BFL FIFA 13 Първи снимки

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от DoMiNaToR »

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от DoMiNaToR »

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Moraes
Мнения: 30
Регистриран на: 04 Яну 2012 15:31

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от Moraes »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Много добра работа! Нямам търпение да излезе!
LeVsKi FoReVeR
Мнения: 166
Регистриран на: 07 Авг 2008 11:59

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от LeVsKi FoReVeR »

Всичко изглежда супер, но би било хубаво, ако можете да направите някое и друго лице на основните футболисти поне на грандовете.
traiki
Мнения: 61
Регистриран на: 22 Ное 2009 23:53

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от traiki »

Гледам лица има, ама единствено Цветков, Янчев, Платини и Йовов си приличат, другите без имената им отдолу нямаше да ги позная... иначе другото, е добре ;)
Levski1914Sf
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2011 16:34

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от Levski1914Sf »

Извинете за въпросът,но така ли ще бъде и в патча - логото на БФЛ върху ръкавите на футболистите? :?:
Ти си любовта,
ти си гордостта,
в нашите сърца..
Левски Софияяяя
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от DoMiNaToR »

Да
Levski1914Sf
Мнения: 17
Регистриран на: 06 Апр 2011 16:34

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от Levski1914Sf »

DoMiNaToR написа:Да

Защо?
Ти си любовта,
ти си гордостта,
в нашите сърца..
Левски Софияяяя
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от DoMiNaToR »

Защо не?! На някой хора им е много удобно с едно копи-пейст за една секунда да си пресвояват неща, които съм правил с месеци.
kamata
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Ное 2012 14:54

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от kamata »

ако е преведено менята на играта ще е още по добре :D ,че мого хоразнаят откаде се почва кариера не
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от Xaugyk »

kamata написа:ако е преведено менята на играта ще е още по добре :D ,че мого хоразнаят откаде се почва кариера не
Абсолютна глупост!Всичко трябва да бъде на латиница иначе изглежда супер грозно.
И само ЦСКА обичамеее !!!
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от Rubo »

Xaugyk написа:
kamata написа:ако е преведено менята на играта ще е още по добре :D ,че мого хоразнаят откаде се почва кариера не
Абсолютна глупост!Всичко трябва да бъде на латиница иначе изглежда супер грозно.

И аз съм против, но все пак не мисля, че езика и писмеността ни са грозни...


Edit: За некипите мисля, че щом някой може да стигне до тях и да си ги експортне, ще може и да си смени логото... :)
Последно промяна от Rubo на 23 Дек 2012 19:26, променено общо 2 пъти.
19Az19
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Яну 2011 23:44

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от 19Az19 »

DoMiNaToR написа:Защо не?! На някой хора им е много удобно с едно копи-пейст за една секунда да си пресвояват неща, които съм правил с месеци.
А не може ли да е само на единият ръкав? Изглежда супер тъпо с емблемата на БФЛ на двете рамене, както се вижда от скрийновете.
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от GarraDembele »

19Az19 написа:
DoMiNaToR написа:Защо не?! На някой хора им е много удобно с едно копи-пейст за една секунда да си пресвояват неща, които съм правил с месеци.
А не може ли да е само на единият ръкав? Изглежда супер тъпо с емблемата на БФЛ на двете рамене, както се вижда от скрийновете.
И какъв е проблема да е на двете рамена??? Нормално е . Хората са положили труд и затова си слагат. Не стига, че все още има кой да ни прави патчове БЕЗ ПАРИ и ние пак сме недоволни за нещо! Няма угодия на българина! :bang:
19Az19
Мнения: 12
Регистриран на: 21 Яну 2011 23:44

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от 19Az19 »

GarraDembele написа:
19Az19 написа:
DoMiNaToR написа:Защо не?! На някой хора им е много удобно с едно копи-пейст за една секунда да си пресвояват неща, които съм правил с месеци.
А не може ли да е само на единият ръкав? Изглежда супер тъпо с емблемата на БФЛ на двете рамене, както се вижда от скрийновете.
И какъв е проблема да е на двете рамена??? Нормално е . Хората са положили труд и затова си слагат. Не стига, че все още има кой да ни прави патчове БЕЗ ПАРИ и ние пак сме недоволни за нещо! Няма угодия на българина! :bang:
Не казвам, че съм недоволен или нещо подобно. От чисто естетическа точка питам, защото наистина изглежда грозно с емблемите на 2те рамене. Виждам, че Доминатора се старае много и показва много и има пълното право да сложи негоавата емблема на неговия труд. Но емблемите, както са сега поставени правят екипите да изглеждат някак си недодялани.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от Xaugyk »

Rubo написа:
Xaugyk написа:
kamata написа:ако е преведено менята на играта ще е още по добре :D ,че мого хоразнаят откаде се почва кариера не
Абсолютна глупост!Всичко трябва да бъде на латиница иначе изглежда супер грозно.

И аз съм против, но все пак не мисля, че езика и писмеността ни са грозни...


Edit: За некипите мисля, че щом някой може да стигне до тях и да си ги експортне, ще може и да си смени логото... :)
Аз не казвам че са горзни но изглежда грозно половината работи да са на кирили а другата половина на латиница.Съгласен съм с теб за екипите.Той който иска ще намери начин как да махне емблемите ;)
И само ЦСКА обичамеее !!!
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от quese »

Доминатор видях че си написал че ще добавиш и ъпдейта на фифа 1.5,а всъщност какво включва този ъпдейт,вкарва някакви нововъведения,оправя някакви бъгове .. ?
mardarosa
Мнения: 34
Регистриран на: 27 Авг 2010 14:59

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от mardarosa »

Понеже преди 1,2 седмици Доминатор беше питал за песни на агитките:
Песни на Левски --> http://www.mediafire.com/?vtv9a7vsjdlb22k
Песни на ЦСКА --> http://www.mediafire.com/?9wfj69518sx7i59
Песните са изрязани от видеоклипове на агитките по време на мачовете.
На другите отбори бих направил но не намирам клипове с хубаво качество. :)
UltraSofia
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Дек 2012 18:34

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от UltraSofia »

Изглежда добре. И ако е като предните БФЛ-та от 2006 насам значи ще е доста добре, обаче мисля, че всеки един от нас знае че без песни на агитките атмосферата ИЗОБЩО не е като на български мач. Така че ако направите и песни на агитките (поне на водещите агитки в България) в някой от следващите пачове изобщо няма да сбъркате и всичко ще бъде перфектно ;) ЕВАЛА ви правя на БФЛ Тийм от 2005-та слагам БФЛ-та на фифите и няма лош пач до сега. Да живее ФИФА, да живее БФЛ, да живее България! Чакам с нетърпение пача и желая на всеки един от вас успех през новата година и мощно посрещане! :) ;)
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 13 Първи снимки

Мнение от hrdm »

И аз съм за да си сложат логото за да не им се краде труда.Все пак го правят без пари за да ползваме пача и е редно да си имат защита на авторската работа.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”