BFL FIFA 13 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
vankata54
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Яну 2013 10:44

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от vankata54 »

когато започне да ми зарежда ирегенерато стигне някаде до средтаа и ми покажете някаква грешка с някаккъв фаил в играта нсх енг биг 2 нш такожа беше плс помощ skype:kyosew_kn
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ultracska »

За да си сложа мои песни на агитките какво се прави по същия ли начин се действа , защото нещо не става или трябва да са М3У формат
TRIADABG
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Окт 2012 16:27

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от TRIADABG »

Искам да попитам само нещичко, ако може ми отговорете, понеже нямам много време да я играя играта, но се интересувам и я разцъквам след работа, видях в Vbox7 че има новият стадиона на Левски 1914 - поздравявам футболен клуб Левски ако наистина направят такъв стадион, въпреки че съм ЦСКА-р, но е важно да имаме футболни стадиони на високо ниво! Без да искам се отклоних, та въпроса ми е - наистина ли ще има български стадиони в БФЛ и ако да знае ли се кога ще излезнат и кои ще са?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

TRIADABG написа:Искам да попитам само нещичко, ако може ми отговорете, понеже нямам много време да я играя играта, но се интересувам и я разцъквам след работа, видях в Vbox7 че има новият стадиона на Левски 1914 - поздравявам футболен клуб Левски ако наистина направят такъв стадион, въпреки че съм ЦСКА-р, но е важно да имаме футболни стадиони на високо ниво! Без да искам се отклоних, та въпроса ми е - наистина ли ще има български стадиони в БФЛ и ако да знае ли се кога ще излезнат и кои ще са?
Да ще има, но за съжаление на твоя отбор на този етап няма да го има. Стадионите които ще ги има са новия на Левски, на Лудогорец, на Литекс и на Черноморец.
TRIADABG
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Окт 2012 16:27

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от TRIADABG »

Благодаря за отговора! А по нататък ще има ли и националният и "Българска Армия" или ще правите само тези четири?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

TRIADABG написа:Благодаря за отговора! А по нататък ще има ли и националният и "Българска Армия" или ще правите само тези четири?
По принцип и на Българска армия и Васил Левски ги има направени, като 3д модели още от ФИФА 10, но поради преомените, които претърпя играта през тези 3 години, сега конвертирането им за ФИФА е много по-сложно и изисква много свободно време. В някой понататъшен етап можеби да ги конвертираме и тях. Сега сме избрали стадионите които според нас(а и не само според нас) са най-добри и ще бъдат най-добри в България. С голямо удоволствие бихме направили и новия на Ботев, заради многобройните му фенове, но има само една снимка, от която не може да се проектира един хубав 3д модел.

Иначе новия стадион на Левски е завършен и ето как изглежда в играта:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Все още не сме решили дали ще бъде включен във фикса или с останалите стадиони с втората версия със зимните трансфери.
vladigadzhev
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Яну 2013 17:17

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от vladigadzhev »

ГЕРЕНА Е НЕВЕРОЯТНА БРАВО. А фикса кога го пускате, нямам търпение.
ПС Като един левскар, след като видях Герена ще ви помоля да я включите във фикса ;)
GarraDembele
Мнения: 35
Регистриран на: 15 Фев 2012 18:40

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от GarraDembele »

Кога ще пуснете фикса? Чакам го с нетърпение и ще изтегля патча :clap:
Ficolan
Мнения: 8
Регистриран на: 14 Мар 2011 15:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от Ficolan »

Относно sv3nc3...
Страхотна работа по стадиона, наистина изглежда впечатляващо. Поразрових се из снимките и видях прекрасно направени лица на Пелето, Рамос, Силва, Марсиньо и Йорданов. Тях да ги очакваме ли също в пача. Би било хубаво да се появят подобни и на Карвальо и Мулдер например...
Колкото до Dominator-a :)
Впечатляваща работа и от негова страна, особено ако е вършил сам. Остава да се оправят годините и позициите, бъга с Локо Сф също. Да се разреши малкия проблем с купата...
Според мен задължително е да се намалят бюджетите на отборите...
Играя с "Левски", но бавно и славно и до момента съм някъде на първи сезон февруари месец. Направи ми впечатление, че когато играя на сняг на водещата камера снега липсва. Когато ги сменя на повторения, фаулове или корнери снега си пада...
А p.s. относно коментатора... Не чувам Гаджев и Пинто, а съм убеден, че има подобна опция :)
bez_ime444
Мнения: 57
Регистриран на: 07 Апр 2009 12:19

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от bez_ime444 »

Доста добър е пача но стигнах да играя срещу Локо София и играта ме изхвърли иначе играя с Цска л И още нещо немога да се оправа с песните на агитките немога да я намерия папката Плей Лист със Уиндоус 7 съм :( :S
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от mimkOto »

Стадион Берое след ремонта е един от най-добрите в България.
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от vili4kata »

Аз също забелязах един бъг - играя си аз кариерата и противниковия отбор прави смяна, дават прозорчето, което показва кой влиза и на чие място и не се скрива и така стоя, докато следващия мач не се направи смяна отново. Може и да е от фифата, но все пак да споделя. :) Иначе добра работа, чакаме следваща версия с нетърпение! :)
fromhell95
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Окт 2009 18:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от fromhell95 »

вече играя 4ти или 5ти сезон бях първо с Левски после отидох в Андарлехт и постоянно ме изхвърля докато мина от един мач на друг !!!! Този бъг ще се оправи ли с фикса ? :wasntme: :wasntme: :wasntme: :wasntme:
fromhell95
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Окт 2009 18:21

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от fromhell95 »

mimkOto написа:Стадион Берое след ремонта е един от най-добрите в България.
Неможе да се мери с Георги Аспарухов , Лудогорец арена или Стадиона на Ботев Пловдив
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

На този етап ще добавиме тези 4 стадиона за които сме написали, по нататъка може да добавиме още, ако имаме време. След тези 4 ще следват на ЦСКА, Ботев и Васил Левски.
Ето как изглежда в играта финалната версия на новия Георги Аспарухов.
Видео дневна версия
Видео версия с осветление
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
mimkOto
Мнения: 51
Регистриран на: 20 Окт 2009 08:29

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от mimkOto »

fromhell95 написа:
mimkOto написа:Стадион Берое след ремонта е един от най-добрите в България.
Неможе да се мери с Георги Аспарухов , Лудогорец арена или Стадиона на Ботев Пловдив
Стига глупости,с какво по-добър стадион е този на Лудогорец и този на Ботев?На Ботев няма осветление,дори и седалки навсякъде...както и да е,успех желая на момчетата и дано на по-късен етап направят и стадион Берое :)
Поздрави!
Наш'та Стара Загора,

на Самарското знаме,

зелено знаме ще се вей

и за БЕРОЕ ще се пей!

Хайде давайте зелените,

покажете тоз сезон

как се става шампион на беройски стадион!
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Гледам, че сте подобрили и доста от лицата на някой играчи. Браво! А някой ще даде ли няква яснота около фикса ?
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от quese »

Поне Доминатор да кажи,ще има ли въобще фикс или се работи вече направо по версия 2.0 :)
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от ultracska »

Да попитам някой , който знае и може да обясни. Може ли да сложа мои песни към тези от пача и да ги добавя в плейлистата някак , опитах всевъзможни неща и не става , отделно ако няма как да ги съчетая с тези от пача , как може да си сложа само моите , защото правя всичко както при тези от пача ,но не става ? Моля някой да пише и да помогне ако знае как. Мерси предварително , иначе пача е супер освен забележките , които всички знаят
defiance
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Апр 2008 19:37

Re: BFL FIFA 13 излезе!

Мнение от defiance »

Имам проблем като се опитвам да инсталирам i68Regenerator... след като инсталирам BFLFIFA13v1 ми излиза 1 прозорец на италиански със YES/NO цъкам Yes и ми иска да избера директорията на фифата, правя го дава пак някакъв еррор показва се i68Regenerator-a за секунда и се затваря. Как да го оправя :)
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”