Превод на български за менижъра на FIFA 11

Всичко за BFL FIFA Football 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

x0x0 написа:Jaso може ли скайп ?
Не
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Vankata »

Jaso , да очакваме ли BETA-3 или пълна версия , и ако очакваме кога горе/долу ще бъде качена , защото тази идея с превеждането е просто супер и прави играта много по-интересна и разбираема?? :clap:
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

Vankata написа:Jaso , да очакваме ли BETA-3 или пълна версия , и ако очакваме кога горе/долу ще бъде качена , защото тази идея с превеждането е просто супер и прави играта много по-интересна и разбираема?? :clap:

Работя по въпроса, ще гледам до няколко дни - 3-4, да пусна нова версия
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Vankata »

jaso написа:
Vankata написа:Jaso , да очакваме ли BETA-3 или пълна версия , и ако очакваме кога горе/долу ще бъде качена , защото тази идея с превеждането е просто супер и прави играта много по-интересна и разбираема?? :clap:

Работя по въпроса, ще гледам до няколко дни - 3-4, да пусна нова версия
Чакам го дано днес - утре излезе :)
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

Колкото може
Ficolan
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2011 15:25

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Ficolan »

Всичко е ок, само дето пак си ми излиза биратанският флаг над Българския мениджър :)))
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

Ficolan написа:Всичко е ок, само дето пак си ми излиза биратанският флаг над Българския мениджър :)))
С beta 2 ли си?
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

Настъпи времето за 3тата бета на невероятно успешния мод за FIFA 11 - Български мениджър. Благодаря на многобройните си фенове - мамо, бабо - ОБИЧАМ ВИ! За жалост няма как да отговарям на многобройните имейли, въпросите във фейсбук. Ако имаше такива щеше да ми е по-лесно. Но сега по същество:


Направих превод на мениджъра на играта. Не е преведен целият, това е начална версия.

снимка 1
снимка 2
снимка 3

Какво получавате:
- Преведен скаут
- Преведена страница с трансфери
- Преведени таблици на лигата и групите
- Oпростено инсталиране
- Български флаг в началото - направен от DoMiNaToR
- Поддръжка на BFL FIFA 11 v1.1
- Преведени основни менюта на играта в мениджъра
- Удоволствие от мениджър на български
- Скапано Read Me
- Някви други неща

Какво губите:

- Менюта извън мениджъра са прведени. За мен това е повече бонус, отколкото загуба, за вас не знам.Понякога се получават комбинации от английски и български думи тип "Христо Стоичков".


Как се инсталира мода

1 - Разархивирате архива - Winrar например.
2 - Виждате една папка FIFA 11. Ако не я видите си активирайте Winrar-а или свалете архива наново.
3 - Отивате в C:\Program Files (x86)\EA Sports или там, където ви е инсталирана играта, в директорията EA Sports.
4 - В тая директория (EA Sports за неразбралите) би трябвало да има папка FIFA 11. Тогава шансът - да е инсталирана играта, е голям.
5 - Копирате папката от моя архив - FIFA 11 и я поставяте в директорията EA Sports. Пита ви някви тъпотии, вие се съгласявайте, докато не се откаже да ви пита.
6 - В архива намирате нещото с име "Fifa11 i68Regenerator 1.5". То е направено от iard68, на когото благодарим на ум.
7 - Благодарим му и го пускаме. Излиза ни това:
това

Цъкаме зеленото, на което пише "GO"
Чакаме.
Цъкаме това, на коетои пише "EXIT"
Чакаме - програмата ни казва чао и си тръгва.
8 - Играем.

Как се деинсталира мода

- "Този превод е пълна боза"
- "Не струва"
- "Авторът е неграмотен"
- "Да не го бях слагал никога"
- "См3шк0о0, наУчИ с3 дА пИш3ш гръмотно"
- "Само ми провали хубавия бг пач"

Тази точка е точно за вас. В архива има папка Backups. Този път има и гъзарийка - Backups - за хора с бг патча. 100% 3/4 от хората няма въобще да си помислят за backup, а останалите 2/4 ще забравят. Затова правите това ( това е по-сложно, за да ви е гадно, че ми махате хубавия мод):
1 - От папката "Backups"/"Backups за хора с БГ патча" копираме 2та файла, а именно "eng_us" и "eng_us-meta", и ги слагаме на познатото място:
C:\Program Files (x86)\EA Sports\FIFA 11\Game\data\loc
Ако не ви е познато е тъжно. Но, защото съм добър човек, ще ви кажа, че трябва да стигнете до EA Sports и оттам е лесно.
2 - За да ви напомням, обаче, за хубавия си мод, флагът на България няма да се махне. Веднъж сложен, махане няма - като нещо досадно и гадно - сирене, майка ми, сещате се.

Бъгове, грешки и т.н

- Искате да се покажете знаещ?
- Искате да ме научите на граматика?
- Имате по-точен превод?
- Намерили сте изпусната/дописана буква/и?
- Знаете, че "зада" се пише заедно, а аз съм го написал отделно?
- Искате да хейтнете още някъде бг патча, въпреки че той е съвсем отделен от този мод?


Това е мястото, където можете да споделите - в коментарите на темата. Как става това? Влизате в играта, намирате мястото, което ви дразни/не ви харесва, и натискате Print Screen (бутон на клавиатурата). Отивате в Paint - на Microsoft Photoshop-а, Ctrv + V. После Ctrl + S. Запазвате на десктопа като *.jpeg/*.jpg и влизате в този сайт:
сайтът
Качвате снимката и най-цивилизовано ми давате линк към нея (във форума има таг URL, по възможност ползвате него - (url=линка)текст(/url) ) . Ако сте по-добри може даже в Paint да подчертаете с червено проблема, така няма да се налага да го обяснявате.

Download и финални думи

Download Mirror 1

Ако искате да кача файла и някъде другаде - давате ми линк.

Ако смятате да изкарвате пари от това - искам процент.
Можете спокойно да си го качвате където искате и да правите с него каквото искате.Може и снимки да дадете, ако сте успели да направите нещо по-интересно.
Ако има нещо,което искате да се преведе първо в следващата версия, ако има такава, може да го споделите.

Приятна вечер и мерси за вниманието.
kaloyanker

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от kaloyanker »

Offtopic !!!

" 7 - Благодарим му и го пускаме. Излиза ни това:
това "

Папката доло рулзва :D :D :D
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

kaloyanker написа:Offtopic !!!

" 7 - Благодарим му и го пускаме. Излиза ни това:
това "

Папката доло рулзва :D :D :D
хммз, да кажем, че не е това, което изглежда.
kaloyanker

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от kaloyanker »

jaso написа:
kaloyanker написа:Offtopic !!!

" 7 - Благодарим му и го пускаме. Излиза ни това:
това "

Папката доло рулзва :D :D :D
хммз, да кажем, че не е това, което изглежда.
Хах,добре. Иначе превода е супер !
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Vankata »

Грешка която намерих :) Когато си избирам с кой играч да бия фаул по време на мач този дето са с десен си ги пише правилно "R" което значи ДЕСЕН , но защо на левичарите пише "З" ??? Какво означава ако може да го оправиш. И както знаеш съм открил доста неща който си оправил за което ти благодаря така ,че може да ми имаш доверие :) ! :)
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

Vankata написа:Грешка която намерих :) Когато си избирам с кой играч да бия фаул по време на мач този дето са с десен си ги пише правилно "R" което значи ДЕСЕН , но защо на левичарите пише "З" ??? Какво означава ако може да го оправиш. И както знаеш съм открил доста неща който си оправил за което ти благодаря така ,че може да ми имаш доверие :) ! :)
Дай ми снимка
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Vankata »

Не мога да ти дам ,защото преди малко преинсталирах фифата ,защото ме изхвърля от РЕСЕТ ОФ УРОЛД ,заради БФЛ и сега съм без него. Ако може да ми кажеш как да си сложа ПРЕВОДА на обикновнната фифа без БФЛ , защото го сложих но само знаменцето се появи ,а првод няма иначе като бях с БФЛ няма проблем ,но сега?? :wasntme: :^) ;( А много искам да играя фифата с ПРЕВОД!! :whew:
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Vankata »

Ще ми отговориш ли JASO ,как да сложа превода на фифата без да съм с БФЛ?!
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

Би трябвало да е по стандартния начин-копира се папката FIFA 11 и се пуска регенераторът. След ден-два ще опитам дали така става, сега имам мн. неща на главата.
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от root4rulez »

jaso с коя програма правиш превода ?
jaso
Мнения: 60
Регистриран на: 20 Яну 2011 10:58

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от jaso »

root4rulez написа:jaso с коя програма правиш превода ?
DBM
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от root4rulez »

Ще дадеш ли скрин , защото на мен ми излизат някакви таблици с цифри и няма нищо за превеждане
Vankata
Мнения: 24
Регистриран на: 13 Мар 2011 22:06

Re: Превод на български за менижъра на FIFA 11

Мнение от Vankata »

root4rulez написа:Ще дадеш ли скрин , защото на мен ми излизат някакви таблици с цифри и няма нищо за превеждане
Да найстина , ако може скрин , защото и на мен ми трябва :) :happy: :wasntme:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2011”