BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от quese »

Искам да попитам някои които има програмата CM11,опитвам се да вдигна бюджетите на отборите от А група но след като сейфам,и вляза във фифа забелязвам че няма никаква промяна в бюджетите на отборите с версия 6.2 съм някои знае ли защо така се получава ?
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от cena62 »

Искам да попитам само аз ли имам проблем със сейфовете ? Кога запазя например мениджър мод и като вляза втори път ми дава че не може да го зареди :( .
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от mimkOto »

quese написа:Искам да попитам някои които има програмата CM11,опитвам се да вдигна бюджетите на отборите от А група но след като сейфам,и вляза във фифа забелязвам че няма никаква промяна в бюджетите на отборите с версия 6.2 съм някои знае ли защо така се получава ?

И при мен е така... :( Оправям си само скиловете на играчите,но немога да дигна бюджета.Предполагам,че в пълната версия на СМ11 няма да е така.....!
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от ivelin123 »

Да ви питам, в Мениджъра има ли школа на отборите и от къде мога да я намеря ?
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от quese »

mimkOto написа:
quese написа:Искам да попитам някои които има програмата CM11,опитвам се да вдигна бюджетите на отборите от А група но след като сейфам,и вляза във фифа забелязвам че няма никаква промяна в бюджетите на отборите с версия 6.2 съм някои знае ли защо така се получава ?

И при мен е така... :( Оправям си само скиловете на играчите,но немога да дигна бюджета.Предполагам,че в пълната версия на СМ11 няма да е така.....!

При мен и при скиловето се получава същото и не мога да разбера защо,а кога ще излиза пълната версия ?
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от uefacup »

Миналият пач не ми дава никакви проблеми ама тоя като стартирам стига до EA Sports някой път дава Don't Send. Друг път ми стартира нормално. Ако знаете как да го оправя моля кажете.
ToHeTo

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от ToHeTo »

АВЕ ЗАЩО КУПАТА НА БГ МИ Е 4АК НОЕМВРИ 2011 ТОВА ЦЯЛ СЕЗОН ЛИ Е ТО Е ЕБАТИ ШИБАНОТО КАКТО КОЛЕГАТА ОТ ПО ЗАДНИТЕ СТРАНИЦИ ИМА СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ ??? РЕШЕНИЕ ??? ДОМИНАТОР???????????????/???????? :( :?: :?: :?: :?: :?: :?:
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от mardarosa »

ToHeTo написа:АВЕ ЗАЩО КУПАТА НА БГ МИ Е 4АК НОЕМВРИ 2011 ТОВА ЦЯЛ СЕЗОН ЛИ Е ТО Е ЕБАТИ ШИБАНОТО КАКТО КОЛЕГАТА ОТ ПО ЗАДНИТЕ СТРАНИЦИ ИМА СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ ??? РЕШЕНИЕ ??? ДОМИНАТОР???????????????/???????? :( :?: :?: :?: :?: :?: :?:
И аз това питам за не знам си кой път... И не трийте коментара като миналия... :X
pr0gressive

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от pr0gressive »

от снощи играя на Manager mode и сигурно 5 пъти ме изхвърли вече :X към 10 мача съм изиграл и е адски дразнещо .. тъкмо свършва мача и ме изхвърля и трябва наново да го играя |(
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от ivelin123 »

Ами така е направено в пача.
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от DoMiNaToR »

Първите кръгове на купата започват през Октомври. Тъй като във ФИФАта има 16 участници в купата на България следователно трябва да се започне от осмина-финалите, които се провеждат от края на Ноември. http://en.wikipedia.org/wiki/2010%E2%80 ... hird_round
levskiga
Мнения: 16
Регистриран на: 08 Мар 2011 11:19

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от levskiga »

DoMiNaToR написа:Първите кръгове на купата започват през Октомври. Тъй като във ФИФАта има 16 участници в купата на България следователно трябва да се започне от осмина-финалите, които се провеждат от края на Ноември. http://en.wikipedia.org/wiki/2010%E2%80 ... hird_round
Dominator точно ноември трябва да почва купата но не 2011 а 2010!!!
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от mimkOto »

quese написа:
mimkOto написа:
quese написа:Искам да попитам някои които има програмата CM11,опитвам се да вдигна бюджетите на отборите от А група но след като сейфам,и вляза във фифа забелязвам че няма никаква промяна в бюджетите на отборите с версия 6.2 съм някои знае ли защо така се получава ?

И при мен е така... :( Оправям си само скиловете на играчите,но немога да дигна бюджета.Предполагам,че в пълната версия на СМ11 няма да е така.....!

При мен и при скиловето се получава същото и не мога да разбера защо,а кога ще излиза пълната версия ?
Нямам си и на представа :shake:
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от DoMiNaToR »

levskiga написа:
DoMiNaToR написа:Първите кръгове на купата започват през Октомври. Тъй като във ФИФАта има 16 участници в купата на България следователно трябва да се започне от осмина-финалите, които се провеждат от края на Ноември. http://en.wikipedia.org/wiki/2010%E2%80 ... hird_round
Dominator точно ноември трябва да почва купата но не 2011 а 2010!!!
Да, разбрах грешката. Ще го имам предвид, ако има следващ ъпдейт.
levskiga
Мнения: 16
Регистриран на: 08 Мар 2011 11:19

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от levskiga »

DoMiNaToR написа:
levskiga написа:
DoMiNaToR написа:Първите кръгове на купата започват през Октомври. Тъй като във ФИФАта има 16 участници в купата на България следователно трябва да се започне от осмина-финалите, които се провеждат от края на Ноември. http://en.wikipedia.org/wiki/2010%E2%80 ... hird_round
Dominator точно ноември трябва да почва купата но не 2011 а 2010!!!
Да, разбрах грешката. Ще го имам предвид, ако има следващ ъпдейт.

Много ще се радвам ако има още един или няколко ъпдейта!!! Ако имаш нужда от помощ кажи! Бих отделил много време да ти помогна, защото толкова време съм играл на твоите пачове и имам толкова спомени че не е истина :) Бих бил много радостен да ти помогна
bor_don
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Авг 2007 16:48

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от bor_don »

Мисля, че с всичките тези проблеми, които имаше, най-важно е сега да няма изхвърляния и такива бъгове. Дали купата на България започва от първия или втория сезон няма голямо значение.
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от uefacup »

От къде да намерия втория официален пач на EA (v1.02) и крак?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от DoMiNaToR »

uefacup написа:От къде да намерия втория официален пач на EA (v1.02) и крак?
Има го в пача. Инсталирай само първия ъпдейт на ЕА и след това БФЛ пача.
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от uefacup »

DoMiNaToR написа:
uefacup написа:От къде да намерия втория официален пач на EA (v1.02) и крак?
Има го в пача. Инсталирай само първия ъпдейт на ЕА и след това БФЛ пача.
Благодаря
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 11 v1.1 Released

Мнение от uefacup »

Какво ново има в тази v1.02 ,че не разбрах?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”