BFL FIFA 13 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Изображение

Какво съдържа BFL FIFA 13?

- Всички 16 отбора от А група с техните актуални състави към 01.01.2013
- Всички 14 отбора от Б Група с техните актуални състави към 01.01.2013
- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от А група (+ трети екипи на Ботев Пловдив, Левски София, Литекс, Локомотив Пловдив, ЦСКА София и Черноморец Бургас)
- Реални домакински, гостуващи и вратарски екипи на всички отбори от Б групите
- Реални знамена на всички отбори от А група
- Лога и банери на всички отбори от А и Б Група
- Рекламни пана на отборите от А и Б група
- Реални лица на български футболисти (40 лица, пълен списък можете да видите тук)
- Реални съдии от А и Б Група (само имена, без реални лица)
- Песни на агитките на няколко отбора
- Възможност за игра с българските отбори в Career Mode и Tournament Mode (А Група, Б Група, Купа на България и Суперкупа на България)

и още много, много неща.

Важно: BFL FIFA 13 отключва заключените екипи, играчи и др.

Свали: MediaFire.COM | FileBeam.COM
Свали песни на агитките: MediaFire.COM


_________________________
Начин на инсталация

1. Инсталирате FIFA 13
2. Изтеглете и пуснете BFLFIFA13v1. Когато ви излезе прозореца за избор на директория, изберете директорията, където е инсталирана вашата FIFA 13
3. В края на инсталацията ще се пусне i68Regenerator. Когато ви зареди ако директорията, която се е заредила (картина 1) не отговаря на директорията, в която е инсталирана вашата FIFA 13, натиснете с десен бутон, изберете Set Current Working Folder (картина 2) и изберете папката на вашата FIFA 13. След това изберете всички прозорчета, така че да станат зелени и натиснете бутона “GO” (картина 3)
4. Когато i68Regenerator приключи своята работа, затворете го и изтрийте всички файлове от “My Documents/FIFA 13″.
5. Сега можете да пуснете играта и да се забавлявате. Приятна игра!

ИзображениеИзображениеИзображение

Начин на инсталация на песните на агитките
1. Изтеглете BFLFIFA13chants.rar и го разархивирайте в директория по ваш избор.
2. Копирайте папката BFL FIFA 13 Chants и я поставете в “C:\Program Files” (задължително в тази директория!)
3.1 (за Windows Vista,7,8) Копирайте папката Playlists и я поставете в “C:\Users\<PC_USER_NAME>\Music” (<PC_USER_NAME> е името на вашия акаунт) (картина 1)
3.2 (за Windows XP) Копирайте папката Playlists и я поставете в “My Documents\My Music”
4. Пуснете Windows Media Player и изчакайте, докато в левия панел ви се появи “Playlists”. Натиснете върху него и трябва да ви се появят 14 плейлиста (ALL TEAMS Bad Refere Decision, ALL TEAMS Defeat и т.н.) (картина 2). Не е необходимо да правите друго в Windows Media Player, затворете го.
5. Пуснете FIFA 13. Отиде в Customise FIFA>My Music and Chants>Custom Music and Chants>Edit Other Leagues & Team Audio
6. Отидете на даден български отбор, на който искате да сложите музика. На всеки Game Event сложете съответстващия (по име) плейлист. На “Unpopular Referee Dicision”, “Defeat” и “Goal” сложете съответните файлове (ALL TEAMS Bad Referee Dicision, ALL TEAMS Goal, ALL TEAMS Defeat), като ги зададете за всички отбори в лигата. (картини 3-6)

Как трябва да изглеждат готовите отбори може да видите на снимки 7-9.
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображение
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Как се инсталират песни на агитките ще обясня утре, че много късно стана и съм изморен, но ги качих, ако някой все пак знае как се инсталират да си ги инсталира.
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от quese »

Dominator - забелязах че на доста голяма част от футболистите са объркани годините,на тези на които год. не им отговарят пише че са 1980,дали има някаква вероятност да видим някакъв фикс или да кажеш някаква програма с която може да се оправи .
lichampBFL
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Дек 2012 16:39
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от lichampBFL »

За сега нямам никакви проблеми с играта освен, че на футболистите годините са масово объркани. В Лудогорец играчи които са на по 22-25 години са сложени на 32, че и не мога да ги продам, защото се отказват в края на контракта от футбола.. :( Пробвах да ги оправя от Customize Fifa, ама заключено ми е да променям наборите на играчите. Ако може бърз фикс или да ми кажеш как да си го оправя сам, защото едва ли е много сложно .. :) Мерси предварително.

EDIT: Забелязах още 1 бъг при позициите на играчите : При Барт, Гулдан, Иван Стоянов, Мишо Александров, Чоко и Диян Димитров е направено, че една от позициите, на които играят е на вратата. А пък на Голубович пише : GK/GK
А и не виждам нито един футболист, които да играе на крилото( т.е. да има LW или RW като първи или втори позиции), а такива в Лудогорец би трябвало да има. Като М. Иванов, Мишо Александров Франк Манга, Марселиньо(като втора позиция), че и Гъргоров(като втора позиция), защото неговият стил в Лудогорец е много близко до стила на Суарез в Ливърпул, а в играта на Суарез второстепенните позиции са именно RW и LW. Всички по-горе споменати са сложени като RAM или LAM, точно такива трябват за тактиката 4-2-3-1, която е на Лудогорец, ама може някой пък да иска да играе с по-различни тактики като 4-3-3 и тогава там се играе с LW или RW, което означава ляво крило и дясно крило каквито именно са Франк Манга и Мишо Александров.
Надявам се да си ме разбрал, иначе за сега играта върви перфектно, но тези малки детайли дразнят хорското око. :)
П.С. Честита Нова Година! :)
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от flaboy »

мен ме дразни друго :)
по принцип в играта нашите футболисти които бяха в националния отбор коментатора им казваше имената на всички ,нищо че бяха разхвърлени по незнайни отбори ,преди патча имам предвид ,а сега това не е така ,явно са си направени съвсем нови играчи
та въпроса ми е не можеше ли вече съществуващите просто да бъдат добавени към отборите .
Незнам за вас ,но на мен повече ми е приятно да чувам коментатора да казва имената отколкото да има реални лица примерно .
Преди е ставало на въпрос за това коментатора да казва имената на БГ футболистите ,но сте казвали ,че е много трудно за осъществяване ,а сега когато си ги имаше на повечето ,сте ги премахнали .
Това е ,надявам се доминатора нещо да драсне по въпроса ,поне да ме просветли защо така е станало ,че това ми е голям зор :) ,другото е супер :)
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от pogunsoto15 »

Ако някои знае как се слагат песните на агитките да пише :)
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от file »

На мене ми излиза друг проблем след като я инсталирам и да ми се пусне регенератоора ми пише нещо друго на друг език мисля че пише нещо за директорията на играта но аз я инсталкам където съм инсталирал фифата ако някои може да ми помогне да пише на скупе:c_e_c_o1
lichampBFL
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Дек 2012 16:39
Местоположение: Варна

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от lichampBFL »

file написа:На мене ми излиза друг проблем след като я инсталирам и да ми се пусне регенератоора ми пише нещо друго на друг език мисля че пише нещо за директорията на играта но аз я инсталкам където съм инсталирал фифата ако някои може да ми помогне да пише на скупе:c_e_c_o1
Мисля, че ти излиза на полски.. Горе вляво би трябвало да има някакво знаме.. Ако не е на Великобритания, го натисни докато излезе знамето на Великобритания и ще ти пише на английски. :)
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от file »

Ама на мене даже не ми се пуска регенератора излиза ми нещо там къде да я поставя но след като натисна да продължа ми излиза регенератора и веднага загасва
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Доминатор ще има ли фикс за годините или да си ги правя сам?

Линк към Креатион Мастер 13 http://www.soccergaming.com/forums/show ... p?t=176785
И само ЦСКА обичамеее !!!
niksun16
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Дек 2012 16:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от niksun16 »

спрете да се оплаквате с тези години оправят се лесно , радвайте се че все пак има нещо направено и то БЕЗПЛАТНО !

Аз искам да питам отново ,тъй като не получих отговор , ще имам ли проблеми ако инсталирам пача в/у оригинална Fifa 13 ? :?:
lyachi
Мнения: 63
Регистриран на: 25 Юни 2009 20:34
Местоположение: Дивия Запад

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от lyachi »

niksun16 написа:спрете да се оплаквате с тези години оправят се лесно , радвайте се че все пак има нещо направено и то БЕЗПЛАТНО !

Аз искам да питам отново ,тъй като не получих отговор , ще имам ли проблеми ако инсталирам пача в/у оригинална Fifa 13 ? :?:
Стига с тези: защо се оплаквате нали е безплатно? Добре де, кажете ми някой патч на която и да е страна, която да не е безплатна? Иначе за 1 човек да направи този патч за по-малко от 4 месеца от излизането му е много трудно. Затова не се притеснявайте за тотално сбърканите години, или за сгрешените позиции(досега не съм виждал отбор с ЛАМ и РАМ), или за обърканите статове и липсата на играчи! Просто се радвайте, че човека си прави труда да свърши нещо!
П.П. Съветвам те да си инсталираш от замунда, защото ще прецакаш интернетната връзка !
niksun16
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Дек 2012 16:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от niksun16 »

lyachi написа:
niksun16 написа:спрете да се оплаквате с тези години оправят се лесно , радвайте се че все пак има нещо направено и то БЕЗПЛАТНО !

Аз искам да питам отново ,тъй като не получих отговор , ще имам ли проблеми ако инсталирам пача в/у оригинална Fifa 13 ? :?:
Стига с тези: защо се оплаквате нали е безплатно? Добре де, кажете ми някой патч на която и да е страна, която да не е безплатна? Иначе за 1 човек да направи този патч за по-малко от 4 месеца от излизането му е много трудно. Затова не се притеснявайте за тотално сбърканите години, или за сгрешените позиции(досега не съм виждал отбор с ЛАМ и РАМ), или за обърканите статове и липсата на играчи! Просто се радвайте, че човека си прави труда да свърши нещо!
П.П. Съветвам те да си инсталираш от замунда, защото ще прецакаш интернетната връзка !
Ами има ли как едновременно да са ми иснталирани и оригиналната и тази от замунда ?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

При проблеми с i69Regenerator-а, инсталирайте това и пуснете наново регенератора от "..\FIFA 13\Game\data" ("Fifa13 i68Regenerator 3.0.1.exe").

Това с годините се е получило, защото някой от играчите са правени във ФИФА 12, а там играчите не може да са родени по-късно от 1994 год. и когато се въведе година, по-голяма от '94, автоматично се трансформира в 1980г. Ще има фикс до 2-3 дни.
pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от pogunsoto15 »

Супер , че ще има фикс , но това и ние примерно може да си го оправим ... :) по-добре кажи как да си оправим песните :P
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Изчакайте за песните, ще бъде обяснено скоро.
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от demon777 »

Аз имам друг въпрос.
Защо аджеба стана вече 13 години от ЕА GAMES не искат да сложат Бг първенството във играта и да не ни се налага да чакаме патчове и тем подобни?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Силно първенсвто, много фенове, пълни трибуни, всяка година участие в европ. турнири. Та за какво аджеба ЕА да си пръскат парите за първенство, от което няма да спечели нищо?
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от demon777 »

е то има мн безизвестни първенства във фифата
file
Мнения: 10
Регистриран на: 01 Яну 2013 14:52

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от file »

Хора фифата крашва в кариер мода след 3 кръг аз с левски имам мач с локо софия и крашва и после се създава фаил кращдъмп
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”