BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Deco »

Скоро ли ще излиза версия 2.0 и ще има ли всички зимни трансфери поне в Европа? Надявам се да не чакаме като миналата година чак до края на април ли, май ли беше... Малко сте несериозни, казахте средата на март, още нищо няма. Вярно е, правите ни безплатно всички тези патчове, но поне си признайте, че нямате време да работите по патча, не ви се занимава или какъвто и да е друг проблема и да не ви чакаме напразно... :thinking: Надявам се все пак да си спазите обещанията и да пуснете поне този патч, пък ако не ви се занимава за FIFA 14 и нататък, здраве да е. :levski: :flagbg:
Изображение
pogunsoto15
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Ное 2012 00:15

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от pogunsoto15 »

Някаква информация относно версия 2.0 ... кога да е очакваме горе долу ? :)
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от flaboy »

пич отговор едва ли ще получиш скоро време
влизат във форума почти всеки ден ,но и дума не обелват
а и нормално ,явно няма никакво развитие около патча и вместо да дават срокове
които сами не си спазват ,по добре така ,тишина ...и ако стане да го пускат хахха
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
skilara
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Мар 2013 17:57

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от skilara »

След пача започна да лагва супер мощно , идеи как да го оправя и от каде е ?
fromhell95
Мнения: 19
Регистриран на: 17 Окт 2009 18:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от fromhell95 »

на 2-3 сезон постоянно ме изхвърля от играта ако може да го оправите няма да е зле ...!!!
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Еее, пичовете от БФЛ, аре кажете нещо на хората, вижте колко въпроси има :shake: Мен също ме вълнува дали ще мога да продължа сегашния си сейв и да ли е оправен проблема с изхвърлянето по време на трансферните прозорци след 2-я сезон ?! :?:
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Ей това нещо винаги ме е дразнило в БФЛ най-много!От 1 месец никой не е гъкнал от тях.Ама да каже абе момчета имаме проблем нещо не е както трябва имаме забавяне и т.н.т.Няма хората си стоят във форума питат и никой не им обръща внимание.Инсталирах първата версия на мода и като видях че няма да го бъде го махнах и си карам на оригиналната игра и нямам никакви крашове и проблеми.Като чета какви проблеми идват от патча съм решил да не го инсталирам докато не се оверя на 100% че всичко работи както трябва.Ама то май докато излезе патча ще излезе фифа14...
И само ЦСКА обичамеее !!!
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от flaboy »

аре бе админите ,или поне тези които сте малко по активни ,"двамката " влизате всеки ден ,през ден ,дайте малко инфо на хората ,ще има ли няма ли да има нова версия .Не за друго просто чакам ако изкарате нещо с надеждата ,че ще оправи предишните ви бъгави истории ,а и не само аз предполагам съм на това мнение ,аиде някой да драсне два реда и толкоз ,не е толкова трудно нали .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Тука http://forum.bfl-team.com/viewtopic.php ... 6&start=40 съм казал в моя предпоследен пост(този тук е последния), какво ще правя аз, за другите незнма. И тоя път е окончателно. Лек ви ден :hi: !
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Rubo »

Добре е, разбирам че нямате нерви, ама при положение, че има толкова много хора, които биха могли да помогнат и имат желание до колкото виждам ти искаш всичко да си направиш сам... ето примерно има някъв друг бг патч, който няма такива лица като вашите или стадион, ама все пак се опитват хората да направят нещо. Може с тях да се опиташ да направиш нещо съвместно или работите, които правиш да ги пускаш на малки патчове или на cmp, всеки да си прави каквото иска по играта и да си я бара там... Мълча си повечето пъти, ама много ви се чудя на мисленето и действията... като има други дето се опитват да направят нещо нямат лоши намерения, не искат и не могат да ви изядат хляба, всичко се прави доброволно и за без пари... какво толкова деление правите и каква йерархия следвате и т.н. не знам...


Edit: И сега следва редовния номер с мълчането нали... това си го обяснявам като премълчаване на истината и липса на отговор... Все ми е едно за един бан, който сигурно ще последва след написаните от мен по-горе работи, ама просто и да го знаете, трябва да го прочетете от друг...
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Rubo написа:Добре е, разбирам че нямате нерви, ама при положение, че има толкова много хора, които биха могли да помогнат и имат желание до колкото виждам ти искаш всичко да си направиш сам... ето примерно има някъв друг бг патч, който няма такива лица като вашите или стадион, ама все пак се опитват хората да направят нещо. Може с тях да се опиташ да направиш нещо съвместно или работите, които правиш да ги пускаш на малки патчове или на cmp, всеки да си прави каквото иска по играта и да си я бара там... Мълча си повечето пъти, ама много ви се чудя на мисленето и действията... като има други дето се опитват да направят нещо нямат лоши намерения, не искат и не могат да ви изядат хляба, всичко се прави доброволно и за без пари... какво толкова деление правите и каква йерархия следвате и т.н. не знам...


Edit: И сега следва редовния номер с мълчането нали... това си го обяснявам като премълчаване на истината и липса на отговор... Все ми е едно за един бан, който сигурно ще последва след написаните от мен по-горе работи, ама просто и да го знаете, трябва да го прочетете от друг...
Чакам многото хора, които разбират от едитване на ФИФА да заповядат в екипа на БФЛ. Пишете тука какво можете да правите с какво го правите и как го добавяте в играта. Благодаря!
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от demon777 »

Не сакън недей се отказва.
Натряскай патча с реклами
Говори с фирмите които искат да се рекламират във фифа 13 да ти дават некви пари и да има техни рекламни пана покрай игрището. Предполагам че ще има баят фирми които ще искат да рекламират все пак този патч се ползва от доста потребители
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Rubo »

Ами човек, аз не говоря за мен принципно на мене ми се изгуби желанието да се занимавам с такива работи след вашето повтаряне, че никой не разбира нищо... Има хора, които се опитват да направят нещо и им трябва побутване... Виж другите сайтове, примерно fifa-evo или soccergaming как са, форумите им са пълни с туториали и обяснения кое как се прави... Тука не съм видял такова нещо, освен пред дето бяхте тръгнали да правите BFL Academy и накрая не знам защо замря... ;)
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Rubo написа:Ами човек, аз не говоря за мен принципно на мене ми се изгуби желанието да се занимавам с такива работи след вашето повтаряне, че никой не разбира нищо... Има хора, които се опитват да направят нещо и им трябва побутване... Виж другите сайтове, примерно fifa-evo или soccergaming как са, форумите им са пълни с туториали и обяснения кое как се прави... Тука не съм видял такова нещо, освен пред дето бяхте тръгнали да правите BFL Academy и накрая не знам защо замря... ;)
Мен никой не ме е учила кое как се прави. Имах желание и се научих сам! Предполагам и другите които са останали в екипа, а и тези които са били, ще кажат същото.
enjoythegame
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Мар 2013 16:50

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от enjoythegame »

Здравейте, можете ли да ми кажете с коя програма може да си направя пач за ФИФА 13. Благодаря ви предварително. :)
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Rubo »

Добре е каквото искате правете тогава... ама и на теб не ти е дошло от небето нали??? Има хора, които им е по-трудно да се ровят по-другите форуми, защото не знаят добре език и т.н. Като сте се учили сами това не означава, че трябва да се държите като шефове и да гледате скиптично към другите и да не казвате нищо... Няма смисъл да ви убеждавам повече и да пиша, правете каквото искате и каквото прецените за добре. ;)
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от kostadin98 »

Отново мълчание добре ние не ви съдим затова че не можете да го довършите това не е лесна работа и всички го знаем НИЕ ви съдим затова че един коментар не драснахте в сайта:Ей пичове така и така няма да стане нито до средата на март нито до края на този месец всички мълчите като ..... Всеки ден влизате по 100 пъти четете коментарите на потребителите които играят вашия труд и НИЩО че кой знае какво ще стане ако си кажете дори ще сме ви благодарни че сте ни спестили постоянното дебнене.И сега отново се очаква мълчание :X
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

enjoythegame написа:Здравейте, можете ли да ми кажете с коя програма може да си направя пач за ФИФА 13. Благодаря ви предварително. :)
Какъв паТч?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Rubo написа:Добре е каквото искате правете тогава... ама и на теб не ти е дошло от небето нали??? Има хора, които им е по-трудно да се ровят по-другите форуми, защото не знаят добре език и т.н. Като сте се учили сами това не означава, че трябва да се държите като шефове и да гледате скиптично към другите и да не казвате нищо... Няма смисъл да ви убеждавам повече и да пиша, правете каквото искате и каквото прецените за добре. ;)
Двама или в най-добрия случай трима души не можеме да правиме патч за ФИФА с Българските отбори. До ФИФА 10 бяхме минимум 10. Какво повече трябва да добавя. Ето сега каня хора в екипа, но с условие, че трябва да разбират поне малко от едитване на ФИФА и да знаят поне Photoshop.

За ФИФА 13 това беше. Аз нямам време и желание за повече, Доминатора последно ми каза, че и той няма време сега. Друг който да прави патч няма.

Поне оценете труда на Доминатора, защото ако не беше той, нямаше да има никакъв патч от БФЛ с Българското първенство.
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от kostadin98 »

Значи БФЛ Бяха до тук така ли да разбираме поне за фифа 13 :?:
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”