван Цветков ги няма в пирин а уж чакахме до последно заради трансферите....

Ами купата на България и Европейските турнири?Излагация...
Оценка по десетобалната система 1.....
И само ЦСКА обичамеее !!!
nikispasov

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nikispasov »

Имам един голям проблем.С ЦСКА,в мениджър мод,ако например симна мачът играта крашва.Помощ!!! :( :( :(
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от The_Game_Beroeca »

така изкарах 2ри сезон с Берое(17/30 ма4а) и отново нямам проблеми по време на игра специално играх с 4ерноморец и сливен също така и локо пд поне при мен няма проблеми вси4ко си е наред :) лошото е 4е няма доста игра4и... особено в левски и цска пък и локо софия и литекс... и няма купа на бг и лига европа и шампиопнска лига при мен само това са проблемите :)

П.С. станислав ба4ев беше купен от Интер :rofl: още в на4алото на втория ми сезон го обявих за продан и дойде оферта на стойност 350к :rofl:
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
deyan

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от deyan »

Поредица от бъгове

Като пусна да играя приятелска срещу Черноморец играта крашва. Погледнах състава всички тутуляри бяха вратари и защитници.

След обстойно разглеждане излиза, че има едни 5 бъгави вратари, които са със стойности отрицателни или с над 3000 овърол.

Реших да ги едитна, забелязах, че не може да им се едитват физиономиите, няма изобщо тази секция в edit player, нямат и лица.

Реших да ги продам в някой отбор в последна аглийска дивизия, оказа се че не се откриват в club transfers, няма ги в списъка с играчи, В същото време срещу името на Черниморец са показани 8 вратари, това са 3те реални и 5те бъгави.

Реших да ги трия, но не ги открих в огромния списък с ирачи.

В списъка created players забалязах още:

> има 7/8 играча с овърол 0 (прiмер G.Zakov)
> Адаша Деян Джерманович, който е попълнение на Литекс, фигурира там, но го няма в отбора.



Забелязах също, че Йовов е пълна пръчка а физиономията му е доста объркана. Дока, който е в топ 3 играчите в А група, е доста жалък тук, подценен е и Спас Делев, като звезда на ЦСКА. Локо Пловдив са доста подценени, като реално не отстъпват по класа на Локо София. Тези последни неща тук както и всичко друго, което забележа мога и съм си едитвал сам. Все пак обаче, ако ще им ъпдейт на пача, могат да се подобрят, за което бих могъл да помогна.

Нямам възможностите да съм от полза при оправяне на бъгове в мениджър мод, купи и турнири, но що се касае до скилове на футболисти и въможности на отборите, бих помогнал. Ако екипа има интерес, може да се свържете с мен.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”