BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

1.ЩЕ ИМА ЛИ БЪЛГАРИЯ НАЦИОНАЛНИ ФЛАНЕЛКИ НА КАППА В БФЛ МОДА ?
2.ЩЕ СА ВКАРАНИ ЛИ В МОДА ЮНОШИ ОТ ШКОЛАТА НА ДЕДЕНИ ОТБОРИ ?
3.ЩЕ ИМА ЛИ ПЕСНИ НА АГИТКИТЕ ?
4.Б ГРУПИТЕ ЩЕ СА СЪБРАНИ ЛИ В ЕДНА Б ГРУПА КАКТО ЩЕ Е ОТ СЛЕДВАЩИЯТ СЕЗОН ?
5.КОЙ ОТБОРИ ОТ А ГРУПА ЩЕ ИМАТ ПО 3-ТИ ЕКИП ?
6.ЩЕ МОЖЕ ЛИ В МАНАГЕР МОД ОТ Б ГРЪПА ПЪРВИТЕ ОТБОРИ ДА ВЛИЗАТ В А ГРУПА ?
7.КОГА ЩЕ БЪДЕ ПУСНАТ ОТДЕЛНИЯТ ПАЧ С БГ СТАДИОНИТЕ ( АКО ИЗОБШО ИМА ТАКЪВ ) ?
8.КОГА ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА СЕ РАБОТИ ПО БЪЛГАРСКИЯ ПАЧ ЗА МАНАГЕР МОД ?
9.ОПРАВЕНИ ЛИ СА ДАННИТЕ НА ФУТБОЛИСТИТЕ КОЙТО БЯХТЕ ОБЪРКАЛИ НА ДАДЕНИ ФУТБОЛИСТИ ?
10.( СПОРЕД МЕН НАЙ-ВАЖНИЯ ВЪПРОС )ВСИЧКО КОЕТО СЕ ПРАВИ ОТ СИГУРЕН ИЗТОЧНИК ЛИ Е И ДАЛИ ТОВА КОЕТО СЕ ПРАВИ СИ ИЗПИПВА ДОКРАЙ И Е ТОЧНО КАКТО ТРЯБВА ДА Е ?
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Колкото до самата Фифа2012 има неща които липсват като опцийки от 2010, имам предвид като допълнителни турнири и футболни задачи за печелене на бонус точки и др за фен шопа,но от друга страна, идеята в КариерМода е добра, където след изиграния успешен сезон с клубния отбор получаваш покани от други тимове от Европа да им бъдеш наставник! А за дългоочаквания пач, можем само да благодарим на хората, които работят по него и рано или късно се надяваме да го има :)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

Така, да обясня за неразбралите. Нито някой ни плаща за това, което правим, нито пък сме длъжни да си хабим излишно нервите и здравето за кефа на някои хора. Казах ориентировъчна дата, което не означава, че ще бъде пуснат точно в минутата и секундата. Това определено не ме прави циганин и лъжец и там другите определения. Ще се опитам да направя всичко възможно да го пуснем днес, но гаранция не мога да дам. А и за 1-2 дена няма да ви стане кой знае какво.


boumbas написа:1.ЩЕ ИМА ЛИ БЪЛГАРИЯ НАЦИОНАЛНИ ФЛАНЕЛКИ НА КАППА В БФЛ МОДА ?
2.ЩЕ СА ВКАРАНИ ЛИ В МОДА ЮНОШИ ОТ ШКОЛАТА НА ДЕДЕНИ ОТБОРИ ?
3.ЩЕ ИМА ЛИ ПЕСНИ НА АГИТКИТЕ ?
4.Б ГРУПИТЕ ЩЕ СА СЪБРАНИ ЛИ В ЕДНА Б ГРУПА КАКТО ЩЕ Е ОТ СЛЕДВАЩИЯТ СЕЗОН ?
5.КОЙ ОТБОРИ ОТ А ГРУПА ЩЕ ИМАТ ПО 3-ТИ ЕКИП ?
6.ЩЕ МОЖЕ ЛИ В МАНАГЕР МОД ОТ Б ГРЪПА ПЪРВИТЕ ОТБОРИ ДА ВЛИЗАТ В А ГРУПА ?
7.КОГА ЩЕ БЪДЕ ПУСНАТ ОТДЕЛНИЯТ ПАЧ С БГ СТАДИОНИТЕ ( АКО ИЗОБШО ИМА ТАКЪВ ) ?
8.КОГА ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА СЕ РАБОТИ ПО БЪЛГАРСКИЯ ПАЧ ЗА МАНАГЕР МОД ?
9.ОПРАВЕНИ ЛИ СА ДАННИТЕ НА ФУТБОЛИСТИТЕ КОЙТО БЯХТЕ ОБЪРКАЛИ НА ДАДЕНИ ФУТБОЛИСТИ ?
10.( СПОРЕД МЕН НАЙ-ВАЖНИЯ ВЪПРОС )ВСИЧКО КОЕТО СЕ ПРАВИ ОТ СИГУРЕН ИЗТОЧНИК ЛИ Е И ДАЛИ ТОВА КОЕТО СЕ ПРАВИ СИ ИЗПИПВА ДОКРАЙ И Е ТОЧНО КАКТО ТРЯБВА ДА Е ?
1. Да.
2. На по-големите отбори има вкарани по няколко юноши.
3. След пускането на пача, може би да.
4. Да.
5. Литекс, Локо Пд., Лудогорец, ЦСКА, Черно море, Черноморец
6. Първите 3 отбора от Б група влизат в А група, съответно последните 3 от А група изпадат.
7. Тепърва започва работа по стадионите, за сега не мога да кажа нищо.
8. Не мога да кажа сега.
9. Да.
10. Ако не се изпипваше до сега щеше да е пуснат пача и да сме изгорени на клада.

ЕДИТ: За 1000 и не знам си кой път казвам - престанете да пишете с главни букви!
ЕДИТ 2: Отвори един учебник по Български език и научи как се формулира правилно въпросително изречение. Просто съвет.
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Добре казано Доминатор :) и аз това им казвам от няколко дни, да не бързат и препират, но уви! Поздравявам Ви още веднъж и знам, че чакането ще си е струвало. А за в бъдеще ще сте номер 1 ако изкарате и стадионите поне на повечето бг отбори :) продължавайте в същия дух! Успех!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Докато чакаме пач-а, някой знае ли как бихме могли да направим мрежа - онлайн на фифа2012
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vili4kata »

henzik9 написа:Докато чакаме пач-а, някой знае ли как бихме могли да направим мрежа - онлайн на фифа2012
С 60+ лева в джоба.
//Точно тука ли намери да питаш, че и аз ти се връзвам да спамя...
xbox2
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2012 11:58

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от xbox2 »

Последно днес ли излиза прословутия бг пач?
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До vili4kata

Мнение от henzik9 »

Не си направил фатална грешка, като си ми отговорил и вързал на въпросчето. Като се замислих след публикацията ми, ми светна, че е нужна лицензирана игра за онлайн битки, ама кой да помисли преди да попита :) Айде хубав ден на всички!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Въпрос към Доминатор

Мнение от henzik9 »

С коя програма се опитвате да правите стадионите?
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

siska93 написа:
LPFC написа:
siska93 написа:а бе пичове не разбрахте ли че пач няма да има
Млъквай ! :swear:
ко да млъквай ве нали беше за началото на април е после стана на 10-ти 11-ти 12-ти сега кога ще излезе в края на месеца ли аааааааа ве :?: :?: :?: :?: :?: :?: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: само лайат и теи
:lock: БАН :?: Престанете!!! Доминатор каза само ориентировъчна дата,не че ще излезе точно днес. Нали сега ако пусне пача недоизпипан, после ще ревете! НЕБЛАГОДАРНИЦИ!
Изображение
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

Малко по-нагоре Доминатор ясно и точно е написал,че при най-добрите обстоятелства патча ще излезе днес. Ако не - най-късно след 1-2 дена. :/
Изображение
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от siska93 »

До доминатора---Е поне не можеш ли да кажеш дали ще е днес или там когато излезе не що такова???? И извинявай ако сам те обидил с нещо но ме хвана яд на тебе казваш едно а вършиш друго не е хубаво така ай ако можеш днес го пусни става ли ?
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

Благодаря за отговорите DoMiNaToR-е.Няма да пиша повече с главни букви.Това за главните букви него знаех , защото съм се регистрирал от скоро.Това за граматиката много много не ми е ясно какво съм сбъркал толко много но хайде.Сега насериозно.Докато играх мач днес се сетих да те питам още 1 въпрос за твое олеснение.Има футболисти които са купени от български отбори които ги има в фифа-та.Тези футболисти ти преместил ли си ги или си ги правил на ново ?
Примери:
Иван Боладо(ЦСКА)-Отбор в фифата-Картахена(Испания - 2-ра лига)
Нуно Пинто(Левски)-Отбор в фифата-Насионал(Португалия - 1-ва лига)
Сигурно има и още несъм сигурен в момента само зa тях се сещам.
Благодария предварително. :wasntme: ;)
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

Става вече нахално не се сетих за още 1 вупрос към теб DoMiNaToR-е .Има ли някакъв начин отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив да се изписват така:Lokomotiv Plovdiv , Lokomotiv Sofia.
Ако е възможно моля те да го направиш така , сегашният вариянт на имената Loko Sofia , Loko Plovdiv са съкращения и е по добре да се изписва цялото име на отборите вместо някакви си съкращения който феновете знаят.Ако самата фифа на позволява разбирам , но ако може мойте желания името на двата отбора да се исписва правилно а не с някакви съкращения . Моля те.Благодария преджарително . :wasntme: ;)
todorakis
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Апр 2012 17:36

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от todorakis »

Ако може пак да попитам нещо.Ще може ли да се играе Би а про със играчи от отбори играещи в Б група.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Xaugyk »

todorakis написа:Ако може пак да попитам нещо.Ще може ли да се играе Би а про със играчи от отбори играещи в Б група.
Вие пък имате агати въпросите :) Ами изчакай да го свалиш,пробвай го и ще видиш!
И само ЦСКА обичамеее !!!
todorakis
Мнения: 3
Регистриран на: 09 Апр 2012 17:36

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от todorakis »

Xaugyk написа:
todorakis написа:Ако може пак да попитам нещо.Ще може ли да се играе Би а про със играчи от отбори играещи в Б група.
Вие пък имате агати въпросите :) Ами изчакай да го свалиш,пробвай го и ще видиш!
Е аз да попитам.Да знам ако го няма изобщо да не го тегля ;) .
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Xaugyk »

todorakis написа:
Xaugyk написа:
todorakis написа:Ако може пак да попитам нещо.Ще може ли да се играе Би а про със играчи от отбори играещи в Б група.
Вие пък имате агати въпросите :) Ами изчакай да го свалиш,пробвай го и ще видиш!
Е аз да попитам.Да знам ако го няма изобщо да не го тегля ;) .
Хехе,не ми казвай че само заради това чакаш патча,да можеш да играеш с някой селинджър от Б-група :rofl:
И само ЦСКА обичамеее !!!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До Хайдук

Мнение от henzik9 »

Знаеш ли, че повечето успели хора в БГ са излезнали от селото? :)Какво лошо има да тренираш селски футболисти или да се занимаваш с такива. Много по упорити и земни хорица са от така наречените "граждани"! Аз също бих врътнал няколко игрички с футболисти от "Б" групата ако е възможно, защото е предизвикателство и е по-трудно да ги наложиш.
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от lyachi »

Между другото открих един сайт, който доста би помогнал на хората занимаващи се със пача. Та сайта се казва: transfermarkt.co.uk и там има всички данни нужни за играчите: колко са високи, на колко години, от къде са, трансферна сума, до кога им е договора, на каква позиция играят! Надявам се да ви е помогнал :)

П.С. Никого не ми е давал пари или каквото и да е било да спомена сайта. Просто искам да улесня хората занимаващи се с пача!
Последно промяна от lyachi на 13 Апр 2012 12:19, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”