BFL FIFA 13 Анонс

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение

Какво да очаквате за BFL FIFA 13? Ето списък с нещата, които ще бъдат включени:

- Всички 16 отбора от А група с техните актуални състави към датата на реализирането на патча

- Всички 14 отбора от Б Група с техните актуални състави към датата на реализирането на патча

- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от А група (+ трети екипи на Ботев Пловдив, Левски София, Литекс, Локомотив Пловдив, ЦСКА София и Черноморец Бургас)

- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от Б група

- Реални знамена на всички отбори от А група

- Лога и банери на всички отбори от А и Б група

- Рекламни пана на отборите от А и Б група

- 2D минилица на български футболисти

- Реални лица на български футболисти (около 20 лица, ще бъдат обявени допълнително)

- Реални съдии от А и Б Група

и разбира се още много, много неща, пресъздаващи атмосферата от родните терени.

*BFL FIFA 13 ще съдържа и последната версия на официалния ъпдейт за FIFA, реализиран от ЕА.
**Ако всичко върви по план, реални стадиони ще има във втората версия на патча.



Първи снимки очаквайте скоро!
Дата на реализиране: 25-31.12.2012


vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от vili4kata »

Супер, очертава се добър патч!
//Ако добавяте песни на агитките, специално за ЦСКА и Левски можете да ги вземете от клипчетата тук: http://www.youtube.com/user/offensivecska?feature=watch и тук: http://www.youtube.com/user/sectorbvideo :)
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от __SaNd1__ »

Ще замества ли някое от първенствата в играта или не ?
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

__SaNd1__ написа:Ще замества ли някое от първенствата в играта или не ?
Не. Единственото, което ще е проблем, че няма да може да се играе с полски и корейски отбори в Career Mode, както предните години.
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от __SaNd1__ »

DoMiNaToR написа:
__SaNd1__ написа:Ще замества ли някое от първенствата в играта или не ?
Не. Единственото, което ще е проблем, че няма да може да се играе с полски и корейски отбори в Career Mode, както предните години.
Лоща работа, защо така ? :shake:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

Иначе няма да може да се играе с български отбори в Career Mode. По принцип може и други първенства да се заместят, но миналата година ми се стори, че полската, като структура, е най-близка до нашата и затова нея замених. След това се оказа, че не е необходимо да е със същата структура, но има много неща, които трябва да се сменят и става много сложно.
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от GarraDembele »

Dominator, може ли да направите песните на всички отбори от А група. Или ако не на всичките то поне на Левски, ЦСКА, Ботев, Локо Пд :wasntme:
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от GarraDembele »

Някакъв отговор ще получа ли? Толкова ли е трудно да се каже. Едно просто - ДА или НЕ ... :nerd:

Имам песните на Левски, ако искаш мога да ти ги пратя :?:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

Да, поне на по-големите ще има.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от Xaugyk »

Нещо някакво инфо за патча? :nerd:
И само ЦСКА обичамеее !!!
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от DoMiNaToR »

Имаше доста проблеми с пача, днес цял ден съм се занимавал с оправянето им. Хубавото е че всичко вече работи идеално. Утре (тоест днес 31.12) няма да съм си в нас цял ден, така че най-вероятно ще го кача на 1-ви. Приятно изкарване на празника! :)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от sv3nc3 »

DoMiNaToR написа:Имаше доста проблеми с пача, днес цял ден съм се занимавал с оправянето им. Хубавото е че всичко вече работи идеално. Утре (тоест днес 31.12) няма да съм си в нас цял ден, така че най-вероятно ще го кача на 1-ви. Приятно изкарване на празника! :)
Браво! Знам за какво става въпрос и ти свалям шапка за това което си направил почти сам. Много от хората които бяхме преди вече не се занимаваме с правенето на патч за Българските отбори, поради други ангажименти(включително и аз), но БФЛ винаги ще го има благодарение на хора, като нас!

Моят принос за БФЛ 13 ще бъде това:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение(на снимките новият Георги Аспарухов е в незавършен вид за ФИФА 13)
плюс стадиона на Лудогорец и ако имам време този на Литекс. Тези стадиони ще са във втората версия на патча със зимните трансфери.

Весесло изкарване на новогодишните празници, а утре се надявам ако няма проблеми да ви зарадваме с един новогодишен подарък :) .
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от __SaNd1__ »

Стадионът на Левски изглежда уникално, надявам се на Литекс да е новия стадион след ремонта :hi:
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от Xaugyk »

Браво!Важното е че работи.Явно май сам си се оправял за всичко.Останалата част от БФЛ-Тийм май са зае.али патча.Разбирам че всеки си има лични ангажименти а други вече не им се занимава това добре но не мога да разбера как Светлио няма време за БФЛ-Патча но има време да прави стадионите на чужди отбори и по чужди форуми да е активен а тук ни вопъл ни стон...Във форумът на сокергаминг има и още хора от БФЛ които се занимават с лица и други работи но не се включват в патча а ходят да подлизурстват на чужденците и да им изпълняват желания от сорта направи този стадион направи това лице...Ето това не ми харесва.Светлио може да се обиди сега но това ме дразни и нямаше как да не изразя мнение.

П.С Весело посрещане на новата година!
И само ЦСКА обичамеее !!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от sv3nc3 »

Xaugyk написа:Браво!Важното е че работи.Явно май сам си се оправял за всичко.Останалата част от БФЛ-Тийм май са зае.али патча.Разбирам че всеки си има лични ангажименти а други вече не им се занимава това добре но не мога да разбера как Светлио няма време за БФЛ-Патча но има време да прави стадионите на чужди отбори и по чужди форуми да е активен а тук ни вопъл ни стон...Във форумът на сокергаминг има и още хора от БФЛ които се занимават с лица и други работи но не се включват в патча а ходят да подлизурстват на чужденците и да им изпълняват желания от сорта направи този стадион направи това лице...Ето това не ми харесва.Светлио може да се обиди сега но това ме дразни и нямаше как да не изразя мнение.

П.С Весело посрещане на новата година!
Няма проблем, въобще не се обиждам :) . Ще ти обясня причината поради, която не ми се занимава вече с патча за БФЛ. Мисля, че от 2005 до 2010 достатъчно много съм направил за БФЛ и просто след 2010 вече не ми се занимаваше. Това е като във футбола играеш определен период и след това край. Идват нови хора, които са по-мотивирани и те продължават. Естествено не бих отказал да дам някой друг съвет, ако някой ме попита. А и след патча през 2010 бях малко разочарован от оценяването на това, което направихме и това е един вид демотивация. Лично мое мнение е че БФЛ 2010 е най-сполучливия ни проект. Един съвет към тези които ще играят БФЛ 13 - радвайте се на това което има, защото с заядливи коментари от сорта "Абе БФЛ вие нищо не сте направили бе" демотивират страшно много и рискът от това Доминатора и други като него да сторят това което направих 2010 е много голям.
За стадионите ще направя 3 Български стадиона, което мисля че не е никак малко, за сравнение във форума който казваш съм завършил само 1 и когато имам време правя нещо по още 2-3 стадиона, които аз съм решил, че ще направя. Освен това, благодарение на това, че отвреме на време помагам на хората там, за втората версия може да има една много хубава изненада ;) . Другата причина е, че няма как да се добавят нови стадиони, а става само със заместване на тези които съществуват и замяна на 16 стадиона ще е малко глупаво.

П.С.
Пак казвам, че според мен липсата на тези които бяхме преди не се усеща, благодарение на Доминатора и да не забравяме Живко с това което винаги е правил за БФЛ. Сигурен съм че патча ще е уникален.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от Xaugyk »

Светлио благодаря за отговора!Уважавам решението ти.Аийде отивам да изстудявам уискито ]:) :D
И само ЦСКА обичамеее !!!
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от __SaNd1__ »

sv3nc3 написа:Няма проблем, въобще не се обиждам :) . Ще ти обясня причината поради, която не ми се занимава вече с патча за БФЛ. Мисля, че от 2005 до 2010 достатъчно много съм направил за БФЛ и просто след 2010 вече не ми се занимаваше. Това е като във футбола играеш определен период и след това край. Идват нови хора, които са по-мотивирани и те продължават. Естествено не бих отказал да дам някой друг съвет, ако някой ме попита. А и след патча през 2010 бях малко разочарован от оценяването на това, което направихме и това е един вид демотивация. Лично мое мнение е че БФЛ 2010 е най-сполучливия ни проект. Един съвет към тези които ще играят БФЛ 13 - радвайте се на това което има, защото с заядливи коментари от сорта "Абе БФЛ вие нищо не сте направили бе" демотивират страшно много и рискът от това Доминатора и други като него да сторят това което направих 2010 е много голям.
За стадионите ще направя 3 Български стадиона, което мисля че не е никак малко, за сравнение във форума който казваш съм завършил само 1 и когато имам време правя нещо по още 2-3 стадиона, които аз съм решил, че ще направя. Освен това, благодарение на това, че отвреме на време помагам на хората там, за втората версия може да има една много хубава изненада ;) . Другата причина е, че няма как да се добавят нови стадиони, а става само със заместване на тези които съществуват и замяна на 16 стадиона ще е малко глупаво.

П.С.
Пак казвам, че според мен липсата на тези които бяхме преди не се усеща, благодарение на Доминатора и да не забравяме Живко с това което винаги е правил за БФЛ. Сигурен съм че патча ще е уникален.
И ти благодаря за това, което си правил, по свое собствено желание, без никаква изгода, да се надявам, че в втората версия ще ги има тези три стадиона - на Левски, Литекс - новия след ремонта и на Лудогорец - найстина не е малко и се надявам да намерите начин да поправите да може да се играе с Полската Т-Мобиле Екстракласа във втората версия, поздрави и весело посрещане на новата година - дано е по-успешната от отиващата си 2012 и дано Ви донесе най-вече здраве, щастие и много късмет! :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
niksun16
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Дек 2012 16:53

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от niksun16 »

Браво на всички ,които са дали част от своето време за да може някой друг да се порадва. От такива хора се нуждаем , БРАВО ! Сега само и аз да попитам нещо - ще има ли проблем ако патча се инсталира в/у оригинално копие на играта смисъл дали все още ще мога да си ползвам функицийте заради които си купих оригиналната игра,

ПС: С пожелания за успешна Нова Година !!!
spicye
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Дек 2012 13:20

Re: BFL FIFA 13 Анонс

Мнение от spicye »

Ако правиш само 3 стадиона по-добре направи най-големите като Васил Левски, Лазур в Бургас и Локомотив в Пловдив. Това е мое мнение, а ако направиш 6-те ще е най-добре. Пожелавам по-добра и успешна 2013 година.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”