BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Всичко за BFL FIFA Football 2013
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от flaboy »

кой е казал ,че не оценяваме труда ви ,напротив ,в доста коментари има благодарности и хвалби за това което правите (аз също съм доволен).На нас ни е ясно ,че само двамата с доминатор правите нещата сега ,поне на мен де то се вижда кой кога е влизал за последно от екипа .Просто самото ви мълчание известно време изнерви обстановката ,още повече ,че доминатор беше казал 2 3 седмици след края на тр. прозорец ще има 2-ра версия ,допълнено от теб с няколко нови стадиона .Еми нормално е да чакаме и да се интересуваме как стоят нещата ,нали все пак патча го правите с цел да го играем и ние "незнаещите" как да си направят сами .Сега вече нещата се изясниха ,нямате време и точка по въпроса ,нормално всеки си има задължения ,но не беше трудно да го кажеш нали ,а в доста от коментарите се искаше точно това от вас ,лично аз благодаря за последния и изчерпателен отговор ,това исках да чуя ,сега вече мога спокойно да си играя и с това което сте направили до тук (с проблеми или не ) . И дано това не е последния БГ патч които правите .Успех .
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

kostadin98 написа:Значи БФЛ Бяха до тук така ли да разбираме поне за фифа 13 :?:
Да, мисля че това беше за ФИФА 13 от нас!
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от kostadin98 »

добре мерси все пак за всичко до момента BFL THE BEST !! :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

Първо, нямам време, да. Кандидат-студент съм тази година и доста пътувания и т.н. Не че не мога да намеря там по 2-3 дена в седмицата да се позанимавам с патча, но някак си изгубих всякаква мотивация. Преди го правех, защото ми беше скучно и през свободното си време каквото направя го споделям с вас. Сега не мога да търся всяка свободна секунда, за да правя патч и накрая пак някакви 12 годишни да ме псуват. Демотивиращо е.

Ако някой се заеме да прави основните неща в патча, ще помагам с каквото мога, разбира се.

А това, ние да обясняваме кое как се прави... Нито нас някой ни е учил, нито пък ни е превеждал от чуждите сайтове. С Photoshop, не мога да науча никой как се работи. Теглиш, гледаш уроци, упражняваш се и това е. За базата на FIFA, теглиш DB Master, отваряш, променяш неща, разваляш 10 пъти играта, инсталираш наново и пак така. Единствения начин да се научиш да правиш нещо е да пробваш и да се упражняваш. Няма как аз да ти кажа правиш това, това и това.

ПС. А да ми давате пример със soccergaming е меко казано несериозно. Отвори там една тема и виж колко позитивни и колко негативни мнения има. Някой направи нещо и всеки го хвали, благодарности и предложения. А тук, блъскаме се 3 месеца да ви дадем всичко на готово и някой ми вика, че не ставал пача, щото бутонките на Йовов не били нагласени или пък косата на Гошо Петков не била същата. :| Или в най-лошия случай някой ти вземе труда и много се стараел, разбираш ли...

Хубаво е да се оценява, това което има, защото без него... Надявам се да не ме разберете погрешно. Не се правя на важен или нещо, но пробвайте да правите нещо 3 месеца и след това някъв пикльо да ви псува и да ти обяснява, че си гей.
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от kostadin98 »

прави сте си няма смисъл да се ядосвате МЕРСИ за всичко пичове :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
Deco
Мнения: 34
Регистриран на: 13 Ное 2011 18:07

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Deco »

БФЛ вие си оставате най-добрите, жалко, че се отказвате. През всички тези години вие правихте най-добрите патчове, е, да имаше бъгове, имаше проблеми, но това е нормално.Дори в оригинална ФИФА има доста бъгове.Спомням си първият патч, на ФИФА 07, който ви бях изтеглил (бил съм на 10-11 години тогава) и аз бях единият от тези лапенца, които ви псуваха, защото играчите ми бяха някакви на жълти и червени квадратчета :rofl: Но след време (фифа 10 и нататък) почнах да ви следя патчовете и наистина страхотна работа вършехте, аз също се заинтересувах от тези работи (патчване, Creation Master, ала бала) и в момента със свободно време мога определено да направя един добър патч с българското първенство, дори сам, но от къде време, аз съм в 9 клас в момента и направо ни спукват от учене, сега точно след ваканцията имам около 3-4 класни и контролни работи, устни изпитвания, проекти и всякакви гадни училищни работи. :whew: Също така, трябва да имаш поне 1 месец свободно време да направиш свестен патч без бъгове и други проблеми, трябва да търсиш снимки на играчите, данни - кога са родени, с кой крак играят, технични ли са, бият ли добре свободни удари и др. работи, т.е. да гледаш и в ЮТюб, ако иамт видеота (за да са правилно нагласени техниката, FK Accuracy, Penalty...), трябва после да им оправяш лицата (да са поне приблизително като реалните) на всички тези играчи от първенството - 16 отбора по около 25-30 играча, това прави точно между 400 и 480 играча, пък представете си ако добавите и Б Група и В Група, ето това същото правят ЕА всяка година, но разбира се не с Фотошоп и СМ, а доста по-сложни програми, обаче само се замислете колко хора работят в ЕА, а колко са в БФЛ и въобще колко хора биха се мотивирали в България да правят нещо подобно за БЕЗ ПАРИ, което когато излезне следващата ФИФА ще бъде забравено, докато тия от ЕА Спортс си взимат милионите. :hi:
Изображение
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

DoMiNaToR написа:Хубаво е да се оценява, това което има, защото без него... Надявам се да не ме разберете погрешно. Не се правя на важен или нещо, но пробвайте да правите нещо 3 месеца и след това някъв пикльо да ви псува и да ти обяснява, че си гей.
Аз точно поради това спрях през 2010, имаше си и други причини, но пак можех да отделям по малко време, както направих сега за 2013, мислейки че ще има промяна, обаче си е същото. Пак повтарям, че каня всеки който може да едитва ФИФА в екипа.
И понеже намесихте soccergaming, там също има идиотчета, но броят им е колкото са тука, а броя на потребителите там и тук като цяло е несравним...
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от flaboy »

никой не ви кара да правите нещо насила ,като нямате време нормално ,но да влизате всеки ден във форума и си мълчите цял месец ,сякаш наслаждавайки се на това ,че има будали които чакат да кажете нещо ,а сега след няколко коментара уревахте целия форум за два дни. По скоро си мисля ,че видяхте ,че не можете да оправите бъговете след първите версии и няма с какво да излезете ,та за това завъртяхте плочата така .Айде със здраве и доминатор ,нали се сещаш ,че повечето от феновете ви са "някакви 12 годишни" ,но има и такива по "старички".
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
nikovlad
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Фев 2013 17:54

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от nikovlad »

Излизат чисти от кашат - правят се на убидени и ущипани госпожици, ами къде отиде обещанието за 4-те стадиона във версия 2.0 и оправянето на бъговете и крашовете, но все пак БФЛ са прави, щом не могат, по-добре да спрат :rofl:
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от jorjinio11 »

Аз не мога да разбера следното:
Ок, патч има, с бъгове или без, това е положението. За това трябва да сме благодарни към създателите, но пък и те от тяхна страна носят вина със мълчанието, което изнерви потребителите.

В крайна сметка, имаме патч, имаме и отговор от БФЛ, мисля че няма какво повече да се коментира :) Догодина, живи и здрави да се надяваме на истински завършен проект за 14-та :yes:

П.п. Някога минавала ли ви е идеята, че можем да създадем раздел, в който да описваме кариерите си, било то писмено или чрез видео ? Мисля, че ще е интересно :wasntme:
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

От бъговете остана краша с националния, който го има и без патч и не при всеки. За стадионите няма смисъл да говоря, защото няма да разберете отново. Само потърсете където искате за да видите колко нови напълно завършени стадиона има за ФИФА 13 в целия свят...
Както и да е, да сте живи и здрави и за ФИФА 14 пак ще правиме патчове според възможностите ни, ако имаме време и не сме само 2-3. Засега има един желаещ да помага, но не се знае още какво точно може да прави. Какво повече да кажа...
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от kostadin98 »

svence може ли да довършиш герена която беше почнал да правиш в soccergaming :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
wor1ed
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2013 22:40

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от wor1ed »

Браво,Браво всичко е чудесно, САМО ЧЕ ВИЕ НЕ СЕ НАУЧИХТЕ ДА СИ ИЗПИПВАТЕ И ДА СИ ОПРАВЯТЕ ПАЧОВЕТЕ !!! От толкова много ФИФИ дето съм играл ( а те не са малко от 2005 та до днешната ) на всички съм инсталвал БФЛ пач и на всичките е КРАШВАЛООООООООООООООООООО. Как не се научихте за толкова време да оправяте тези проблеми не разбрах. НА МЕНИДЖЪР МОД на всички ФИФИ както и на тази с Въпросния 1.1 и 1.2 патч КРАШВА след 3 сезон !!! Или правете нещо като хората или не се занимавайте въобще, защото тъкмо си направиш отбор и се заиграеш и КРАШ , и хайде от начало или изтиваш пача и играеш това са 2-та вариянта ;)
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от DoMiNaToR »

wor1ed написа:Браво,Браво всичко е чудесно, САМО ЧЕ ВИЕ НЕ СЕ НАУЧИХТЕ ДА СИ ИЗПИПВАТЕ И ДА СИ ОПРАВЯТЕ ПАЧОВЕТЕ !!! От толкова много ФИФИ дето съм играл ( а те не са малко от 2005 та до днешната ) на всички съм инсталвал БФЛ пач и на всичките е КРАШВАЛООООООООООООООООООО. Как не се научихте за толкова време да оправяте тези проблеми не разбрах. НА МЕНИДЖЪР МОД на всички ФИФИ както и на тази с Въпросния 1.1 и 1.2 патч КРАШВА след 3 сезон !!! Или правете нещо като хората или не се занимавайте въобще, защото тъкмо си направиш отбор и се заиграеш и КРАШ , и хайде от начало или изтиваш пача и играеш това са 2-та вариянта ;)
Добре, кажи как първия и втория сезон всичко е било наред, минали са всякакви жребии, разпределения на турнири, трансферни прозорци и т.н. и всичко е минало наред и в третия сезон крашва? Такива крашове след първия втория сезон са много трудни за намиране, а да не говорим, че и чиста игра, без патчове, крашва.
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от demon777 »

Аз искам да помоля за нещо екипът на БФЛ.
Мен не ме интересуват стадионите и оправянето на бъговете играя си 1,2 и си ми харесва.
Предполагам в новият патч дето трябваше да излезе има готови зимните трансфери. Ето това ми е достатъчно на мен. Проверявам за новия патч само и единствено заради зимните трансфери на А група. Не ми трябват реалните лица на футболистите в зимния трансфер само да са в отборите в които са преминали и способностите им да са долу горе същите.



Бихте ли могли само това да пуснете?
Благодаря.
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от quese »

sv3nc3 написа:От бъговете остана краша с националния, който го има и без патч и не при всеки. За стадионите няма смисъл да говоря, защото няма да разберете отново. Само потърсете където искате за да видите колко нови напълно завършени стадиона има за ФИФА 13 в целия свят...
Както и да е, да сте живи и здрави и за ФИФА 14 пак ще правиме патчове според възможностите ни, ако имаме време и не сме само 2-3. Засега има един желаещ да помага, но не се знае още какво точно може да прави. Какво повече да кажа...
Добре какъв е проблема тогава да пуснете това което сте направили до момента,при положение че и крашовете които ги имаше сте оправили ,ако сте добавили и зимните трансфери мисля че това би било достатъчно.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от sv3nc3 »

quese написа:
sv3nc3 написа:От бъговете остана краша с националния, който го има и без патч и не при всеки. За стадионите няма смисъл да говоря, защото няма да разберете отново. Само потърсете където искате за да видите колко нови напълно завършени стадиона има за ФИФА 13 в целия свят...
Както и да е, да сте живи и здрави и за ФИФА 14 пак ще правиме патчове според възможностите ни, ако имаме време и не сме само 2-3. Засега има един желаещ да помага, но не се знае още какво точно може да прави. Какво повече да кажа...
Добре какъв е проблема тогава да пуснете това което сте направили до момента,при положение че и крашовете които ги имаше сте оправили ,ако сте добавили и зимните трансфери мисля че това би било достатъчно.
Ма какви крашове освен тоя с националния(има го понякога и без патча) е имало? Кой е казал, че сме направили друго след 1.2? След 1.2 не е правно нищо! Защо, ако е правено да си го пазиме само за нас? Подчертавам дебело, че 1.2 е последния патч за 2013 и след него не е правено нищо!
quese
Мнения: 43
Регистриран на: 07 Апр 2011 17:22

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от quese »

Ма какви крашове освен тоя с националния(има го понякога и без патча) е имало? Кой е казал, че сме направили друго след 1.2? След 1.2 не е правно нищо! Защо, ако е правено да си го пазиме само за нас? Подчертавам дебело, че 1.2 е последния патч за 2013 и след него не е правено нищо![/quote]

Аз по принцип проблем с крашове нямах,единственото нещо което не ми харесва е че след 1-вия сезон оверала на футболистите които са над 29+ год.пада много рязко,това е само за футболистите от бфл,та дали мога по някакъв начин да го оправя. :wasntme:
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от demon777 »

sv3nc3 написа:
quese написа:
sv3nc3 написа:От бъговете остана краша с националния, който го има и без патч и не при всеки. За стадионите няма смисъл да говоря, защото няма да разберете отново. Само потърсете където искате за да видите колко нови напълно завършени стадиона има за ФИФА 13 в целия свят...
Както и да е, да сте живи и здрави и за ФИФА 14 пак ще правиме патчове според възможностите ни, ако имаме време и не сме само 2-3. Засега има един желаещ да помага, но не се знае още какво точно може да прави. Какво повече да кажа...
Добре какъв е проблема тогава да пуснете това което сте направили до момента,при положение че и крашовете които ги имаше сте оправили ,ако сте добавили и зимните трансфери мисля че това би било достатъчно.
Ма какви крашове освен тоя с националния(има го понякога и без патча) е имало? Кой е казал, че сме направили друго след 1.2? След 1.2 не е правно нищо! Защо, ако е правено да си го пазиме само за нас? Подчертавам дебело, че 1.2 е последния патч за 2013 и след него не е правено нищо!

Добре бе пичове само пуснете същия пач 1,2 оба4е със зимни трансфери. Предполагам за вас не би било проблем . Само зимни трансфери и заебавайте всичко до 2014та
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: BFL FIFA 13 версия 1.2 излезе!

Мнение от Xaugyk »

Oверала пада и без БФЛ патча!!!Аз играя оригинална игра без БФЛ и пак падат овералите главоломно така че проблема не е в БФЛ а от самата игра!
И само ЦСКА обичамеее !!!
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2013”