BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Всичко за BFL FIFA Football 2007
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
[BFL]Mancho_United

BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Мнение от [BFL]Mancho_United »

Съдържание:
С тази програма Вие ще инсталирате на вашия компютър BFL FIFA 07 v.1.0 включваща:
1.Българското футболно първенство
-А група с всичките 16 отбора и към тях екипи /домакински и гостуващ/, знамена, емблеми /в меню и по време на игра/ и топки Adidas TeamGaist с цветовете на отборите.
-Сборна Б група включваща следните отбори: Добруджа, Калиакра, Нафтекс, Черноморец, Дунав, Марица, Шумен, Локомотив СтЗ, Етър, Пирин, Хебър, Спартак Пл.,
Миньор, Монтана, Видима Раковски, Чавдар.Реални екипи на повечето отбори и знамена.Реални емблеми /в меню и по време на игра/
3.Добавена е купата на България и Супер купата на България.Първия от А група играе в ШЛ, втори, трети и четвърти в УЕФА, а последните три отбора от А група изпадат в Б първите три от Б влизат в А.
3.Изцяло ново меню със снимки от български отбори и мачове.
4.Променени ingame панели /scoreboard/
5.Български спонсори.
6.Логото на български вестник.
7.Рекламни табла.
8.Лица на български треньори.

Лиценз:
BFL v 1.0 е продукт реализиран от BFL Team и всички права по него се държат от BFL Team.Като потребител Вие се задължавате да:
-Не продавате продукта BFL v 1.0 /или за кратко патча/.Това е софтуер без комерсиална цел.
-Не променяте съдържанието по патча.
-Не присвоявате заслугите за реализирането на патча.
-При разпространение в други сайтове и форуми освен официалните на BFL Team трябва да посочите авторите /BFL Team/ и официалната страница.

Вашите идей и препоръки можете да давате в нашият официален форум - http://bgfifa.10.forumer.com

ИНСТАЛАЦИЯ!!!ЧЕТЕТЕ ЗА ДА НЯМАТЕ ПРОБЛЕМИ:
За да нямате проблеми с BFL v.1.0 трябва да прочетете внимателно следните инструкции:

Инсталирането на патча е на ваша отговорност - BFL Team не носи отговорност при евентуални неудобства.

1. Стартирайте bfl07v1_setup.exe и инсталирате, посочвайки директорията /папката/ където се намира вашата FIFA 07.
2. След приключването на програмата bfl07v1_setup.exe стартирайте fathbhbuilder.exe, намираща се в директорията FIFA07/data и натиснете Build.Изчакайте програмата да свърши работата си.
3. Изтривате папката FIFA 07 от директорията My Documents

4.Конверторите за база-данните трябва да се качват в папката на вашата FIFA07 !!!

Link data.bg
Link zamunda.net
Link FileFront
От BFL FIFA до оригиналната FIFA
От отригиналната FIFA до BFL FIFA

Приятна игра.

Този проект за вас реализираха:

Цветомир Колев (ochko) - Екипи на А група и част от Б група, база данни
e-mail: ochko_ruse@abv.bg

Благовест Димитров (levski_forever) - Меню, база данни, комплектуване и инсталация.
e-mail: bago2004@abv.bg

Живко Станчев (DOBRUDJA (South^Front-d4) ) - Знамена, база данни
e-mail: dobrudja_zhivko@abv.bg

Иво Босев (wcwc) - Информация, спонсори рекламни табла.
e-mail: bozdygan@abv.bg

Иван Канчев (kyynadd) - Информация, ,база данни
e-mail: kanchev9@abv.bg

Благодарим и на всички от BFL PES , и всички потребители от форума , които помогнаха за реализирането на патча !
klimenttt

Re: BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Мнение от klimenttt »

A we hora samo sha va pomolq edno ne6tozna4i kat vlqza v tova fatbuhbuilder mi izpisva gre6ka Runtime error 9 kak moga da go opravq i za6to e taka
Galen

Re: BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Мнение от Galen »

klimenttt написа:A we hora samo sha va pomolq edno ne6tozna4i kat vlqza v tova fatbuhbuilder mi izpisva gre6ka Runtime error 9 kak moga da go opravq i za6to e taka
Ами преместил си fatbuhbuilder в друга дериктория.Върния го в папката на фифа\data
klimenttt

Re: BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Мнение от klimenttt »

Thx za informaciata :)
klimenttt

Re: BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Мнение от klimenttt »

Mojete li da mi kajete kak da opravq ekipite mi za6toto kato igraq primerno lokomotiv pl sre6ty litex ekipite sa im ednakvi
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 07 v1.0 RELEASED!!

Мнение от vili4kata »

klimenttt написа:Mojete li da mi kajete kak da opravq ekipite mi za6toto kato igraq primerno lokomotiv pl sre6ty litex ekipite sa im ednakvi
1. Този форум е български и съответно трябва да пишеш на кирилица!
2. За този проблем има мини-фикс, който оправя проблема. Ето линк: http://bgfifaa.data.bg/FIFA%202007/BFLFIFA2007v1.1.rar
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2007”