FIFA 14 за PC

Всичко свързано с FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
fonkez
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Авг 2013 03:55

FIFA 14 за PC

Мнение от fonkez »

Да попитам някой има ли информация кога ще излезе играта за PC на Reloaded или я има вече качена?
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от DoMiNaToR »

Reloaded няма все още. Има разни крака и фиксове на тези крака, които все още си остават достатъчно бъгави. Reloaded версия ще пуснат като изчистят всичките бъгове.
fonkez
Мнения: 8
Регистриран на: 08 Авг 2013 03:55

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от fonkez »

Благодаря за информацията ще чакам! Както и не само аз...
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от jorjinio11 »

Пичове, я кажете сега коя ФИФА 14 от имащите в замунда е читава и има ли го вече релоадед торента ? :?:
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Xaugyk »

jorjinio11 написа:Пичове, я кажете сега коя ФИФА 14 от имащите в замунда е читава и има ли го вече релоадед торента ? :?:
Мисля че всички вървят с последният крек.Аз вече не си спомням коя точно имам но нямам проблеми крашове.
И само ЦСКА обичамеее !!!
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от jorjinio11 »

Хубава работа. Играх си да си сложа Moddingway пач, но нещо не се получи и след това не можех да стартирам играта. Изтрих всичко и я качих на ново, но отново не мога да я пусна. Странно. Предположения ? :^)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от vili4kata »

Изтри ли останалите файлове и папки от директорията на играта, след като деинсталира играта?
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Xaugyk »

Имам играта с последният крек и всички модове на МодингУей и играта си работи перфектно.Проблема ще е някъде при тебе.Погледни за останали папки в директорията на играта и в Ц/документс също може да провериш.
И само ЦСКА обичамеее !!!
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от demon777 »

Искам да попитам може ли във фифа 14 да се създаде игра в която двама играчи да изберът отбор и да изиграят целият сезон в едно първенства в избрана държава. ако може как става пиниза
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от jorjinio11 »

demon777 написа:Искам да попитам може ли във фифа 14 да се създаде игра в която двама играчи да изберът отбор и да изиграят целият сезон в едно първенства в избрана държава. ако може как става пиниза
Мисля че в турнаменд мод става, може да си избереш повече от 1 отбор, който да управляваш. Вярно, че няма да е същото като кариер мод-а, но поне ще можете да цъкате двама. Доколкото си спомням, можеш да играеш и първенство по този начин, пак от турнаменд мод-а. Успех! :)
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от demon777 »

jorjinio11 написа:
demon777 написа:Искам да попитам може ли във фифа 14 да се създаде игра в която двама играчи да изберът отбор и да изиграят целият сезон в едно първенства в избрана държава. ако може как става пиниза
Мисля че в турнаменд мод става, може да си избереш повече от 1 отбор, който да управляваш. Вярно, че няма да е същото като кариер мод-а, но поне ще можете да цъкате двама. Доколкото си спомням, можеш да играеш и първенство по този начин, пак от турнаменд мод-а. Успех! :)

Тоя мод трябва да го инсталирам допълнително ли?
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от jorjinio11 »

Боже, НЕ! Има си го в играта :nerd:
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от demon777 »

jorjinio11 написа:Боже, НЕ! Има си го в играта :nerd:
Да ама нещо не става.
Единствено което наподобява на казаното от теб е в меню " MORE/LOAD TURNNAMENT...."
но никъде не виждам създаване на турнир. Някой би ли провеил може ли да се създаде и ако може да ми обясни стъпка по стъпка как се прави.
За сега единствено ми дава да играя кариера практика и кик офф



EDIT: намерих го :P
erik4o
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Мар 2014 20:16

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от erik4o »

fonkez написа:Да попитам някой има ли информация кога ще излезе играта за PC на Reloaded или я има вече качена?
Nikolay
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Юни 2007 13:54

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Nikolay »

Здравейте, имам проблем със започването на турнир.Като влезна в Play > + More > New Tournament или Custom Tournament ме връща на Play > + More.Две версии на играта съм пробвал и при двете е така.Някой знаели от какво може да е и как би могло да се поправи ?
templier7
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Мар 2014 19:51

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от templier7 »

erik4o написа:
fonkez написа:Да попитам някой има ли информация кога ще излезе играта за PC на Reloaded или я има вече качена?
Reloaded няма да пускат версия на Fifa 14... щом не са го направили за близо 6 месеца няма и да го направят!
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от ultracska »

Здравейте , дано е за тази тема въпорса ми. МОже ли като търсиш футболист и да ти дава оверала му в смисъл на трансфера не ми дава нищо за дадения играч само като го цъкна и мога да гледам едно по едно показателите му и друго ми прави впечатление , че като търся free agent примерно и не мога да сортирам по оверал ,само по години? Да не би всичко това да е от слабия ми отбор и да трябва да упгрейдвам стафа , лошото е че не намирам никъде staf updates или както се водише , дето може да качваш левела на стадион , нападатели , скаут и тн. Играя първи сезон с Реджина в серия Б. Дано някой помогне
templier7
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Мар 2014 19:51

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от templier7 »

ultracska написа:Здравейте , дано е за тази тема въпорса ми. МОже ли като търсиш футболист и да ти дава оверала му в смисъл на трансфера не ми дава нищо за дадения играч само като го цъкна и мога да гледам едно по едно показателите му и друго ми прави впечатление , че като търся free agent примерно и не мога да сортирам по оверал ,само по години? Да не би всичко това да е от слабия ми отбор и да трябва да упгрейдвам стафа , лошото е че не намирам никъде staf updates или както се водише , дето може да качваш левела на стадион , нападатели , скаут и тн. Играя първи сезон с Реджина в серия Б. Дано някой помогне
Привет, за най-добро скаутване ти трябват най-добрите скаути, но дори да са перфектни, не на всички футболисти, ще се знаят овералите, сега такива като джеко, балотели, ибра им се знаят, заради популярност или нещо не помня как беше, но независимо от нещата, не на вс можеш да видиш овералите :)
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от ultracska »

templier7 написа:
ultracska написа:Здравейте , дано е за тази тема въпорса ми. МОже ли като търсиш футболист и да ти дава оверала му в смисъл на трансфера не ми дава нищо за дадения играч само като го цъкна и мога да гледам едно по едно показателите му и друго ми прави впечатление , че като търся free agent примерно и не мога да сортирам по оверал ,само по години? Да не би всичко това да е от слабия ми отбор и да трябва да упгрейдвам стафа , лошото е че не намирам никъде staf updates или както се водише , дето може да качваш левела на стадион , нападатели , скаут и тн. Играя първи сезон с Реджина в серия Б. Дано някой помогне
Привет, за най-добро скаутване ти трябват най-добрите скаути, но дори да са перфектни, не на всички футболисти, ще се знаят овералите, сега такива като джеко, балотели, ибра им се знаят, заради популярност или нещо не помня как беше, но независимо от нещата, не на вс можеш да видиш овералите :)
Добре мерси много. Относно упдейтите , явно този сезон фифа няма такива така ли ? Друго да питам няма ли как да търся играчите по оверал - примерно минимум 70 , максимум 85 ? Така можеше на старите версии
Xaugyk
Мнения: 306
Регистриран на: 02 Яну 2008 12:27
Местоположение: Tabor , Czech republic

Re: FIFA 14 за PC

Мнение от Xaugyk »

По оверал не!Тази фифа задаваш на скаута си параметри по които да ти намери играч (примерно да има спринт акцелерация и издръжливост) после задаваш страна и парвенстео в която да тарси и така.Всеки месец ти дава отчет с намерените футболисти които отгожарят на твойте параметри.И мен преди по ме радваше като ми показваше общият скил.
И само ЦСКА обичамеее !!!
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2014”