BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
Yoste
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2012 18:24

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Yoste »

bobotir написа:
jacksparrow написа:Здравейте, първо искам да пожелая весело посрещане на новата година на всички. Така ДОМИНАТОР патча е супер но има няколко нещa по коитo трябва да се работи 1.Стадионите 2.Да се добавят снимки на играчите и 3.Истински лица на играчите и реферите всичко друго е супер ще ги има ли тези неща които изброих в втората версия ? Мерси за обърнатото време. ;)[/quot


Ще бъдем благодарни и ако се добавят песните на агитките :)
Мисля, че ще е хубаво и да се оправи националността на някои от играчите, също и бъга с изхвърлянето от играта..
dimobs
Мнения: 149
Регистриран на: 08 Юли 2007 23:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от dimobs »

Смешна работа Зику 73, Гаджев 75 :D , Мораеш и Делев по 69, а Арс - 70 :D Бандаловски 69.. какви са тия скилове кой ги е мислил?
CSKA 4ever
krisk0123
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Яну 2012 23:48

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от krisk0123 »

Защо когато получа червен картон ме изхвърля от играта?
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от jacksparrow »

ДОМИНАТОР нещато които трябва да има във втората версия според мен са Стадионите, Да се добавят снимки на играчите, Истински лица на играчите и реферите,песните на агитките, да се оправи проблема с Б групите, да се оправят националностите на футболистите също и бъга с изхвърлянето от играта и скиловете на играчите ! Да очакваме ли тези неща в втората версия ? Мерси за обърнатото време. ;) А и ако може да кажеш горе доло дата :)
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от MoNteSo »

Има ли как да се играе пача без да се трият старите сейфове, и ако не сте сигурни в това, възможно ли е да се изтрие пачът, ако се наложи без да навреди на файловете на играта ?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vili4kata »

Опитай да си бекъпнеш сейвовете, преинсталирай играта и си ги сложи пак. :wasntme:
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

Здравейте. Имам проблеми с играта. Играя кариера с ЦСКА и в трансферния прозорец като написах да търси играчи с името Iliev ме изхвърли от играта 2-3 пъти. След това реших да трансферирам играч от западна Б група, но като пуснах търсенето и ме изхвърли пак. Също така много бави понякога на екипите преди мача. Ако може да се оптимизира това малко за втората версия на пача. Също ако може да се сложат реални лица на играчите :) Благодаря.
ПП: Какъв е този нападател на ЧМ Поморие, с повече скилс от Зику :o

Добавка: Защо нямаме Шеридън в ЦСКА, все пак е наша собственост?
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

Абе не знам къв е тоо нападател на Поморие ама аз съм го взел в ЦСКА и си играе момчето :D
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Moraes »

То и аз ама ми излезе 5 500 000 евро
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от flaboy »

Патча е добър ,като изключим факта че изхвърля от време на време ,само не разбирам защо резервните екипи на Левски сте ги направили бяло-сини ,мисля че трябваше да са са изцяло в бяло (поне в няколкото мача в които играха с резервния бяха изцяло в бяло ) ,мисля че във втората версия на патча това също може да се поправи ,а бяло-синия да остане като 3-ти екип ,Искам да попитам също нормално ли е след инсталацията на патча да не се поевяват никакви файлове в директорията на фифата ,защото аз поне не виждам никаде такива .Също така незнам дали е мястото тук нo Creation Master 12 излезе но нещо не иска да отваря фифата ,незнам дали е заради патча на БФЛ или като цяло зардаи самата фифа ,но пише че играта не е инсталирана коректно ,моля някой ако е свалил програмката да каже дали има същия проблем :) .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

flaboy написа:Патча е добър ,като изключим факта че изхвърля от време на време ,само не разбирам защо резервните екипи на Левски сте ги направили бяло-сини ,мисля че трябваше да са са изцяло в бяло (поне в няколкото мача в които играха с резервния бяха изцяло в бяло ) ,мисля че във втората версия на патча това също може да се поправи ,а бяло-синия да остане като 3-ти екип ,Искам да попитам също нормално ли е след инсталацията на патча да не се поевяват никакви файлове в директорията на фифата ,защото аз поне не виждам никаде такива .Също така незнам дали е мястото тук нo Creation Master 12 излезе но нещо не иска да отваря фифата ,незнам дали е заради патча на БФЛ или като цяло зардаи самата фифа ,но пише че играта не е инсталирана коректно ,моля някой ако е свалил програмката да каже дали има същия проблем :) .
CM е направена да търси директорията на играта в регистъра на Windows. Пиратските версии, които ние имаме не слагат никакви ключове в регистъра и затова CM не може да я намери. По-късно тази вечер или утре ще обясня как може да се оправи това. :)
go6ona
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Дек 2007 13:24
Местоположение: Стара Загора

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от go6ona »

Пачът е супер, за сега съм нямал никакви проблеми :happy: евала БФЛ за страхотната работа както всяка година :) :party: :party: забелязах едно нещо, което може би сте пропуснали: Янис Зику го има по дефоулт в румънския национален отбор със снимка, 74ОВР и тн. Не съм го преместил още, защото се страхувам да не се бъгне нещо пача и затова да питам дали без да прецакам нещо мога да си го мръдна в състава на ЦСКА :)
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от flaboy »

CM е направена да търси директорията на играта в регистъра на Windows. Пиратските версии, които ние имаме не слагат никакви ключове в регистъра и затова CM не може да я намери. По-късно тази вечер или утре ще обясня как може да се оправи това. :)


дано успееш :) ,относно проблема с изхвърлянето от играта и изключването на компа понякога мисля че го оправих ,по точно разбрах защо прави така :) ,ако променяте приоритета на играта от диспечъра на задачите съветвам да не го правите ,при мен играта доста лагваше и се налага да му задавам висок приоритет за да спре да лаги ,но след патча на бфл явно няма нужда или му идва в повечко и ми правеше мизерии :) ,но все пак съм задал приоритет над нормалното и за сега проблеми няма ,дано съм помогнал на някого :) ,а и още нещо ,Чаворски от Левски сте го направили доста старичък ми се струва :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

flaboy написа:CM е направена да търси директорията на играта в регистъра на Windows. Пиратските версии, които ние имаме не слагат никакви ключове в регистъра и затова CM не може да я намери. По-късно тази вечер или утре ще обясня как може да се оправи това. :)


дано успееш :) ,относно проблема с изхвърлянето от играта и изключването на компа понякога мисля че го оправих ,по точно разбрах защо прави така :) ,ако променяте приоритета на играта от диспечъра на задачите съветвам да не го правите ,при мен играта доста лагваше и се налага да му задавам висок приоритет за да спре да лаги ,но след патча на бфл явно няма нужда или му идва в повечко и ми правеше мизерии :) ,но все пак съм задал приоритет над нормалното и за сега проблеми няма ,дано съм помогнал на някого :) ,а и още нещо ,Чаворски от Левски сте го направили доста старичък ми се струва :)
били обяснил малко по-подробно за оправянето на проблема с изхвърлянето защото и аз го имам :)
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
BULTRAS
Мнения: 80
Регистриран на: 23 Апр 2008 15:49
Местоположение: Край Бирената Фабрика
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от BULTRAS »

DoMiNaToR написа:
bobotir написа:
jacksparrow написа:Здравейте, първо искам да пожелая весело посрещане на новата година на всички. Така ДОМИНАТОР патча е супер но има няколко нещa по коитo трябва да се работи 1.Стадионите 2.Да се добавят снимки на играчите и 3.Истински лица на играчите и реферите всичко друго е супер ще ги има ли тези неща които изброих в втората версия ? Мерси за обърнатото време. ;)



Ще бъдем благодарни и ако се добавят песните на агитките :)
Това са задачите за втората версия.
А, кои стадиони ще има евентуално?
ПЛОВДИВ Е САМО НАШ!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от flaboy »

Забелязах още малко грешки в патча :) , номерата върху шортите на Левски трябва да са на десния крачол а не на левия ,както е в случая :) ,също така Гаджев ,Йовов ,Станчев и Иво Иванов са Хървати а Чаворски е Ангичанин мисля :) ,може да има и други такива с объркани националности ,но за тях феновете на другите отбори да казват :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
mojomo
Мнения: 32
Регистриран на: 03 Яну 2008 20:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от mojomo »

Супер е пача, само една забележка имам Куатара Мамаду от Бдин Видин е черен не е бял :D
MoNteSo
Мнения: 596
Регистриран на: 19 Мар 2008 17:25

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от MoNteSo »

Предишният ми въпрос беше тъй като исках да инсталирам пача на чужд компютър, с чужди сейфове, но вече се прибрах вкъщи имам друг такъв въпрос. Имам акаунт и играя фифата онлайн, но не съм инсталирал играта от оригинален диск, а съм я свалял от нета. Ако инсталирам пача върху нея това ще промени ли онлайн съставите ми, защото предполагам, че това ще ми създаде проблем ?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

MoNteSo написа:Предишният ми въпрос беше тъй като исках да инсталирам пача на чужд компютър, с чужди сейфове, но вече се прибрах вкъщи имам друг такъв въпрос. Имам акаунт и играя фифата онлайн, но не съм инсталирал играта от оригинален диск, а съм я свалял от нета. Ако инсталирам пача върху нея това ще промени ли онлайн съставите ми, защото предполагам, че това ще ми създаде проблем ?
За съжаление нямам оригинална FIFA и не съм пробвал дали има проблеми.



Ето решение за проблема с CM - http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php?f=209&t=3661
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от rap17ka7a »

Възможно ли е да се направи Youth Academy да изкарва наистина български кадри с български имена, а не както е в момента с некви руско полски....
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”