За трансферите:

Всичко свързано с Pro Evolution Soccer 2011
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
PES Bulgaria™
Публикувай отговор
Jeffy

За трансферите:

Мнение от Jeffy »

Извинявам се за новата тема, но възможно ли е да си правя сам трансфери както във "FIFA", ако да моля някой да ми каже от къде, ако не...съществува ли пач за PES 10 със най-новите трансфери...като Фернандо Торес....Луис Суарес и тн. Благодаря предварително!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: За трансферите:

Мнение от MoNteSo »

Jeffy написа:Извинявам се за новата тема, но възможно ли е да си правя сам трансфери както във "FIFA", ако да моля някой да ми каже от къде, ако не...съществува ли пач за PES 10 със най-новите трансфери...като Фернандо Торес....Луис Суарес и тн. Благодаря предварително!
Брат, пачове - БОЛ. Попринцип съм почти сигурен, че през EDIT можеш да трансферираш даден футболист в друг отбор, но по-добрият вариант е с готов пач. Попринцип има специализиран бг сайт за ПЕС - http://pes-bg.com . В него, както и във форума, има публикувани пачове. Личното ми мнение е, че pesedit пачовете са най-пипнати, и най-изчистени откъм бъгове и грешки. Успех!
Jeffy

Re: За трансферите:

Мнение от Jeffy »

Еми неможах да намеря пач за 10...все ми излизат за 11, но ще пробвам сега EDIT.
Добавено: Разбрах как става, мерси за информацията и помоща!
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: За трансферите:

Мнение от MoNteSo »

Jeffy написа:Еми неможах да намеря пач за 10...все ми излизат за 11, но ще пробвам сега EDIT.
Добавено: Разбрах как става, мерси за информацията и помоща!
То и мойта помощ е една помощ.. :D Не видях, че става въпрос за PES 2010. Както и да е, радвам се, че си се справил :)
Публикувай отговор

Обратно към “Pro Evolution Soccer 2011”