FIFA 14 за PC

Всичко свързано с FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Nikolay
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Юни 2007 13:54

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Nikolay »

Като играя на лаптопа играта си върви без проблеми.След като свържа лаптопа с телевизор чрез hdmi кабел дори на medium и low играта започва много да насича.Някой знае ли на какво се дължи това и мога ли по някакъв начин да го оправя?
Brisco
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2014 23:50

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Brisco »

Здравейте, от доста време играя FIFA ,но и до сега не съм разбрал за какво скалите с умения на играчите са две знам ,че лявата показва колко е добър даден играч. Но за дясната нищо не разбирам а само предполагам ,че показва колко ще се развие за 1 сезон. Моля ако някой е наясно да ми помогне със тая дилема. Благодаря предварително!
Brisco
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2014 23:50

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Brisco »

моля за помощ какво показва тази скала http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?i ... 14349l.png Благодаря предварително!
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Origi »

Acceleration май беше набиране на скорост. Sprint Speed е каква му е скоростта максимум.
Brisco
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2014 23:50

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Brisco »

Благодаря ти за отговора но имам предвид цялата втора скала какво показва дали е развиването на играч за цялата му кариера или това дето се качва всичко с по 10 пункта е за един сезон много съм объркан и не разбирам как да оценявам играчите когато искам да купе даден играч или да взема талант от школата ми в отбора.Благодаря предварително!
Последно промяна от Brisco на 07 Окт 2014 02:22, променено общо 1 път.
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Origi »

Не е. Може да се развива още, но зависи и от потенциала.
Brisco
Мнения: 4
Регистриран на: 16 Сеп 2014 23:50

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Brisco »

Благодаря за отговора, много ми помогна :)
Origi
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Сеп 2014 17:09

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Origi »

Аз си сложих много як фикс за мениджъра. По-старите няма да се отказват толкова рано и не им се намалява бързината, дриблинга и др. толкова бързо. Който го иска ще му дам линк. :>
Възможно е да се слагат такива фиксове, реални лица и екипи в bfl патча само ви трябва file loader.
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2014”