BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Изображение

Оправени проблеми:

- А група вече е с 30 мача, първия полусезон започва август, втория полусезон февруари
- Шампиона участва в ШЛ, втория и третия в ЛЕ, а носителя на купата или финалиста(ако носителя на купата е 1-ви, 2-ри или 3-ти)
- Б група вече е с 26 мача, първия полусезон започва август, втория полусезон февруари

Нови неща:

- Новия стадион на Левски
- Нови 3D лица на Пламен Илиев (Левски), Владимир Гаджев (Левски), Ромейн Ели (Левски), Роман Прохазка (Левски) и Дъстли Мюлдер (Левски)

Специални благодарности към alex93 за обновените и нови лица!

Важно: НЕ е необходимо да имате инсталиран BFL FIFA 13 версия 1.0 и 1.1!

Свали: MediaFire.COM | GameFront.COM

_________________________
Начин на инсталация


Важно: НЕ е необходимо да имате инсталиран BFL FIFA 13 версия 1.0 и 1.1!

1. Инсталирате FIFA 13
2. Изтеглете и пуснете BFLFIFA13v1.2. Когато ви излезе прозореца за избор на директория, изберете директорията, където е инсталирана вашата FIFA 13
3. В края на инсталацията ще се пусне i68Regenerator. Когато ви зареди ако директорията, която се е заредила (картина 1) не отговаря на директорията, в която е инсталирана вашата FIFA 13, натиснете с десен бутон, изберете Set Current Working Folder (картина 2) и изберете папката на вашата FIFA 13. След това изберете всички прозорчета, така че да станат зелени и натиснете бутона “GO” (картина 3)
4. Когато i68Regenerator приключи своята работа, затворете го и изтрийте всички файлове от “My Documents/FIFA 13″.
5. Сега можете да пуснете играта и да се забавлявате. Приятна игра!

ИзображениеИзображениеИзображение

Версия 2.0 ще излезе през месец март с оправени трансфери и други проблеми, ако има след последната 1.2. Единствения проблем, който не можахме да установим от къде идва е краша с националния отбор. При нас той не се случи. Ще бъдем благодарни, ако се появи и след 1.2 да съобщите и да покажете къде точно се случва изхвърлянето от играта. Също така, ако е възможно да споделите как се разпределят участниците в евротурнирите от А група и Купата на България. Направено е така, че Шампиона да участва в ШЛ, втория и третия в ЛЕ и носителя или загубилия финала за КБ да участва в ЛЕ. На тестовете които правихме така се получи, но ще ни е интересно дали и при вас е така. Благодарим за оказаното съдействие!
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от quese »

А проблема с рязкото падане на OVR.на футболистите около 30г.оправен ли е ?
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от vili4kata »

Едно голямо браво от мен! Недостатъци не видях. :clap: Харесват ми и новините около новия патч. :happy:
Rubo
Мнения: 128
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:17

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Rubo »

Все още няма да го инсталирам, защото не ми се разваля кариерата ми с Фулъм, заради няколко лица... :) Ама все пак, някой който го инсталира да види и да пише дали бъга с националният е изчезнал... :)
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Rubo написа:Все още няма да го инсталирам, защото не ми се разваля кариерата ми с Фулъм, заради няколко лица... :) Ама все пак, някой който го инсталира да види и да пише дали бъга с националният е изчезнал... :)
И аз така смятам.Омръзна ми само да инсталирам и да махам.Още повече че оправям на половината футболисти скиловете по мой вкус и осмотрение.На следващата весрия трябва на ново да правя всичко...Вече ме мързи да си играя.

П.С Бъгът с националният отбор ми го прави и с оригиналната игра без да имам нищо друго иснталирвано и за това никога не играя треньор на национален отбор докато играя кариера.
И само ЦСКА обичамеее !!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

Xaugyk написа:
Rubo написа:Все още няма да го инсталирам, защото не ми се разваля кариерата ми с Фулъм, заради няколко лица... :) Ама все пак, някой който го инсталира да види и да пише дали бъга с националният е изчезнал... :)
И аз така смятам.Омръзна ми само да инсталирам и да махам.Още повече че оправям на половината футболисти скиловете по мой вкус и осмотрение.На следващата весрия трябва на ново да правя всичко...Вече ме мързи да си играя.

П.С Бъгът с националният отбор ми го прави и с оригиналната игра без да имам нищо друго иснталирвано и за това никога не играя треньор на национален отбор докато играя кариера.
Не е необходимо да оправяш играчите всеки път след като си го правил 1 път. Просто екстрактваш таблицата за играчите(players) от базата в текстов файл с помоща на DB Master 12 и след това я импортирваш в новата база. Не мисля, че е сложно и отнема само 1 мин.!
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Xaugyk »

sv3nc3 написа:
Xaugyk написа:
Rubo написа:Все още няма да го инсталирам, защото не ми се разваля кариерата ми с Фулъм, заради няколко лица... :) Ама все пак, някой който го инсталира да види и да пише дали бъга с националният е изчезнал... :)
И аз така смятам.Омръзна ми само да инсталирам и да махам.Още повече че оправям на половината футболисти скиловете по мой вкус и осмотрение.На следващата весрия трябва на ново да правя всичко...Вече ме мързи да си играя.

П.С Бъгът с националният отбор ми го прави и с оригиналната игра без да имам нищо друго иснталирвано и за това никога не играя треньор на национален отбор докато играя кариера.
Не е необходимо да оправяш играчите всеки път след като си го правил 1 път. Просто екстрактваш таблицата за играчите(players) от базата в текстов файл с помоща на DB Master 12 и след това я импортирваш в новата база. Не мисля, че е сложно и отнема само 1 мин.!
Хмм.Интересна идея!Не ми е идвало на ум.Добре но всепак в новият патч в2 ще има нови трансфери което значи че ще се сменя датабазата.После като импортна таблицата от старата датабаза няма ли да има конфликт някакъв? :^)
И само ЦСКА обичамеее !!!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

sv3nc3 написа:
Xaugyk написа:
Rubo написа:Все още няма да го инсталирам, защото не ми се разваля кариерата ми с Фулъм, заради няколко лица... :) Ама все пак, някой който го инсталира да види и да пише дали бъга с националният е изчезнал... :)
Не е необходимо да оправяш играчите всеки път след като си го правил 1 път. Просто екстрактваш таблицата за играчите(players) от базата в текстов файл с помоща на DB Master 12 и след това я импортирваш в новата база. Не мисля, че е сложно и отнема само 1 мин.!
Тогава да, но пак има начин. Новите играчи добавени в базата обикновено се създават в края на таблицата. В този случай изтриваш всичко което е преди първия новодобавен играч и екстрактваш таблицата само с новите, отваряш текстовия файл с новите играчи и ги копираш в таблицата която е с твоите играчи които си оправял. Добавяш новите най на края в текстовия файл записваш и си готов с играчите.
Иначе това което няма как да стане е да си продължиш кариерата, която си почнал с 1.2 примерно.
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Мхм ясно.Може да пробвам някой ден.
И само ЦСКА обичамеее !!!
rap17ka7a
Мнения: 695
Регистриран на: 14 Юни 2007 20:11
Местоположение: Софията бе
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от rap17ka7a »

Патча съдържа ли всички трансфери от България и Европа?
Изображение
ИзображениеИзображение
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

rap17ka7a написа:Патча съдържа ли всички трансфери от България и Европа?
Не! Във v2.0 ще има трансферите само от България!
nikovlad
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2013 17:54

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от nikovlad »

свенсе Ще кажеш ли дата, кога излиза 2.0 :?: :wasntme:

Този герена дето сте го направили е много сгрешен, прекалено е голям , таблото не е верно няма го Л-то публиката е прекалено вдигната, този стадион ми прилича повече на стадиона на евертън отколкото на ЛЕВСКИ
spicye
Мнения: 4
Регистриран на: 13 Дек 2012 13:20

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от spicye »

nikovlad написа:свенсе Ще кажеш ли дата, кога излиза 2.0 :?: :wasntme:

Този герена дето сте го направили е много сгрешен, прекалено е голям , таблото не е верно няма го Л-то публиката е прекалено вдигната, този стадион ми прилича повече на стадиона на евертън отколкото на ЛЕВСКИ

Тази Герена е направена като ще бъде през 2017-18 (в завършен вид) и 1. Сектор Г също ще бъде покрит 2. Таблото което е сега няма да го има !
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

nikovlad написа:свенсе Ще кажеш ли дата, кога излиза 2.0 :?: :wasntme:

Този герена дето сте го направили е много сгрешен, прекалено е голям , таблото не е верно няма го Л-то публиката е прекалено вдигната, този стадион ми прилича повече на стадиона на евертън отколкото на ЛЕВСКИ
v2.0 месец март.

Герена в стария му вид вече не съществува. Този в играта е такъв какъвто ще е в завършения му вид след реконструкцията. Само сме измислили някои неща, защото във видеото което бе разпространено нямаше показано къде ще е таблото и резервните скамейки.
nikovlad
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2013 17:54

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от nikovlad »

spicye написа:
nikovlad написа:свенсе Ще кажеш ли дата, кога излиза 2.0 :?: :wasntme:

Този герена дето сте го направили е много сгрешен, прекалено е голям , таблото не е верно няма го Л-то публиката е прекалено вдигната, този стадион ми прилича повече на стадиона на евертън отколкото на ЛЕВСКИ

Тази Герена е направена като ще бъде през 2017-18 (в завършен вид) и 1. Сектор Г също ще бъде покрит 2. Таблото което е сега няма да го има !
Същото табло ще е Изображение

този стадион не е верен и капацитета на публиката е грешна и вси4ко останало
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

nikovlad написа:
spicye написа:
nikovlad написа:свенсе Ще кажеш ли дата, кога излиза 2.0 :?: :wasntme:

Този герена дето сте го направили е много сгрешен, прекалено е голям , таблото не е верно няма го Л-то публиката е прекалено вдигната, този стадион ми прилича повече на стадиона на евертън отколкото на ЛЕВСКИ

Тази Герена е направена като ще бъде през 2017-18 (в завършен вид) и 1. Сектор Г също ще бъде покрит 2. Таблото което е сега няма да го има !
Същото табло ще е Изображение

този стадион не е верен и капацитета на публиката е грешна и вси4ко останало
Ок Шефе, щом казваш..., че чак па и капацитета знае колко е в играта :wasntme:

Изображение
__SaNd1__
Мнения: 1066
Регистриран на: 18 Юли 2007 22:30

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от __SaNd1__ »

Може ли някакви снимки от стадиона на Литекс - и нали ще е този от реконструкцията, както е след ремонта, ако разбира се сте започнали да го правите, мерси :)
ПФК Литекс Ловеч - Четирикратен Шампион на България - 1997-1998, 1998-1999, 2009-2010, 2010-2011
Четирикратен носител на Купата на България - 2000/01 г., 2003/04, 2007/08 и 2008/09 г.
Носител на Суперкупата на България: 2010/11 г.


Изображение
hrdm
Мнения: 37
Регистриран на: 08 Май 2011 23:44

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от hrdm »

А предвижда ли се модераторите да опитат да добавят и В групите ако е възможно.Или ако не може сега да опитат за фифа 14 да добавят и тези дивизии,все пак има много който искат да играят и с техните градове и отбори който ги няма в А и Б групите,а и в режим кариера ще много по яко да започнеш от трета дивизия.
henzik9
Мнения: 46
Регистриран на: 10 Апр 2012 15:05

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от henzik9 »

hrdm написа:А предвижда ли се модераторите да опитат да добавят и В групите ако е възможно.Или ако не може сега да опитат за фифа 14 да добавят и тези дивизии,все пак има много който искат да играят и с техните градове и отбори който ги няма в А и Б групите,а и в режим кариера ще много по яко да започнеш от трета дивизия.
Съгласен съм с hrdm. колкото до този пач, вервам, че е ок, но ще почакам до версия 2 :) Успех на екипа и дано няма никакви бъгчета и бъгища с националния и купата и т.н :)
nikovlad
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2013 17:54

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от nikovlad »

Герена е направен 50 хиляден :rofl: и сгрешен на 100 % със сини и жълти седалки а седалките ще са само сини :rofl: аз изтрих пача
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”