BFL FIFA 12 версия 2

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от siska93 »

root4rulez написа:уТРЕ
ок ама към колко часа ще долу горе ще го пуснеш и ще пречили нещо на пача кат го инсталира ме или не ?? :?:
crivaldinho
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2012 17:12

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от crivaldinho »

Извинявам се ако има тема или яече проблема е решен, но аз все пак ще попитам. Само при мен ли става така че като стана шампион и Вместо в Шампионската лига играя в Луга Европа ????
crivaldinho
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Фев 2012 17:12

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от crivaldinho »

И се извинявам за грешките.
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от traiki »

root4rulez написа:
siska93 написа:
root4rulez написа:В момента правя инсталатор утре го пускам
кога ще го пуснеш долу горе ?? :?: и какво ще включва ?/ :?:
ПАТЧА ВКЛЮЧВА:

350 НОВИ ЛИЦА НА ИГРАЧИТЕ ВЪВ ФИФА 12
100 ТАТУИРОВКИ НА ИГРАЧИТЕ ВЪВ ФИФА 12
РЕКЛАМНИ ПАНА НА ВСИЧКИ ОТБОРИ ВЪВ ФИФА 12
СКОРБОРДОВЕ И ПОП-ЪПС НА ВСИЧКИ ПЪРВЕНСТВА
НОВ ГЕЙЛПЛЕЙ - REGULARCAT & FIDEL
НОВА 3Д ГРАФИКА, ТРЕВА, ТЕЛА НА ИГРАЧИТЕ + SWEET EFECT
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
ОПРАВЕНИ НЕЩА ВЪВ БФЛ ФИФА 12 ВЕРСИЯ 2:

ОПРАВЕН Е БЪГА С КРАШВАНЕТО - ВЕЧЕ ИГРАТА НЕ ИЗХВЪРЛЯ
ОПРАВЕН Е БЪГА КАТО СТАНЕШ ШАМПИОН ИГРАЕШ В ШЛ, А НЕ КАКТО БЕШЕ В ЛИГА ЕВРОПА
ПЕСНИ НА АГИТКАТА НА ЛЕВСКИ
SCOREBOARD - TV 7
ИМА ОЩЕ НЕЩА ЗА ДООПРАВЯНЕ, НО ТО ЩЕ БЪДЕ ВЪВ ВЕРСИЯ 2.0
Ако махнеш от пача новия геймплей няма да е зле :)
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от lyachi »

хахахаха.....евала на бате root4rulez, който за 2 седмици е направил всички тея неща(+ даде инфо и кога ще качи update-a), а хората от бфл за 4 месеца направо се осраха с тоя бъгав пач, при които липсваха играчи, изхвърляше от играта, уменията на играчите бяха тотално сбъркани и т.н. Дори и ако update-а не е кой знае к'во, пак е похвално ! :clap: ;) :thumbsup:
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Само той ги е да направил,тъй да знаеш :giggle:
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

Mда,тези геймплеи да си играе Фидел с регулара.И аз инсталирах един гейплей от Фидел и при фал пак си изхвърля.
И само ЦСКА обичамеее !!!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от DoMiNaToR »

lyachi написа:хахахаха.....евала на бате root4rulez, който за 2 седмици е направил всички тея неща(+ даде инфо и кога ще качи update-a), а хората от бфл за 4 месеца направо се осраха с тоя бъгав пач, при които липсваха играчи, изхвърляше от играта, уменията на играчите бяха тотално сбъркани и т.н. Дори и ако update-а не е кой знае к'во, пак е похвално ! :clap: ;) :thumbsup:
Направил го е с основа бъгавия пач на БФЛ + други пачове на хора, които едва ли е питал (от soccegaming, moddingway и т.н.). Сменил е ИДтата на българската и полската лига, което прецаква Career Mode.

Търся от какво се получава краша. Когато е готово ще има ъпдейт сигурно.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

Абе какъв край на сезона на мен на всеки мач при фал ме изхвърля.Един мач го играя по 2-3 пъти...
И само ЦСКА обичамеее !!!
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от siska93 »

Xaugyk написа:Абе какъв край на сезона на мен на всеки мач при фал ме изхвърля.Един мач го играя по 2-3 пъти...
пич аз сам играл и аз по 2 пати мач но ми се е случвало да играя 4-5 мача и чак на 6-ти ме изхвърля и защо става така не знам и на тъпото е че като свърших сезона и станах шампион не играя в шампионска лига а ми играя в лига европа и тва е много тъпо на пача а
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от root4rulez »

Аз не казвам,че аз съм направил всичко, просто правя една фул модед фифа 12 с модификациите които ми харесват, аз просто обединявам нещата в едно и се получава, който не иска да не го тегли, уважение за бфл фифа 12 е много по трудна за модване респект момчета

Dominator - питал съм златан, ркат и другите от сокъргейминг и те нямат нищо против аз си давам copyright кредит на тях :shake:

[quote=''zlatan87''][quote=''root4rulez'']Man i will use your superpatch meshed with bulgarian league, i give you a credit[/quote]

Ok man ;)[/quote]
Последно промяна от root4rulez на 20 Апр 2012 10:23, променено общо 4 пъти.
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от flaboy »

DoMiNaToR написа:
lyachi написа:хахахаха.....евала на бате root4rulez, който за 2 седмици е направил всички тея неща(+ даде инфо и кога ще качи update-a), а хората от бфл за 4 месеца направо се осраха с тоя бъгав пач, при които липсваха играчи, изхвърляше от играта, уменията на играчите бяха тотално сбъркани и т.н. Дори и ако update-а не е кой знае к'во, пак е похвално ! :clap: ;) :thumbsup:
Направил го е с основа бъгавия пач на БФЛ + други пачове на хора, които едва ли е питал (от soccegaming, moddingway и т.н.). Сменил е ИДтата на българската и полската лига, което прецаква Career Mode.

Търся от какво се получава краша. Когато е готово ще има ъпдейт сигурно.
мда и аз направих това с ИД-тата и определено прецаква кариерата ,още при самото стартиране ме изхвърля , но това не значи че фикса root4rulez няма да става за нищо и с радост бих го свалил да го пробвам . И Доминатор няма значение от къде какво сваля (поне за нас феновете) важното е че момчето явно доста разбира и знае какво прави и няма да е лошо да го вземете в екипа на БФЛ , незнам по какъв критерии става това но мисля че root4rulez има доста мерак да се занимава с това ,а явно има и време и мисля ,че ще ви е от полза .Лично мое мнение без да ангажирам никого :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от jacksparrow »

ДОМИНАТОР аз лично се надявам до няколко дни да направите 3 Версия която само да оправи краша. :)
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от jacksparrow »

Момчета сега приключих едитването на БФЛ ФИФА12 версия 2 ! Днес ще я изпробвам и ако няма проблеми и разбирасе ДОМИНАТОР няма нищо против ще я споделя с вас! :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

jacksparrow написа:Момчета сега приключих едитването на БФЛ ФИФА12 версия 2 ! Днес ще я изпробвам и ако няма проблеми и разбирасе ДОМИНАТОР няма нищо против ще я споделя с вас! :)
И в какво се състои едитването?
И само ЦСКА обичамеее !!!
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от jacksparrow »

Едитнал съм
1.Данните на играчите
2.Проблема при Б групата
3.Добавил съм още 2D мини лица и още неща.... :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

jacksparrow написа:Едитнал съм
1.Данните на играчите
2.Проблема при Б групата
3.Добавил съм още 2D мини лица и още неща.... :)

То и аз моите играчи съм ги едитвал (а и не само тях) но за мен най-важният проблем в момнта е крашът при фаул...
И само ЦСКА обичамеее !!!
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от jacksparrow »

Xaugyk написа:
jacksparrow написа:Едитнал съм
1.Данните на играчите
2.Проблема при Б групата
3.Добавил съм още 2D мини лица и още неща.... :)

То и аз моите играчи съм ги едитвал (а и не само тях) но за мен най-важният проблем в момнта е крашът при фаул...
Оправил съм го
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от Xaugyk »

jacksparrow написа:
Xaugyk написа:
jacksparrow написа:Едитнал съм
1.Данните на играчите
2.Проблема при Б групата
3.Добавил съм още 2D мини лица и още неща.... :)

То и аз моите играчи съм ги едитвал (а и не само тях) но за мен най-важният проблем в момнта е крашът при фаул...
Оправил съм го
Как?Сигурен ли си че е станало?И аз опитвах различни начини,1-2 мача ок и после пак старата песен :nerd:
И само ЦСКА обичамеее !!!
jacksparrow
Мнения: 12
Регистриран на: 26 Дек 2011 12:21

Re: BFL FIFA 12 версия 2

Мнение от jacksparrow »

Как?Сигурен ли си че е станало?И аз опитвах различни начини,1-2 мача ок и после пак старата песен :nerd:
ДА!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”