BFL FIFA 12 версия 2.1

Всичко за BFL FIFA Football 2012
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от GarraDembele »

Някой може ли да ми обясни как да оправя следното нещо:
Значи сложих си песните на Левски и когато почна мач всеки път в началото пеят 1-2 песни и след това до края на мача спират. Всичко съм го направил както е и във клипа :^) :^) :^) :^)

mardarosa написа:Надявам се вече да се получи --> http://www.mediafire.com/?y1q3jedrukz1aj1 <-- Тук има 28 песни на левски + изригване на публиката при гол на Левски. песните ги правите както е обяснил root4rulez и после правите същото с goal levski1/2/3 и т.н. само където като влизате в Chants давате When your team scores goal (или нещо от сорта не го помня и задавате плейлиста който се дали за головете) Дано съм обяснил като хората ако пък не следвайте този клип http://www.youtube.com/watch?v=qWLQpxQtkA8 :D
root4rulez
Мнения: 85
Регистриран на: 13 Окт 2009 10:35

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от root4rulez »

Изображение

Тони Калво :party:
Последно промяна от root4rulez на 12 Май 2012 11:13, променено общо 1 път.
ivas92
Мнения: 5
Регистриран на: 10 Май 2012 18:13

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от ivas92 »

След като инсталирам Фифа-та и пускам пача ми дава, че има някаква грешка (error 21FC), свързана с файл на име " eng_us.db" . Може ли някой да ми помогне ?
Bier
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Ное 2009 15:42

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от Bier »

3апочнах с Нефтохимик и купата на България ми липсва? Някой друг да има същия проблем?
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от henzik9 »

Bier написа:3апочнах с Нефтохимик и купата на България ми липсва? Някой друг да има същия проблем?
Разбира се. Не си само ти. Приеми, че идеален пач няма да имаме, заради сложните технологии използвани в направата на новата фифа. Но все пак, е възможно да участваш във втория сезон :) в което ме съмнява,, както бях казал по-горе,, "Б"група е правена върху корейското първенство тоест K-League, което може да е причина за липсващо участие в купата на страната. Успех с Нафтата :)
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от hrdm »

Това наистина е глупаво,че uefa euro 2012 може да се играе само с директната фаза на турнира а няма квалификации.Според мене се обезсмисля да се играе защото много от нас ще искат да си изберат произволен отбор от Европа и да си играят квалификации а не директно с тия който са си се класирали.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от __SaNd1__ »

Не работи с УЕФА ЕВРО 2012 :( Оправете го моля, за да може да се играе нормално :(
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от henzik9 »

__SaNd1__ написа:Не работи с УЕФА ЕВРО 2012 :( Оправете го моля, за да може да се играе нормално :(
Ае маняци, стига сте се лигавили, оправете това оправете онова. Евро 2012 я има, като самостоятелна игра. Още малко ще поискате да ви направят само пач за фифа2013 без да е необходимо да теглите самата фифа2013г.. :)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от DoMiNaToR »

Bier написа:3апочнах с Нефтохимик и купата на България ми липсва? Някой друг да има същия проблем?
Получава се така, защото всички отбори от А и Б Група са 36, а в първата фаза на турнира за Купата на България участват 32 отбора. Избира се на случаен принцип кои 16 отбора да участват от Б Група и 4 остават неизбрани. Просто няма как да се направи по друг начин формата на турнира за купата.
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от ultracska »

Ако има кой да каже откъде може да се свалят песните на агитка за да си направя плейлист , ще съм много благодарен
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от henzik9 »

DoMiNaToR написа:
Bier написа:3апочнах с Нефтохимик и купата на България ми липсва? Някой друг да има същия проблем?
Получава се така, защото всички отбори от А и Б Група са 36, а в първата фаза на турнира за Купата на България участват 32 отбора. Избира се на случаен принцип кои 16 отбора да участват от Б Група и 4 остават неизбрани. Просто няма как да се направи по друг начин формата на турнира за купата.
Благодарим за разяснението!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До Доминатор

Мнение от henzik9 »

И все пак, защо отборите от Б група не са разделени по мачове 19 в първия полусезон и 19 във втория полусезон, както е в А група надявам се в тази версия 15/15. В момента първия полусезон в Б група приключва след 24 мач или след 22 мач, вече не помня с точност, а следователно във втория се изиграват по-малко мачове 14 или 16. И още един въпрос, ако съм в последните три отбора от класирането в Б група, изпадам ли и къде точно? Скоро ще го разбера сам, но до тогава ако имате възможност отговорете на въпросите ми. Благодаря.
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от GarraDembele »

GarraDembele написа:Някой може ли да ми обясни как да оправя следното нещо:
Значи сложих си песните на Левски и когато почна мач всеки път в началото пеят 1-2 песни и след това до края на мача спират. Всичко съм го направил както е и във клипа :^) :^) :^) :^)

mardarosa написа:Надявам се вече да се получи --> http://www.mediafire.com/?y1q3jedrukz1aj1 <-- Тук има 28 песни на левски + изригване на публиката при гол на Левски. песните ги правите както е обяснил root4rulez и после правите същото с goal levski1/2/3 и т.н. само където като влизате в Chants давате When your team scores goal (или нещо от сорта не го помня и задавате плейлиста който се дали за головете) Дано съм обяснил като хората ако пък не следвайте този клип http://www.youtube.com/watch?v=qWLQpxQtkA8 :D
Защо никой не ми отговори на въпроса ???? :| :| :| :?:
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: До Доминатор

Мнение от henzik9 »

henzik9 написа:И все пак, защо отборите от Б група не са разделени по мачове 19 в първия полусезон и 19 във втория полусезон, както е в А група надявам се в тази версия 15/15. В момента първия полусезон в Б група приключва след 24 мач или след 22 мач, вече не помня с точност, а следователно във втория се изиграват по-малко мачове 14 или 16. И още един въпрос, ако съм в последните три отбора от класирането в Б група, изпадам ли и къде точно? Скоро ще го разбера сам, но до тогава ако имате възможност отговорете на въпросите ми. Благодаря.
И още нещо, вече за 10 път от общо 3 различни мача, ми крашва при смяна на играч и от противниковия отбор и от моя! Изигравам мача на симулация за да продължа иначе няма начин. Някой друг има ли такива крашове?
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от Moraes »

Тази версия на пача е чудесна! Благодаря. В ЦСКА има леки неточности с позициите на футболистите, но се преживява
maspas
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Май 2012 10:28

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от maspas »

Забелязвам един много сериозен проблем: няма Ботев Пловдив в турнира за Купата на БГ !
други проблеми, които ми се случиха: ( всички в мач за Купата )
1. В мач между Доростол и Локо ПД играта ме изхвърли безпричинно.
2. При избора на екип преди мач ( home - away - alternate ), не се изобразява екипа, макар релано да го е сменил, когато влезеш в мача.
3. Препоръчвам и имената на съдиите да бъдат сменени : например в мач от Б група съдия е Франтишек Сджопони.
Също така звездите на отборите ( поне на повечето ) са прекалено ниски, дори и за нашите отбори :)
Какво остава за отбори от Армения, Грузия и прочее :?:
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

До Даниел Христов - Доминатор

Мнение от henzik9 »

Моля, отговорете поне на 1 от въпросите. Има ли някой със същия проблем,, през 3-4 мача се случва крашването при смяна на играч от противниковия отбор. Това не е нормално, принуждавам се да изигравам всеки 3 или 4 мач на симулация,,Доминатор, обясни, при предната версия нямах такива проблеми, дали е от компа или някой файл, който ми го чете някой път като грешка и ме изхвърля,, ?! :S
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: До Даниел Христов - Доминатор

Мнение от Xaugyk »

henzik9 написа:Моля, отговорете поне на 1 от въпросите. Има ли някой със същия проблем,, през 3-4 мача се случва крашването при смяна на играч от противниковия отбор. Това не е нормално, принуждавам се да изигравам всеки 3 или 4 мач на симулация,,Доминатор, обясни, при предната версия нямах такива проблеми, дали е от компа или някой файл, който ми го чете някой път като грешка и ме изхвърля,, ?! :S
На мен до сега не ми е крашнала играта нито при смяна нито при фал.
И само ЦСКА обичамеее !!!
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от henzik9 »

Хайдук, мерси за отговора, явно нещо от компа става,, :)
siska93
Мнения: 31
Регистриран на: 30 Мар 2012 14:41

Re: BFL FIFA 12 версия 2.1

Мнение от siska93 »

искам да питам взех си джоистик и си пуснах фифата и си правя два три паса като хората и почва автоматично да си подават как мога да го поправя ако някои знае нека пише ??? :?:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2012”