BFL FIFA 12 Release

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

Доминатор, как се движите с тестването на пача, за последно когато писа, така бе обяснил, че тествате?
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До Доминатор - Даниел Христов

Мнение от henzik9 »

Колега Д. Христов, чак сега преполових сезона и ми прави впечатление, че това става на 16-тия изигран мач. Говоря за "а"група, което не е правилно. Трябва да има пауза след 15-тия мач. В първия пач я нямаше тази неточност. А във втория излиза, че първия полусезон след влизането ми в А група разбира се съм изиграл 16 мача а във втория полусезон ще изиграя 14 мача. Проверих няколко пъти, говоря за мачовете само за първенство. Няма грешка в моя телевизор :) Моля, обърни внимание и на това. Дали е само при мен този бъг или....?? Някой друг, ако има желание и е обърнал внимание на това, нека сподели :)
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: До Доминатор - Даниел Христов

Мнение от Diesel »

henzik9 написа:Колега Д. Христов, чак сега преполових сезона и ми прави впечатление, че това става на 16-тия изигран мач. Говоря за "а"група, което не е правилно. Трябва да има пауза след 15-тия мач. В първия пач я нямаше тази неточност. А във втория излиза, че първия полусезон след влизането ми в А група разбира се съм изиграл 16 мача а във втория полусезон ще изиграя 14 мача. Проверих няколко пъти, говоря за мачовете само за първенство. Няма грешка в моя телевизор :) Моля, обърни внимание и на това. Дали е само при мен този бъг или....?? Някой друг, ако има желание и е обърнал внимание на това, нека сподели :)
И при мин го има но това е като прашинка в сравнение с проблема с ШЛ и ЛЕ ;)
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Uefa Euro 2012 го има в арена може да си го теглите и работи.И сега само остава да каже доминатор или някой друг от модераторите кога ще оправят втория пач и ще пуснат фикс за да се опаравят проблемите че да играем нормално.
ivelin123
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Апр 2011 02:20

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от ivelin123 »

То го има от няколко дни, но като чета коментарите на никой не тръгва
FoRi
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Апр 2012 11:40

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от FoRi »

hrdm написа:Uefa Euro 2012 го има в арена може да си го теглите и работи.И сега само остава да каже доминатор или някой друг от модераторите кога ще оправят втория пач и ще пуснат фикс за да се опаравят проблемите че да играем нормално.
UEFA EURO 2012 още няма крак така че не мисля че торента работи!
Последно промяна от FoRi на 14 Авг 2012 09:54, променено общо 1 път.
SHERIFA
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Ное 2009 19:57

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от SHERIFA »

Идея си нямам защо Ви е „крак“, след като имате всеки по 2, а играта си тръгва и върви напълно безпроблемно при ор'гинално закупена FIFA 12 (ключ), а след нея и ключ за UEFA Euro 2012 :wasntme: !? Всичко точно, all fine :).

Тези, дето 6-7+ месеца не са успели да спестят за FIFA… не ги броя, явно са по-зле и от клошарите (тъй като те съумяват да съберат някой друг лев, даже и аз им давам някой път, за да имат било за FIFA, било за Call of Duty, било за Battlefield да си закупят :o).

Т'ва е.
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от rap17ka7a »

SHERIFA написа:Идея си нямам защо Ви е „крак“, след като имате всеки по 2, а играта си тръгва и върви напълно безпроблемно при ор'гинално закупена FIFA 12 (ключ), а след нея и ключ за UEFA Euro 2012 :wasntme: !? Всичко точно, all fine :).

Тези, дето 6-7+ месеца не са успели да спестят за FIFA… не ги броя, явно са по-зле и от клошарите (тъй като те съумяват да съберат някой друг лев, даже и аз им давам някой път, за да имат било за FIFA, било за Call of Duty, било за Battlefield да си закупят :o).

Т'ва е.
Мислиш ли че аз нямам тия умрели 70лв.? Никога не бих ги дал за игра.Хората имат по важни неща в живота. Ако изкарвам по 5-6 хиляди на месец може би бих дал 70лв., но с 1000лв. заплата аз да дам 10% от парите си за една игра? Това за мен е безумие. Ти мен с клошар ли ме сравни, че нещо не ми е ясно? Келеш.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от traiki »

КАто те гледам шерифче, колко много пари имаш, само си предлагаш услугите насам натам, за да изкараш некви си 10-20 лева от поръчка. Вземи си скапаните стиймове и ходи в някой друг форум. Мизерник скапан !
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от siska93 »

пичове да питам защо става така значи станах шампион с Милан и не трябва ли да играя клафикации за влизане на шампионска лига а аз няма да играя ами направо влизам в групите ако някои знае защо става така нека пише ?? :?: :?:
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

siska93 написа:пичове да питам защо става така значи станах шампион с Милан и не трябва ли да играя клафикации за влизане на шампионска лига а аз няма да играя ами направо влизам в групите ако някои знае защо става така нека пише ?? :?: :?:
Мисля, че първият и вторият отбор в класирането на Италия , не играят квалификации за влизане в ШЛ, а направо участват в групите.
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от siska93 »

henzik9 написа:
siska93 написа:пичове да питам защо става така значи станах шампион с Милан и не трябва ли да играя клафикации за влизане на шампионска лига а аз няма да играя ами направо влизам в групите ако някои знае защо става така нека пише ?? :?: :?:
Мисля, че първият и вторият отбор в класирането на Италия , не играят квалификации за влизане в ШЛ, а направо участват в групите.
ами то тей е много е глупаво само 3 да играе квалификации за влизане в ШЛ
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от henzik9 »

siska93 написа: ами то тей е много е глупаво само 3 да играе квалификации за влизане в ШЛ
Не съм сигурен, но мисля че е така. И това не е от играта, а регламентът за участие в ШЛ предвижда този принцип и се определя от коефициентите на страните, първенствата и коя страна с колко отбора ще участва и дали са поставени в урните при жребий или не са и дали се класират направо за участие или играят квалификации и т.н. Това не е бъг с една дума, ако това имаш предвид когато питаш :)
П.С. пак казвам не съм на 100% сигурен за бр. на участниците направо в групите на ШЛ от Серия "А", но знам, че има такива поставени условия от УЕФА. Мисля, че само шампиона в Серия "А" отива в групите, а може и втория отбор, знам ли с точност, пущината е мислена по някакви си коефициенти :)
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Проблема си е да оправят нашите бъгове,да може отбор от б група да играе турнири само ако е спечелил купата на България.А шампионска лига да си играе само шампиона.И още никой от модераторите не е казал какво ще става и кога ще приключат и всеки да си играе любимата игра.
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от siska93 »

henzik9 написа:
siska93 написа: ами то тей е много е глупаво само 3 да играе квалификации за влизане в ШЛ
Не съм сигурен, но мисля че е така. И това не е от играта, а регламентът за участие в ШЛ предвижда този принцип и се определя от коефициентите на страните, първенствата и коя страна с колко отбора ще участва и дали са поставени в урните при жребий или не са и дали се класират направо за участие или играят квалификации и т.н. Това не е бъг с една дума, ако това имаш предвид когато питаш :)
П.С. пак казвам не съм на 100% сигурен за бр. на участниците направо в групите на ШЛ от Серия "А", но знам, че има такива поставени условия от УЕФА. Мисля, че само шампиона в Серия "А" отива в групите, а може и втория отбор, знам ли с точност, пущината е мислена по някакви си коефициенти :)
ок мерси брат :) :)
Diesel
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Юни 2010 14:30

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от Diesel »

siska93 написа:пичове да питам защо става така значи станах шампион с Милан и не трябва ли да играя клафикации за влизане на шампионска лига а аз няма да играя ами направо влизам в групите ако някои знае защо става така нека пише ?? :?: :?:
Ти сериозно ли питаш това??? От този въпрос си личи че не си гледал футбол и по-специално ШЛ :X
Да запеем дружно песента,
за отбора в нашите сърца,
има, има истина една
тя е само, само ЦСКА!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До Даниел Христов - Доминатор

Мнение от henzik9 »

Даниел Христов, виждам, че влизаш късно през нощта и преди малко отново, но изобщо не се опитваш да отговаряш на въпросите, които аз и другите потребители във този форум ти задават. Писал съм ти и на лично съобщение, защото разбирам, че този форум не го посещаваш, но уви. Дори и наличното съобщение не отговаряш. Странно. Искаме да знаем, мисля че всички това искат, да знаят, дали работите по пач3 или цялото чакане от наша страна - феновете е безсмислено?
SHERIFA
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Ное 2009 19:57

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от SHERIFA »

rap17ka7a написа:
SHERIFA написа:Идея си нямам защо Ви е „крак“, след като имате всеки по 2, а играта си тръгва и върви напълно безпроблемно при ор'гинално закупена FIFA 12 (ключ), а след нея и ключ за UEFA Euro 2012 :wasntme: !? Всичко точно, all fine :).

Тези, дето 6-7+ месеца не са успели да спестят за FIFA… не ги броя, явно са по-зле и от клошарите (тъй като те съумяват да съберат някой друг лев, даже и аз им давам някой път, за да имат било за FIFA, било за Call of Duty, било за Battlefield да си закупят :o).

Т'ва е.
Мислиш ли че аз нямам тия умрели 70лв.? Никога не бих ги дал за игра.Хората имат по важни неща в живота. Ако изкарвам по 5-6 хиляди на месец може би бих дал 70лв., но с 1000лв. заплата аз да дам 10% от парите си за една игра? Това за мен е безумие. Ти мен с клошар ли ме сравни, че нещо не ми е ясно? Келеш.
:o :o :o :o :o :o :o :o :o

Идея си нямам как човек „оцелява“ с 1000 кинта per month (майка ми е 150 с 2 висше), то значи поне за 2-3 оригинални на месец би следвало и трябвало да имаш / отделяш от бюджета. Това не е клошария, а просто тип „на мен не ми достигат за хляб, на друг за да си плати сметките, на трети за цигари, на четвърти за автомобил, на пети за автомобил, на пети за частен самолет, на шести за частна яхта, на седми за частна подводница, на осми за частен сателит“ и т.н. То ако караме така излиза, че точно никога няма да има човек възможност на закупуване на легален софтуер така, както… както правят ВСИЧКИ в нормалите държави.

Идея си нямам кой е тоя българин (да го убием с камъни), който е промил мозъците на маса голяма част от населението, че софтуера НЕ върви с хардуера. Именно, че върви, и тъй както хардуера НЯМА как да се изпиратства, така и софтуера не би следвало да се пиратства. Там е работата, че аз съм на 15 трилиона % сигурен, че ако можеше хардуера, то той също щеше да се пиратства от българите, в това съмнение НЕ би трябвало да има. Съответно и още 5 стотетия+ ще си стоим на това дередже - няма как софтуерни компании да „правят бизнес“ в България, както и развитие на интелектуален труд (различен от поддръжка при ISP, поддръжка на някоя компания или администрация - това НЕ е производствен разработнически процес на програмиране и създаване на нови продукти, архитектури, модели и прочие), след като купувачи на него… няма, няма и как да има (следвайки все така „Аз с 1000 лв., Вуте с 5000 лв., Мишо с 50 000 лв., Киро с 1 милион, Пешо със 100 милиона и т.н. - на всеки все за нещо не му достигат…, и това в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НИКОГА не е било, не е, няма и да бъде - софтуерен лиценз).

Положението е жалко към плачевно (за съжаление), написано изцяло обективно и неутрално погледнато (без да обиждам никого по никакъв начин, камоли това да ми е целта, която е самоосъзнаване).

------------

Между другото „BFL FIFA“ също винаги е трябвало да бъде заплатен, тъй като това е изключително много вложен ИНТЕЛЕКТУАЛЕН ТРУД, ВРЕМЕ, НЕРВИ И ПОТ, за който НЕ може просто „ей така“ да се отмине. Виж, ако авторът му се подценява, това вече е съвсем друг проблем. Щом за него „губенето на време“ (freelance дейност) може да си го дава „ей така“ на широтака аудитория безплатно, то значи… определено нещо куца. Такива проекти с такива начинания, дори и символично, би следвало все пак да бъдат заплащани и да вървят само на ор'гинално Origin EA копие на играта (не и на cracked такова с цел максимално намаляне/унищожаване, а НЕ подпомагане, на пиратството и неговата дейност).
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Да се надяваме че колегата ще успее да направи пач за евро2012.Аз намерих един в които е 3,42гб и се инсталира успешно в fifa reloaded,обаче като пусна играта и докато се зарежда и ме изхвърля.И ми показва asertion failed,program D:fifa12/game/fifa.exe file d/mywork/fifa12/mi/render/basekit/truetype.cp expression false for information on how your program can causean assertion faulire,see visual c++ dokumentation asserts. Самият пач иска да се инсталира само в папка d:fifa12/game.И както не съм много добре с английският дано някой колега каже какво се е получило.
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 Release

Мнение от hrdm »

Засега си инсталирах наново играта и си сложих този bfl пач който е 6,63гб и да видим какво ще стане като завърша на 1 място в б групата.и дали работи нормално.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”