BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от BULTRAS »

komara написа:
vm1912 написа:Доминатор,би ли могъл да сложиш 5-6 отбора от долните дивизии ,ще направиш много хора щастливи ако има Ботев Пловдив,Спартак Варна,Нефтохимик,Лудогорец-това са отбори с много фенове.Аз лично мога да помогна за екипите стадиона състава скиловете снимките на играчите на тези отбори.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Вече сте смешни! Пледирам за това, че ако бъдат качени подбрани отбори от долните дивизии, А група да бъде слята с Б и колкото е възможно с В! Ебати и смешниците сте, бъдете мъже веднъж в живота си поне. Всеки знае, че на канарите не им е там мястото, такъв е живота, и на нас преди 2 години мястото не ни бе в Б, ама не сме п*тки, да ходим да хленчим наляво- надясто. Идете веднъж на мач, като искате отбора си, отидете веднъж на протест, да защитите правата на отбора си, пред БФС или виновниците да не е в елита и като се качи в А група с гордост да играете с него, да знаете, че и вие сте допринесли за това, не да го изпросвате, да го качат в някакъв умрял пач (с извинение към БФЛ). Това е футбола! Много се съмнявам някой от тея хора дето хленчат да им качат Тракия и Нефтохимика или който и да е друг отбор, си дава здравето за същия всяка седмица.
А канарите дано в най- скоро време да се върнете в А, щото без битка за тракия ни е тъпо, искрено стискам палци и се надявам за това!
Маруло,смени си дилъра.Никой не хленчи,всеки може да пише и изразява мнение.Точно за нас да говориш,че не сме ходили по мачове,че не сме протестирали и.т.н. А и фен на берое да ми обяснява кои са п*тки е смешно.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Знам,че това не е подходящата тема,но понеже тя е най-проверяваната ще задам въпроса си тук.А той е следният:Знае ли някой как се променят кръговете в първенствата,защото искам да си ги направя както са в действителност?
Tokarev

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Tokarev »

Опитах да си сложа знамена на Левски чрез CM11,но когато натиснах да ги запамети станаха някакви червени. И така ми се записаха и сега на някои стадиони феновете на Левски си веят червено-белите знаменца ........ Не мога да го оправя с CM11 и се чудя дали новия пач ще може?? :(
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Някакви новини има ли от фикса ? Позагуби се посещаемостта :>
levskisupporter
Мнения: 12
Регистриран на: 15 Мар 2011 22:34

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от levskisupporter »

Тя може и да изчезне съвсем.
darkshadow

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от darkshadow »

Останах доста разочарован от този пач.Не мога да игра нито турнир,нито Be a pro,нито manager mode.Така,че някой да знае как да махна пача без да преинсталирам играта?
morqche

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от morqche »

darkshadow написа:Останах доста разочарован от този пач.Не мога да игра нито турнир,нито Be a pro,нито manager mode.Така,че някой да знае как да махна пача без да преинсталирам играта?
я кажи, колко пъти псува момчетата, да го пуснат по-бързо пача? нестига, че ги прищпорихте ами сега продължавате! оставете ги да си свършат работата! ДОМИНАТОРЕ защо не им сложите линк на Банкова сметка? ако има 200 юзера трябва да има 200 превода в банката... с цена по 10 лв е достатъчна!!!
nixyyy

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от nixyyy »

morqche написа:
darkshadow написа:Останах доста разочарован от този пач.Не мога да игра нито турнир,нито Be a pro,нито manager mode.Така,че някой да знае как да махна пача без да преинсталирам играта?
я кажи, колко пъти псува момчетата, да го пуснат по-бързо пача? нестига, че ги прищпорихте ами сега продължавате! оставете ги да си свършат работата! ДОМИНАТОРЕ защо не им сложите линк на Банкова сметка? ако има 200 юзера трябва да има 200 превода в банката... с цена по 10 лв е достатъчна!!!
когато си казъл че ще го направиш безялатно то си е за теб за удоволствие щом ката са си решили....как да неги пришпорваме като са поели отговорност и нищо не става да не мислиш че ако никои нищо неим беше казъл и го бяха пуснали след 2 месеца нещо щеше да е различно
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от DoMiNaToR »

nixyyy написа:когато си казъл че ще го направиш безялатно то си е за теб за удоволствие щом ката са си решили....как да неги пришпорваме като са поели отговорност и нищо не става да не мислиш че ако никои нищо неим беше казъл и го бяха пуснали след 2 месеца нещо щеше да е различно
На 1 място сложил точките за всички изречения :D
vm1912
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Мар 2011 19:59

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от vm1912 »

Dominator все пак ще можеш ли да направиш 5-6 отбора от долни дивизии?Иначе за бъг, от време на време играчи на някои отбори стават невидим ...това ново ниво на трудност ли е ?! хах
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

НЯМА ДА СЕ ПРАВЯТ нито 1,2, нито 5,6 отбора от долните дивизии...!
Ficolan
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2011 15:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Ficolan »

С дадените по- долу обяснения за работа с CM11 се справих чудесно и след като оправих няколко играча и добавих други си играя Manager Mode с "Левски" и всичко си върви безпроблемно. Dominator, направи ми впечатление, че дори играчите, които ти или екипа ти са направили на "Левски", когато тръгнеш да им оправяш височината или килограмите в CM11, това не се отразява в играта след това. И там наново, с пооправяне на физиономиите и прическите... както и цвета, на някои... все пак Грийн не е чак толкова черен ;)
Предполагам до няколко дни ще пуснете фикса, но аз и със сигурност ще съм изиграл вече сезон и нещо на Manager Mode :))) Иначе успех! :)))
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

BULTRAS написа:
komara написа:
vm1912 написа:Доминатор,би ли могъл да сложиш 5-6 отбора от долните дивизии ,ще направиш много хора щастливи ако има Ботев Пловдив,Спартак Варна,Нефтохимик,Лудогорец-това са отбори с много фенове.Аз лично мога да помогна за екипите стадиона състава скиловете снимките на играчите на тези отбори.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Вече сте смешни! Пледирам за това, че ако бъдат качени подбрани отбори от долните дивизии, А група да бъде слята с Б и колкото е възможно с В! Ебати и смешниците сте, бъдете мъже веднъж в живота си поне. Всеки знае, че на канарите не им е там мястото, такъв е живота, и на нас преди 2 години мястото не ни бе в Б, ама не сме п*тки, да ходим да хленчим наляво- надясто. Идете веднъж на мач, като искате отбора си, отидете веднъж на протест, да защитите правата на отбора си, пред БФС или виновниците да не е в елита и като се качи в А група с гордост да играете с него, да знаете, че и вие сте допринесли за това, не да го изпросвате, да го качат в някакъв умрял пач (с извинение към БФЛ). Това е футбола! Много се съмнявам някой от тея хора дето хленчат да им качат Тракия и Нефтохимика или който и да е друг отбор, си дава здравето за същия всяка седмица.
А канарите дано в най- скоро време да се върнете в А, щото без битка за тракия ни е тъпо, искрено стискам палци и се надявам за това!
Маруло,смени си дилъра.Никой не хленчи,всеки може да пише и изразява мнение.Точно за нас да говориш,че не сме ходили по мачове,че не сме протестирали и.т.н. А и фен на берое да ми обяснява кои са п*тки е смешно.
Папагалчо, май забравяш къде бяхме и ние и вие. Вие просто изтеглихте късата пръчица. На всеки истински фен, без значение дали ще е на Берое, Левски, някое Локо и т.н. трябва да му е болно когато дали с нас или вас или някой друг стар клуб и най- вече с традиции се допуска да се случи нещо подобно. Щом като си излизал и си даваш здравето всяка седмица за любимият отбор, имаш моето уважение, без значение дали си бял, жълт, червен или син. Прави го, това е истината, това е да си фен. Иначе можем цял живот да се плюеме по форумуте, ама дали това е подкрепа за отбора или излагаме и себе си и другите привърженици... И да ти поясня накрая защо аз държа на А група да е такава, каквато си е. Просто съм се нагледал на корупционни сметки, в нашето родно първенство, отбори се създаваха и си плащаха да играят в елита, други слаби и изсмукани си плащаха за да останат, трети се обединяваха, пак заради някакви странични интереси, нека запазим една чиста А група, макар и виртуална.
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от mardarosa »

Дали е възможно с фикса да се добавят Асен Георгиев,Александър Киров и Тодор Чаворски от Левски ? Също така лицето на Жанвион Юулу Матондо го имаше в играта и изглеждаше ама БАШ като него... Дали ще може да го сложите ? ^^ :?: :wasntme:
The_Game_Beroeca
Мнения: 97
Регистриран на: 19 Дек 2007 13:49

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от The_Game_Beroeca »

края на месеца наближава някакви новини около фикса??? как върви работата?
Няма мое,няма твое,Светът е БЕРОЕ !
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Погледнете и националният ни отбор :) Имат нови екипи и нови играчи, ако може да ги добавите :)
x0x0

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от x0x0 »

Някой да знае как от Creation Master да направя играч ?
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от BULTRAS »

komara написа: Папагалчо, май забравяш къде бяхме и ние и вие. Вие просто изтеглихте късата пръчица. На всеки истински фен, без значение дали ще е на Берое, Левски, някое Локо и т.н. трябва да му е болно когато дали с нас или вас или някой друг стар клуб и най- вече с традиции се допуска да се случи нещо подобно. Щом като си излизал и си даваш здравето всяка седмица за любимият отбор, имаш моето уважение, без значение дали си бял, жълт, червен или син. Прави го, това е истината, това е да си фен. Иначе можем цял живот да се плюеме по форумуте, ама дали това е подкрепа за отбора или излагаме и себе си и другите привърженици... И да ти поясня накрая защо аз държа на А група да е такава, каквато си е. Просто съм се нагледал на корупционни сметки, в нашето родно първенство, отбори се създаваха и си плащаха да играят в елита, други слаби и изсмукани си плащаха за да останат, трети се обединяваха, пак заради някакви странични интереси, нека запазим една чиста А група, макар и виртуална.

Аз също не съм се радвал,когато прецакаха вас.Както и не се радвам за Ботев Враца,Етър,Спартак Варна,Нефтохимик,че са в това положение.Отговорих ти,щото почна с обидите.Иначе лично аз нямам претенции отборът ми да е в патча.
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
dietxt

Добавяне на БГ стадиони

Мнение от dietxt »

Добро утро :) Поздравявам ви за свършената работа, момчета. Искрено се надявам да продължавате да ни радвате с пачовете си и занапред ;)
Сега се сетих да попитам.Дали във 2-рия БГ Пач на FIFA 11 ще може да добавите БГ стадиони :wasntme: ? Предварителен поздрав ;)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Xaugyk »

Абе само при мен ли е този проблем : Липсват ми рекламните пана покрай стадиона,там са си оригиналните от фифа а като отворя с КМ11 се вижда че има направени Български но в играта не излизат.Има ли някой подобен проблем?
И само ЦСКА обичамеее !!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”