BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: Инсталация

Мнение от henzik9 »

quese написа:
Не никакви бъгове няма,завършилия първи в Б групите играе квалификации за влизане в шампионска лига мн.яко :clap:
Дай повече инфо за влизането в А група, има ли го и каква е тая Шамп.лига? :) изпадат ли отбори от А група играе ли се плейофи както казаха че ще бъде за отборите от Б група
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Би трябвало да има изпадащи от А група и тези от Б да влизат.Но много е странно как отбор от втория ешалон ще играе шампионска лига :?: Дано модераторите ни обяснят кое как е.
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

М,да. Чакаме разяснение. И дано има изпадане от А и влизане от Б в по-горната група.
JoJko
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Апр 2012 12:46

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от JoJko »

Къде са Ивелин Попов и Спас Делев ?
vans
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Мар 2011 01:46

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от vans »

няма ги, няма турска лига, предполагам, че едното от нашите първенства е направено върху него. Отборите от Б група играят квалификации за ШЛ, понеже Б група е направена на мястото на норвежкото първенство, дори когато опитате трансфер от А група в отбор от Б, някои футболисти казват, че не искат да се преместват в друга държава.
Другото което забелязох аз, е че поне в 1-ят сезон някои футболисти вдигат някои от качествата си, а оверала им пада, вместо да се качва, може да е само при мен нз...
Creepy
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Апр 2012 19:40

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Creepy »

Вас изхвърля ли ви при фаул пред наказателното поле или е при мен ?
valentin84
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Апр 2012 10:29

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от valentin84 »

ЗАЩО ИВАН БОЛАДО ОТ ЦСКА Е НА 30 ГОДИНИ ПРИСО НА 30 КАТО И ДВАМАТА СА НА 22 И 23 СЪОТВЕТНО А И БОЛАДО ГО ИМАШЕ ОРИГИНАЛНО НА ФИФА 12 И БЕШЕ 70 А ТУК Е ЕДВА 65 И НА 30 ГОДИНИ
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

В крайна сметка първите отбори влизат ли в А група и изпадат ли отбори от нея в Б група. :?:
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Празници и още нещо :)

Мнение от henzik9 »

Христос Воскресе! Много мир и любов в сърцата ви, здраве и благоденствие за семействата ви!
Относно малките неточности, бих казал, че изпадате в подробности! Тези неща вероятно ви правят впечатление, защото играете фифата и пача БЕЗПЛАТНО! Трудно е да се изпипа всичко до съвършенство, но не и невъзможно. Аз също желая да има всички лица на играчите от Б група, но уви... МОля линк към сайта от който са правени снимките на играчите от Нефтохимик(не съм от Нефтохимик) за да понаправя за другите отборчета, ако мога. Ако има следващ пач, там нещата може да са дооправени :) Все пак хората влагат от свободното си време за да ни радват с подобни пачове и никой не претендира за 100% фабрична точност и качество! Относно ШЛ в Бгрупата, може просто да пропуснете 2 мача за квалификация или да ги изиграете просто за тренировката :) и после спокойно да си преминете в А групичката :) Относно плейофите ме интересува, защотот беше спомената в обясненията на ДОМИНАТОР, но в резюмето на пача никъде не е съобщено.
ИМаше едно много добро предложение някъде из форумите, относно членовете на бфл-тийм за да представят на високо ниво пред ЕА желанието на българските фенове за внедряване на българската лига и подгрупи. Все пак сме в Еврозоната и мисля, че всички страни до една трябва да имат представителност във футболните симулатори! Друг е въпросът, че това зависи и от нивото на футбола и способностите на футболистите ни в БГ за да го изкачат до високо ниво в ранглистите на първенствата!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Creepy написа:Вас изхвърля ли ви при фаул пред наказателното поле или е при мен ?
Само веднъж ме изхвърли! От 7 изпълнения само веднъж :)
LPFC
Мнения: 15
Регистриран на: 09 Апр 2012 15:32

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от LPFC »

Creepy написа:Вас изхвърля ли ви при фаул пред наказателното поле или е при мен ?
И мен ... :(
Creepy
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Апр 2012 19:40

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Creepy »

Като е към центъра фаула не ме изхвърля,но като е на около 36 м и към наказателното поле ме изхвърля
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

Добре де наложи ми са да преинсталирам фифата и после пускам пачевете но след тва ги няма в играта... и съм ги сложил в папка Game нали и не става а преди тва си бях сложил първия пач и вървеше... Кажете ако аз правя грешка някъде или поне кажете кво да се направи
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Rubo »

Diesel написа:Добре де наложи ми са да преинсталирам фифата и после пускам пачевете но след тва ги няма в играта... и съм ги сложил в папка Game нали и не става а преди тва си бях сложил първия пач и вървеше... Кажете ако аз правя грешка някъде или поне кажете кво да се направи

Чети внимателно! Пише ти да покажеш в инсталацията директорията на играта, която е .../Fifa12, а не е .../Fifa12/Game. ;)
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

Rubo написа:
Diesel написа:Добре де наложи ми са да преинсталирам фифата и после пускам пачевете но след тва ги няма в играта... и съм ги сложил в папка Game нали и не става а преди тва си бях сложил първия пач и вървеше... Кажете ако аз правя грешка някъде или поне кажете кво да се направи

Чети внимателно! Пише ти да покажеш в инсталацията директорията на играта, която е .../Fifa12, а не е .../Fifa12/Game. ;)
Да да аз са оправих ;)
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
piril
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Апр 2012 19:04

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от piril »

хора защо CR7 няма лице????????????????????????????????
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от ultracska »

Браво момчета всичко е ОК , но само да попитам ще има ли песни на агитките , защото въобще не е същото така като ги няма и евентуално ако ги има кога горе-долу ще стане това . Мерси предварително
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

Етого и най-големия бъг :X Играя с ЦСКА, завършвам на 1-во място и вместо квалификации за ШЛ аз играя в ЛЕ а на мойто място в ШЛ играе отбор от Б-групата :X Както и другите места в турнирите са заети от отбори в Б-група ми аз по-добре да съм си в Б група и ще играя в ШЛ а не в ЛЕ когато съв шампион :(
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
piril
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Апр 2012 19:04

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от piril »

Diesel написа:Етого и най-големия бъг :X Играя с ЦСКА, завършвам на 1-во място и вместо квалификации за ШЛ аз играя в ЛЕ а на мойто място в ШЛ играе отбор от Б-групата :X Както и другите места в турнирите са заети от отбори в Б-група ми аз по-добре да съм си в Б група и ще играя в ШЛ а не в ЛЕ когато съв шампион :(
и при мен е така много тъпо
сега ще видя при втория сезон какво ще се случи
piril
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Апр 2012 19:04

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от piril »

АБЕ хора този па4 го правите пове4е от 4 месеца и кво сте направили една мърлявщина сори ама сте си оставили ръцете пълна е с бъгове за какво пускате не6то което просто нестава :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”