BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от cena62 »

lyachi написа:Между другото открих един сайт, който доста би помогнал на хората занимаващи се със пача. Та сайта се казва: transfermarket.co.uk и там има всички данни нужни за играчите: колко са високи, на колко години, от къде са, трансферна сума, до кога им е договора, на каква позиция играят! Надявам се да ви е помогнал :)

П.С. Никого не ми е давал пари или каквото и да е било да спомена сайта. Просто искам да улесня хората занимаващи се с пача!
Хах, споко пич , сайта го знаят , сигурен съм ! :D
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

Спокойно вече няма да задавам въпроси.Сега имам една молба към DoMiNaToR.И ако може да напише нещо защото при последните ми 2 въпроса никой не отговори а според мен те са доста важни.Та молбата ми е дали може да оправи екипите на ЦСКА ,защото в 1-та версия логото на КАППА се вливаше в емблемата на ЦСКА.Не само логото и номерата се вилват в емблемата на ЦСКА и става едно мазало ...Нямам думи.Понеже аз съм от ЦСКА още от малък и давам съвети само за ЦСКА .Сега ще дам една молба и за екипите на Левски.Емблемата на Левски това главно Л е много оголемено за нормалните си стандарти . ако може и него да се оправи та да не се сърдят левскарите че са се оправяли само бъговете на екипите и фътболистите на ЦСКА . За другите екипи немога да кажа понеже пускам мачове само ЦСКА-Левски :D .А да сетих се Лудогорец имат спонсор а в фифата мисла че нямат не съм сигурен тъй като рядко пускам мач ЦСКА - Лудогорец.Ако има още бъгове по екипите който не съм казал да ме извиняват :D . И моля DoMiNaToR да прегледа последните ми 2 вупроса не от серията 11 въпроса към DoMiNaToR а последните 2 въпроса който аз съм пускал (те са пуснати по отделно). И моля DoMiNaToR да прегледа и тази молба тъй като и тя е много важна .Благодария предварително. :wasntme: ;)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от DoMiNaToR »

Екипите са оправени, спокойно. Просто леко недоглеждане от моя страна.
boumbas написа:Докато играх мач днес се сетих да те питам още 1 въпрос за твое олеснение.Има футболисти които са купени от български отбори които ги има в фифа-та.Тези футболисти ти преместил ли си ги или си ги правил на ново ?
Примери:
Иван Боладо(ЦСКА)-Отбор в фифата-Картахена(Испания - 2-ра лига)
Нуно Пинто(Левски)-Отбор в фифата-Насионал(Португалия - 1-ва лига)
Сигурно има и още несъм сигурен в момента само зa тях се сещам.
Благодария предварително. :wasntme: ;)
Тия двамата футболиста точно, мисля, че съм ги правил наново, а старите са изтрити.
boumbas написа:Има ли някакъв начин отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив да се изписват така:Lokomotiv Plovdiv , Lokomotiv Sofia.
Ако е възможно моля те да го направиш така , сегашният вариянт на имената Loko Sofia , Loko Plovdiv са съкращения и е по добре да се изписва цялото име на отборите вместо някакви си съкращения който феновете знаят.Ако самата фифа на позволява разбирам , но ако може мойте желания името на двата отбора да се исписва правилно а не с някакви съкращения . Моля те.Благодария преджарително . :wasntme: ;)
Имената на Локомотив София и Пловдив са изписани целите, но на някой места в играта се изисква съкратен вариант.
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

Благодария DoMiNaToR-е . Ето това се искаше от теб.Приятен ден. :wasntme: ;)
GFGforce
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:36

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от GFGforce »

Имам два въпроса.На предстоящия пач ще има ли снимки на бг отборите в manager mode в exclusive news примерно и дали ще има български вестници както в отделните първенства :D
vasenceto99
Мнения: 14
Регистриран на: 28 Дек 2011 23:18

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vasenceto99 »

Още много работа ли имаш ? И до края на деня или утре ще можеш ли да го пуснеш ?
JoJko
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2012 12:46

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от JoJko »

vasenceto99 написа:Още много работа ли имаш ? И до края на деня или утре ще можеш ли да го пуснеш ?
И аз искам , това да попитам !?
uefacup
Мнения: 153
Регистриран на: 14 Юли 2008 18:29

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от uefacup »

JoJko написа:
vasenceto99 написа:Още много работа ли имаш ? И до края на деня или утре ще можеш ли да го пуснеш ?
И аз искам , това да попитам !?
Ще го пусне като е готов! Изчакай нищо няма да ти стане.
tinobg
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Апр 2012 14:58

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от tinobg »

uefacup написа:
JoJko написа:
vasenceto99 написа:Още много работа ли имаш ? И до края на деня или утре ще можеш ли да го пуснеш ?
И аз искам , това да попитам !?
Ще го пусне като е готов! Изчакай нищо няма да ти стане.
Аз също съм много нетърпелив.Никога не съм очаквал някой патч с толкова голям интерес.Дано излезе още днес, но няма да е проблем да излезе и утре.Изгарям да чуя песните на агитките.Толкова сме чакали, ще почакаме и още някой ден, стига всичко да е наред. : ))))))
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Относно песните на агитките, доминатор спомена, че може би ще има,, но чак след излизането на пача. Така че не бъди пренавит, relax :)
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Лично за мен най-голям интерес предизвиква слятата Бгрупа и евентуално, ако бъдат направени Бг - стадиони в близко бъдеще :) Дано наистина всичко бъде наред и няма бъгчета-мъкчета и др. :)
vasenceto99
Мнения: 14
Регистриран на: 28 Дек 2011 23:18

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vasenceto99 »

henzik9 написа:Лично за мен най-голям интерес предизвиква слятата Бгрупа и евентуално, ако бъдат направени Бг - стадиони в близко бъдеще :) Дано наистина всичко бъде наред и няма бъгчета-мъкчета и др. :)
Аз съм на същото мнение !
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

Поредният въпрос който ти задавам DoMiNaToR-е.Извинявам се ако ставам досаден.Та въпросът ми е като взимате снимки за футболистите от къде ги взимате , от Google , или от официалните сайтове на отборите от А и Б група ?Още един път се извиниявам ако ставам досаден но ми е пракалено интересно за това . Благодария предварително. :wasntme: ;)
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Честито!

Мнение от henzik9 »

Хайде честито на всички потребители на пача и огромно БЛАГОДАРЯ на Доминатор и БФЛ-тийм. Не съм го пробвал, но дано всичко да работи перфектно, както първия пач! :)
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Инсталация

Мнение от henzik9 »

Едно въпросче относно инсталационната директория. В папка фифа12 ли трябва да инсталирам пача или в подпапка Game? Колебая се и мисля, че в папка Game, която се намира в директорията, където е инсталирана фифа12. Питам за да не прецакам нещо и после да се наложи на ново да инсталирам цялата фифа:)
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: Инсталация

Мнение от henzik9 »

henzik9 написа:Едно въпросче относно инсталационната директория. В папка фифа12 ли трябва да инсталирам пача или в подпапка Game? Колебая се и мисля, че в папка Game, която се намира в директорията, където е инсталирана фифа12. Питам за да не прецакам нещо и после да се наложи на ново да инсталирам цялата фифа:)
Оправих се с инсталацията, благодаря за пач-а още веднъж. Много яко да се играе с отбор от б-групата :)) малко кинти за трансфери, млади и слаби играчи :) хах, яко! Ще гледам да взема купата, та през нея да влезна в европата при кинтите :) :) разбира се ако няма някакъв бъг :) За сега всичко работи перфектно :) надявам се да е ок!
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: Инсталация

Мнение от quese »

henzik9 написа:
henzik9 написа:Едно въпросче относно инсталационната директория. В папка фифа12 ли трябва да инсталирам пача или в подпапка Game? Колебая се и мисля, че в папка Game, която се намира в директорията, където е инсталирана фифа12. Питам за да не прецакам нещо и после да се наложи на ново да инсталирам цялата фифа:)
Оправих се с инсталацията, благодаря за пач-а още веднъж. Много яко да се играе с отбор от б-групата :)) малко кинти за трансфери, млади и слаби играчи :) хах, яко! Ще гледам да взема купата, та през нея да влезна в европата при кинтите :) :) разбира се ако няма някакъв бъг :) За сега всичко работи перфектно :) надявам се да е ок!
Не никакви бъгове няма,завършилия първи в Б групите играе квалификации за влизане в шампионска лига мн.яко :clap:
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Странно,нали завършилият на първо място в Б групите влиза в А група.Как така в шампионска лига ще играе като трябва да е шампион на А група. :?:
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Би трябвало отбор от Б групите да може да играе в евротурнирите(само лига Европа),ако е спечелил купата на България
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

!

Мнение от henzik9 »

!!
Последно промяна от henzik9 на 14 Апр 2012 21:23, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”