BFL FIFA 12 версия 2

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от rap17ka7a »

И при мен са обърнати поляци и българи, а изтрих папката от my documents. Няква мистерия се заформя.
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

DoMiNaToR-е пуснал си добър пач , не слушай тея олигофрени дето само се оплакват а не земат да направат нещо.Искам само да кажа на това дете vascenceto99 , че неможе да сравнява неговия пач с този на DoMiNaToR.Ако ще да си прави и негова фифа и да се фука , че я е направил пред цял народ , аз да му кажа тва твойто неможе да се сравнява с тва на DoMiNaToR и екипа му.Така сега ще говоря по пача.Мен пача ми харесва само с изключението , че националността на поляците и българите е разменена.Имам предвит тези българи който ги има в фифата и преди пача и тези поляци който ги има в фифата още от нейното пускане.Незнам четох отзиви в този форум и видях ,че и на други им има този проблем.Незнам DoMiNaToR-e но честно и на мен ми се бъгва това с националностите.Ще те помоля ако има отделен пач с бг стадионите да оправиш тези националностти на българските и полските футболисти.Това незнам колко време отделя , сиг не повече от 1 ден , даже според мен 1 ден е много.Не съм запознат просто гледам клипове и предполагам.Извини ме ако съм казал твърде малко време за оправянето на този проблем.Според мен пък ще е превъзходно ако пуснеш по рано пача с оправените националностти , а след време да пуснеш пача с стадионите , ако има такъв.Отново се извинявам ако съм дал твърде кратка прогноза но според мен за толко време изисква да се направи един едит на националностите на не повече от 30-40 футболиста . Даже мисля че няма 40.Моляте отговори на това и напищи дали е възножно да пуснеш пач с оправени националностти .Незнам но според мен ако го направиш това ще е превъзходно.И може би някой от тези тапанари който само плюват ще те признаят.До скоро.
Последно промяна от boumbas на 14 Апр 2012 23:19, променено общо 1 път.
boumbas
Мнения: 9
Регистриран на: 11 Апр 2012 00:46

до DoMiNaToR

Мнение от boumbas »

Ще ти предоставя няколко снимки на това което ми излиза като пусна от играта National Selection и избера България и Полша
Ето 3 снимки на това което ми се появява като избера България:
1.http://img846.imageshack.us/img846/5383/52940288.png
2.http://img710.imageshack.us/img710/6508/89492894.png
3.http://img88.imageshack.us/img88/2382/18485586.png
Ето 3 снимки на това което ми се появява като натисна Полша:
1.http://img42.imageshack.us/img42/6293/44116938.png
2.http://img163.imageshack.us/img163/7203/62286770.png
3.http://img13.imageshack.us/img13/8797/62385430.png
Единствено неми е ясно какви са тези числа 13725 пред футболистите Стоянов , Маркиньос , Макриев ,Кирев.Ако може DoMiNaToR да погледне това което съм заснел и да ми отговири на въпроса дали е възможно да пусне пач с оправени националностти.Благодария предварително.
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от lyachi »

на някой друг липсва ли му лицето на к.роналдо :?: :?: :?:
Creepy
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Апр 2012 19:40

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Creepy »

При мен му няма вратът :o
tinobg
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Апр 2012 14:58

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от tinobg »

Пълно отбиване на номера, поне като ще правите пач го направете какво трябва, а не всяко 5то нещо да е сбъркано.Може би мойте очаквания бяха прекалено големи и затова съм меко казано утекчен от патча.Дано 3тата версия, ако въобще има таква бъде направена както подобава...
GFGforce
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Апр 2011 18:36

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от GFGforce »

Пача е много добър но при мен се появява един проблем>при някои нарушения,фалове ме изхвърля от играта.Някой знае ли как да го оправя?
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от quese »

Dominator - Защо няма Шампионска лига,станах шампион и вместо да играя квалификации за влизане в ШЛ. аз играя квалификации за Лига Европа :wasntme:
FoRi
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Апр 2012 11:40

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от FoRi »

Доминатор можеш ли да кажеш каква е причината като станеш шампион на А група да играеш в Лига Европа а като станеш шампион на Б група да играеш Шамп.Лига и как може да се оправи Мерси предварително :)
Последно промяна от FoRi на 14 Авг 2012 09:54, променено общо 1 път.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

Абе то щеше да се оправи с КМ12 но е в бета версия и единственната функция която не поддържа е баш тази :envy: а този тукмак риналдо май за.ба работата по КМ12 и май ще си останем така или по-скоро ще излезе фифа13 :rofl: Иначе проблема идва според мен от това че бфл са направили А и Б група на мястото на полската и норвежката лига а не са ги направили самостоятелни.
И само ЦСКА обичамеее !!!
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от quese »

Станах шампион а Левски взе Купа на бг. и после за Суперкупа играя с Лудогорец :clap: ,явно ще се чака още 4 месеца докато се оправят проблемите..
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от flaboy »

отново има доста неточности с играчите ,години ,позиции на играчите ,еднообразни прически ,някой от новодошлите негри през зимата са бели като сняг :) .Но това са дреболии поне за мен няма кой знае какво значение и си ги оправям с КМ12 дребните детайли :) .Проблем с поляци и българи нямам всичко си е ок ,но и при мен липсва лицето на Кр.Роналдо ,не че е голяма загуба :D
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

Проблеми с поляци и българи си има.Няколко пъти инсталирвах играта.Изиграх 5-6 мача с няколко пряк свободни удари и нямам нито един краш.
И само ЦСКА обичамеее !!!
cena62
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Авг 2009 08:42

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от cena62 »

След бърза игра забелязах че Оуалембо и Яник Боли от Черноморец , са бели и че на тениската на Аатиф пише Марсио , но са лесни проблеми и си ги оправих ! :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

Mдааа и на мен вече ми падна при фаул.Играя с ЦСКА срещо доко пловдив и на два пъти крашва.Предавам се повече няма да играя :@
И само ЦСКА обичамеее !!!
pompey
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Апр 2012 02:28

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от pompey »

flaboy написа:отново има доста неточности с играчите ,години ,позиции на играчите ,еднообразни прически ,някой от новодошлите негри през зимата са бели като сняг :) .Но това са дреболии поне за мен няма кой знае какво значение и си ги оправям с КМ12 дребните детайли :) .Проблем с поляци и българи нямам всичко си е ок ,но и при мен липсва лицето на Кр.Роналдо ,не че е голяма загуба :D
Какво означава КМ12?
pompey
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Апр 2012 02:28

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от pompey »

cena62 написа:След бърза игра забелязах че Оуалембо и Яник Боли от Черноморец , са бели и че на тениската на Аатиф пише Марсио , но са лесни проблеми и си ги оправих ! :)
Как ги оправи?
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от ultracska »

Здравейте , не бях видял тази тема и писах в старата и реших да попитам и тук . Въпроса ми е следният ще има ли песни на агитките и ако има кога горе-долу? А и имам един въпрос който по скоро е от мое лично любопитство и той е възможно ли е да се направи по някакъв начин публиката да е по реална и да не бъде цялата червена , синя , черна и така нататък , възможно ли е по някакъв начин да се вкарат реални знамена на феновете (не на клубната емблема) , възможно ли е да има факли , бомби , тъпан и въобще звуци от една ултра трибуна , а не само глупостите които са сега и последен въпрос има ли начин ако има български стадиони те да не са пълни винаги , а това да е предпоставка спрямо представянето на отбора . Дано не съм бил нахален с многото си въпроси и дано сте ме разбрали какво имам в предвид . Надявам се да получа отговор от Доминатор или някой дръг който е навътре в нещата и знае как се правят, мерси
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от siska93 »

Играя с ЦСКА срещо Берое и на два пъти засича това бе първият проблем и после имам мач с Монтана и ми излезе от играта ако някои знае как да го оправя нека пише иначе пача е много добър нека които знае как да си оправя проблема да пише ще му бъда много благодарен :?: :?: :?: :?:
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от jacksparrow »

ultracska написа:Здравейте , не бях видял тази тема и писах в старата и реших да попитам и тук . Въпроса ми е следният ще има ли песни на агитките и ако има кога горе-долу? А и имам един въпрос който по скоро е от мое лично любопитство и той е възможно ли е да се направи по някакъв начин публиката да е по реална и да не бъде цялата червена , синя , черна и така нататък , възможно ли е по някакъв начин да се вкарат реални знамена на феновете (не на клубната емблема) , възможно ли е да има факли , бомби , тъпан и въобще звуци от една ултра трибуна , а не само глупостите които са сега и последен въпрос има ли начин ако има български стадиони те да не са пълни винаги , а това да е предпоставка спрямо представянето на отбора . Дано не съм бил нахален с многото си въпроси и дано сте ме разбрали какво имам в предвид . Надявам се да получа отговор от Доминатор или някой дръг който е навътре в нещата и знае как се правят, мерси
1.Още не се знае за песните, но ти можеш и сам да си ги си напарвиш.
2.Не Може трябва самата фифа да има тези екстри а ФИФА 12 няма да се надяваме че в ФИФА 13 ще има а иначе звучи може да се вкарат каквито искаш например при гол различна, при влизане на стадиома различна и тн... :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”