BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

Абе хора.. Момчил Цветанов ми стана с 93 OVR и струва 75 млн. евро?! А беше в началото 51 OVR. Докато при футболисти като Спас Делев и Жуниор Мораеш (все млади играчи) въобще не им се вдига OVR.. Какво е това? Много е нечестно :(
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Xaugyk »

Moлим най-учтиво ако обичате (и ако не :) ) да включчите в състава на ЦСКА тези черните от катарската школа където играят за юношите Чуто и Драме и май има и още един.Тенкю много ;)
И само ЦСКА обичамеее !!!
Ivaylo88
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Мар 2012 02:46

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Ivaylo88 »

Поздравления за пача , искам само да попитам защо националния отбор е със старите си екипи и без промяна във състава си ? :)
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от root4rulez »

Много 4акане дано поне във втората версия има лица и стадиони :?:
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

Xaugyk написа:Moлим най-учтиво ако обичате (и ако не :) ) да включчите в състава на ЦСКА тези черните от катарската школа където играят за юношите Чуто и Драме и май има и още един.Тенкю много ;)
Да, и освен новите играчи и юношите, ако може да добавите към отбора и отдадения под наем Килиан Шеридън :hi:
Zlatin
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Мар 2012 16:08

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Zlatin »

што в играта на пример балгарските отбори ми излизат в полша и отборите сe казват : Teamname_abbr15_056 , Teamname_abbr15_057 ?
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

Някой може ли да даде някаква прогнозна дата за излизането на втора версия на пача?
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Втория пач е мн важен,все пак има хора на който любимите и родни отбори са по Б групите и трябва да може да си ги ползваме.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Xaugyk »

Zlatin написа:што в играта на пример балгарските отбори ми излизат в полша и отборите сe казват : Teamname_abbr15_056 , Teamname_abbr15_057 ?
Щото имаш взик на играта различен от английски.В началото като те пита да си избереш език избери английски.
И само ЦСКА обичамеее !!!
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

БФЛ дайте някаква информация относно патча, много се забавихте вече! Почвам да си мисля,че въобще не работите по ъпдейта...
Изображение
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

Във втората версия (ако има такава де) ще има ли минилица..? Ако не дайте тука да почваме да правим и да ги сглобите в един add-on... :) :D
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

Да ти кажа, точно за лицата помощ не бих отказал. Също ако има и някой, който му се занимава с трансферите в Б групите. Екипите и трансферите в А група са готови, остават само Б групите трансферите и проблема с Б групите в Manager Mode, а аз нямам кой знае колко много време.
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Естествено е че ще го пуснете когато е готов,но все пак до края на март ще имаме ли късмет да си играем и с Б групите
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

Ами пиши ми на лично или постни текстурата на едно мини лице и ги почвам :) Тъй като тая година съм с Win7 и т.н. доста програми не ми тръгват и въобще не съм бърникал из фифата, ама с малко обяснения и за другите работи ще помогна :)

Намерих я текстурата и почнах първо с на Левски, че техните ги има в сайта им :D :D
biskata888
Мнения: 5
Регистриран на: 14 Ное 2011 16:42

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от biskata888 »

Rubo написа:Ами пиши ми на лично или постни текстурата на едно мини лице и ги почвам :) Тъй като тая година съм с Win7 и т.н. доста програми не ми тръгват и въобще не съм бърникал из фифата, ама с малко обяснения и за другите работи ще помогна :)

Намерих я текстурата и почнах първо с на Левски, че техните ги има в сайта им :D :D
Здравей с каква програма правиш лицата ако може кажи?
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

Чакаме ъпдейта! DoMiNaToR - ще може ли в този ъпдейт да няма такива измислици като това Момчил Цветанов от Литекс да се развие от 51 на 93 OVR и да струва 75 млн. евро :)
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от mardarosa »

Имам въпрос.. преди време след като 1-вия пач беше направен в чата имаше един пичага с името jacksparrow който уж даваше разно инфо от време на време и то се оказваше вярно.. та той каза, че ще има БГ стадионите и песните на агитките във втория пач.. Та ще ги има ли ? :D
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

Да и аз се интересувам за стадионите и песните на агитките. И също така искам да попитам трябва ли ви помощ за снимките на играчите, мога да извадя хубави с добро качество точно в размер 128х128 (и transparent) какъвто ви трябва. Ако ги искате само пишете тук и ще ви помогна! :)
Изображение
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

Аз няма да откажа снимки за мини лицата...давай насам.. без на Левски и ЦСКА, че на тях съм ги направил вече :D ;)
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

ОК, утре ще постна тук снимки на лицата на повечето играчи от ''А'' Група, ако намеря и на тези от ''Б'' Група ще ги постна. ;)
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”