BFL 13 ?

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL 13 ?

Мнение от GarraDembele »

PirinFan написа:Ще може ли в предстоящия патч да сложите Пирин Благоевград ще съм ви много благодарен
Тогава аз искам Добруджа в сборна В група :rofl:
lichampBFL
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Дек 2012 16:39
Местоположение: Варна

Re: BFL 13 ?

Мнение от lichampBFL »

GarraDembele написа:
PirinFan написа:Ще може ли в предстоящия патч да сложите Пирин Благоевград ще съм ви много благодарен
Тогава аз искам Добруджа в сборна В група :rofl:
Извинявай човек, ама не ти схващам сарказма. :^) Пирин са дали толкова много за БГ-футбола в момента, че никой друг отбор не може да се похвали с толкова много изградени таланти освен малка част от Литех. Не, че съм от Благоевград или съм им фен ама то просто е явно - Димитър Бербатов, Крум Бибишков, Станислав Манолев, Спас Делев, Иван Цветков, Антон Карачанаков и др. За това Пирин заслужават много повече от половината отбори в А група да са там, а да не говорим за Б група. :wasntme:
spicye
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Дек 2012 13:20

Re: BFL 13 ?

Мнение от spicye »

PirinFan написа:Ще може ли в предстоящия патч да сложите Пирин Благоевград ще съм ви много благодарен
Еми тогава да добавят и Витоша Бистрица, поне да играем с Бойко :)
niksun16
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Дек 2012 16:53

Re: BFL 13 ?

Мнение от niksun16 »

а ще има ли проблем ако го инсталирам върху оригинално копие на играта ? :wasntme:
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL 13 ?

Мнение от hrdm »

И един интересен въпрос към модераторите,Има ли шанс да се измисли след време пач в който да имаме и В групите.Смятам че ще е още по реалистично ако може да се изпада от б група а и ако започнеш сезон от най-ниското ниво на нашият футбол и да се качиш до А група.Както сега аз играя от най-ниската Английска дивизия и си стигам до по нагоре.А и труда ви ще е още по оценен особено за хората който отборите и градовете им са на ниво В дивизии.Със сигурност ви се отваря още мн работа и за това но ще е добро начинание към нас.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”