BFL FIFA 11 v1.1 Released

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
bluefan
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Мар 2011 23:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от bluefan »

Xaugyk написа:Абе само при мен ли е този проблем : Липсват ми рекламните пана покрай стадиона,там са си оригиналните от фифа а като отворя с КМ11 се вижда че има направени Български но в играта не излизат.Има ли някой подобен проблем?
При мен също е така.
Завинаги оставам аз левскар !!!
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

BULTRAS написа:
komara написа: Папагалчо, май забравяш къде бяхме и ние и вие. Вие просто изтеглихте късата пръчица. На всеки истински фен, без значение дали ще е на Берое, Левски, някое Локо и т.н. трябва да му е болно когато дали с нас или вас или някой друг стар клуб и най- вече с традиции се допуска да се случи нещо подобно. Щом като си излизал и си даваш здравето всяка седмица за любимият отбор, имаш моето уважение, без значение дали си бял, жълт, червен или син. Прави го, това е истината, това е да си фен. Иначе можем цял живот да се плюеме по форумуте, ама дали това е подкрепа за отбора или излагаме и себе си и другите привърженици... И да ти поясня накрая защо аз държа на А група да е такава, каквато си е. Просто съм се нагледал на корупционни сметки, в нашето родно първенство, отбори се създаваха и си плащаха да играят в елита, други слаби и изсмукани си плащаха за да останат, трети се обединяваха, пак заради някакви странични интереси, нека запазим една чиста А група, макар и виртуална.

Аз също не съм се радвал,когато прецакаха вас.Както и не се радвам за Ботев Враца,Етър,Спартак Варна,Нефтохимик,че са в това положение.Отговорих ти,щото почна с обидите.Иначе лично аз нямам претенции отборът ми да е в патча.
Да аз реаргирах остро, но заради това, че постоянно едно се пише, те хората са си написали А група на пача. Виж на някой ако му се занимава може да направи един отделен патч, един вид с вечните отбори на България, защото това наистина са отбори които са оставили отпечатъка си в Българското първенство и които в която и дивизия да са, колкото и да се гаврят с тях, ние техните фенове, никога няма да ги предадем и ще сме с тях.
Между другото, утре е 31, дали ще излезе фикса?
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Аз се надявам днес, час по-скоро да излиза фикса, че много ми се играе сезон :( Нека Доминатор да каже да се надяваме ли ? А иначе за рекламните пана и при мен се виждат оригиналните от Фифа :)
Ickata
Мнения: 28
Регистриран на: 22 Дек 2010 19:11

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Ickata »

Кога ще излиза фикса днеска или утре :^)
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Доминаторе :> Ще ни зарадвате ли тази вечер с фиксчето, че да играем цяла нощ сезонче с любимите си отбори или ? :( Кажете нещо БФЛ :> Не ни дръжте в неведение :) А и да добавя, че Базил Де Карвальо подписа договор с Локомотив Пловдив и ще играе там :) И да попитам още нещо :) Кога трябва да се изтрият файловете от папката в моите документи ? След като сложим БФЛ или преди да го сложим ? И АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ файлове ли трябва да се изтрият от папката?
Ickata
Мнения: 28
Регистриран на: 22 Дек 2010 19:11

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Ickata »

Цените на играчите трябва да се оправят :smoke:
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Оу вярно...за това не се бях сетил :> Иначе веднага ще си привлека Леандро Дамяо от Интернасионал :mm:
Ficolan
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2011 15:25

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от Ficolan »

bluefan написа:
Xaugyk написа:Абе само при мен ли е този проблем : Липсват ми рекламните пана покрай стадиона,там са си оригиналните от фифа а като отворя с КМ11 се вижда че има направени Български но в играта не излизат.Има ли някой подобен проблем?
При мен също е така.
Да и при мен...
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Хора, те стадионите не са нашите, вие искате рекламните пана да са наши. Те да направят евро турнирите, пък хич не ме ... за пана-та.- Лично мнение де ;)
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

komara написа:Хора, те стадионите не са нашите, вие искате рекламните пана да са наши. Те да направят евро турнирите, пък хич не ме ... за пана-та.- Лично мнение де ;)

Що ве, колкото по-реалистично, толкова по-яко. Пък и нали и това е основната идея на фифата - реализъм отвсякъде. Нека си се занимават хората, така един кат направи нещо, друг ще направи друго и яко прогрес. Пък и то във фикса турнири 100% ще има, така че да се надгражда.
komara
Мнения: 17
Регистриран на: 19 Мар 2011 11:37

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от komara »

Да, така е, но с тези стадиони, последното нещо приближаващо ни до реализма са пана-та :P
Един град, един "храм", един отбор- БЕРОЕ до гроб
Beroe and West Ham to grave
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от lyachi »

Абе хора, паната да са ви най-малкия проблем!Нека да оправят изхвърлянето от играта след 1-вия мач и след търсенето на хора,както и изчезването на играчи и други такива!!! ;)
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

YavorBMW написа:Доминаторе :> Ще ни зарадвате ли тази вечер с фиксчето, че да играем цяла нощ сезонче с любимите си отбори или ? :( Кажете нещо БФЛ :> Не ни дръжте в неведение :) А и да добавя, че Базил Де Карвальо подписа договор с Локомотив Пловдив и ще играе там :) И да попитам още нещо :) Кога трябва да се изтрият файловете от папката в моите документи ? След като сложим БФЛ или преди да го сложим ? И АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ файлове ли трябва да се изтрият от папката?
winterbg

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от winterbg »

Няма значение... То дори може да не се и трият. Просто когато пуснеп играта и се опиташ да заредиш някой от сейвовете ще ти дава грешка.
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Мерси winter :) Аз дори и нямам никакви сейфове на мениджър моуд или каквото и да е друго :) Явно няма да бутам абсолютно нищо от папката :) БФЛ кажете нещо за днес? Да чакаме ли или :> ... :sweating: :S :( :| :doh:
x0x0

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от x0x0 »

Момчета поне още 1-2 дена ще чакаме така мисля аз де ...
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Офф недей така :> Дано мислите ти са грешни :shake:
YavorBMW
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Мар 2011 20:22

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от YavorBMW »

Уфф...БФЛ :[ Защо така ви няма цял ден? Доминатор, кажи какво става? Ще има ли днес, че не се издържа вече. През 10 минутки влизам и проверявам дали някой е писал във форума,но... :(
pleomaximal

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от pleomaximal »

не се притеснявайте момчета заедно ще дочакаме ФИФА 2012 поне ;)
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: BFL FIFA 11 Released

Мнение от jaso »

pleomaximal написа:не се притеснявайте момчета заедно ще дочакаме ФИФА 2012 поне ;)
И кво, то и фифа 12 няма да има българското първенство :D
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”