BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

Има, да. За втората версия ще го направя, ако има време.
Seeder
Мнения: 10
Регистриран на: 14 Окт 2011 18:33

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Seeder »

Пичове , аз имам 2 проблема с патча :
Първия - на всеки стадион рекламите са тези на българските отбори , като спортал.бг , бет фейр , българско футболно първентство и прочие . . .
Втория - вместо песните на ЦСКА , феновете пеят тези на ЛЕВСКИ , а играя с ЦСКА :wasntme: :D
Та ако може да се оправи ще е много добре :)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от MoNteSo »

Аз съм страшно доволен от пача. Имам единствено няколко забележки към постовете на някои от играчите на Миньор, но всичко останало ме радва максимално. Впрочем, ако ви трябва помощ за даден футболист, за самият отбор, или пък за знамената и песните на агитката, може да ме потърсите. Ще помагам колкото мога!
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от mardarosa »

Здравейте! Искам да попитам дали е възможно примерно в следващия пач ако успеете да сложите песните на агитките, дали е възможно примерно твоя отбор като вкара гол у-дома да се чуе как вика агитката а не тази от играта.. ? Тази от играта е доста тиха ако питате мене.. ;D
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от root4rulez »

Направих ъпдейт на Левски http://uploading.com/files/aefee4db/db.rar/ Добавени са снимки на вси4ки игра4и + Нуно Пинто и Гара Дембеле са добавени към отбора
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от mardarosa »

root4rulez написа:Направих ъпдейт на Левски http://uploading.com/files/aefee4db/db.rar/ Добавени са снимки на вси4ки игра4и + Нуно Пинто и Гара Дембеле са добавени към отбора

Изписва следното:This file is still uploading. Please try later .
Иначе за под снимки имаш предвид там като ги гледаш в squad или лицата им на терена ? ;D
macken
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2012 22:46

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от macken »

Правя всичко както трябва и като включа Фифата нищо не става какво да направя ?
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

Някой анти-фен на ЦСКА сигурно е правил играта. Как така всички играчи се развиват главоломно, а играчите на ЦСКА си остават със същите скилс (OVR)? Примерно от ЧМ Поморие има 2-3, които от 55-60 за един сезон стават на 75?! Да не говорим, че почти всички играчи на Литекс, Левски и Лудогорец за един сезон (първоначално над 70 бяха трима общо), а сега са поне 20 човека от 77 до 82?! А играчи като Nelson, Moraes, Delev и т.н. не мърдат (съответно 68, 70 и 72) ?! Остави това, ами как може Н. Дюлгеров да струва 19 000 000 евро, а Д. Бакалов 10 500 000, а М. Цветанов 30 000 000 ?! На какво основание?!
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от lyachi »

а защо на мен всички имена на играчи(на фланелките) пише роналдо?...как да го оправя?
P.S. защо няма публика на мачовете ?
SMLS
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Яну 2012 18:34

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от SMLS »

GFGforce написа:Моля ви някой да ми помогне!!Искам да си сложа някои трансфери в български отбор всичко си е нормално,но като вляза в career mode тези трансфери изчезват и все едно нищо не съм направил пак със същите играчи от преди да сложа трансферите.
Пич сега ще ти кажа ко да правиш ако не знаеш вече! 1-во ти си пълен нооб ]:) :P
2-ро Sorry за 1-то ама това не е бъг от патча когато започнеш Manager Mode на страницата дето те пита на какво difficulty (аматеур Семи-pro и прочее) отдолу има една опция Squads или там каквото беше заглавието... е там в дясно пише Default Squads проблема ти се решава като го смениш на опзията Current Цустомизед !!! Айде със здраве ;)
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от BULTRAS »

Ще има ли втора версия?
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

И аз чакам 2ра версия, защото не може да се играе с Б група... сиг това е така, защото е направена само програмата за А...
Danny19
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Яну 2012 18:02

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Danny19 »

Намерих още един бъг - на Българска армия и още няколко стадиона мрежите са опънати и при всякакви настройки си остават такива,а не са като нормалните. Ако може го оправете за втората версия.
Изображение
http://imageshack.us/f/69/20120122203050.jpg/
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Дано Б групите да се оправят с следващия пач както и стадионите да са с истинския си вид.Иначе екипа както винаги е направил пача супер.Има някой дребни бъгове но ще се изчистят.
beroe
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Яну 2012 19:59

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от beroe »

Искам да ви обърна внимание при направата на 2рата версия на пача на някои промени в Берое, които се случиха напоследък и е редно да се променят в новата версия.
Екипите за втория полусезон ще са различни, вече няма да са Gupa, подписахме договор с Uhlsport(за жалост новите екипи още не са представени и не се знае как ще изглеждат, но следете за тях, би трябвало скоро да ги представят).
Другото важно нещо е в състава(има доста промени в него) - напуснаха 9 човека, дойдоха 6 нови попълнения(най-вероятно техния брой още ще се увеличи до началото на полусезона), така че на практика състава ни е почти нов и е добре всички промени да се отразят точно.
Ако имате нужда от помощ за състава(списък с напускащите и новите,на какъв пост играят и т.н.) кажете, ще се радвам да помогна с каквото мога :)

ПС:Писах и в темата за Берое в секцията "Помогни на BFL Team", но като гледам там последното мнение е от 2009г.(съответно си помислих,че там темите не се следят много много), затова писах и в тази тема, извинявам се ако това е грешка.
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

И другото, което забелязах е, че скаутите като ми намерят български играчи и те са с в повечето случаи руски или не знам там какви, украински имена... ;)
vm1912
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Мар 2011 19:59

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vm1912 »

Някакви ориентировъчни дати ще бъдат ли дадени?Кога горе долу да го чакаме този пач?
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Deco »

Има ли някакви новини относно ъпдейта за БФЛ пача? И ще направите трансферите в българските отбори нали, примерно - Рамос в Левски, Присо и Анисе в ЦСКА, Касчелан в Лудогорец и т.н. ? Надявам се да работите по пача и най-добре ще е може би да изчакете до края на февруари да затвори трансферният прозорец в България,за да видим всички трансфери,които ще станат. :)
Изображение
vm1912
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Мар 2011 19:59

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vm1912 »

Съвет:С цената да се забавите,по-добре изпипайте стадионите на по-известните отбори от А и Б група...и също така изчакайте 15 февруари,когато свършва трансферният прозорец у нас.Така ще може съставите да са автентични!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

Трансферния прозорец свършва на 28.02. Преди тази дата пач няма да има. Предполагам средата на Март, но сега е рано да се каже.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”