Проблем с графиката

Всичко свързано с FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Проблем с графиката

Мнение от jorjinio11 »

Здравейте,

имам един проблем с фифата. Свързан е с графиката. Появи се още на 13-та, продължавам да го имам и на 14-та. Терена е ужасен (размацан), нямаш нищо общо с това което е. Публиката на моменти я няма или и тя е размазана. Същото е с екипите и емблемите. Имената на гърбовете на играчите също липсват. Опасенията ми бяха че имам проблем с видеокартата, но всъщност на никоя друга игра нямам никакви ядове. Ъпнах и драйверите и пак същото. Ако някой има идея, моля да сподели. :)
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

Аз също имам проблем ,но моя е с карера на .фифа 14 .като поиграя 15 митути и фифата гасне.от какво е това?можели някои да ми обядни как да го оправя.моляя!
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Проблем с графиката

Мнение от vili4kata »

jorjinio11 написа:Здравейте,

имам един проблем с фифата. Свързан е с графиката. Появи се още на 13-та, продължавам да го имам и на 14-та. Терена е ужасен (размацан), нямаш нищо общо с това което е. Публиката на моменти я няма или и тя е размазана. Същото е с екипите и емблемите. Имената на гърбовете на играчите също липсват. Опасенията ми бяха че имам проблем с видеокартата, но всъщност на никоя друга игра нямам никакви ядове. Ъпнах и драйверите и пак същото. Ако някой има идея, моля да сподели. :)
Здравей! Някакви настройки по контрол панела на видео драйверите пипал ли си? :/
mirdi написа:Аз също имам проблем ,но моя е с карера на .фифа 14 .като поиграя 15 митути и фифата гасне.от какво е това?можели някои да ми обядни как да го оправя.моляя!
Опитай да сложиш следното обновление (1.4.0.0): http://dl.3dmgame.com/plus/download.php ... NJFPqnQZIQ и виж как ще е с него.
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: Проблем с графиката

Мнение от jorjinio11 »

Ами не знам, мисля че не. Там ли да търся?
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

мерси за обновлението ама обясни ми как да го инсталирам
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Проблем с графиката

Мнение от vili4kata »

jorjinio11 написа:Ами не знам, мисля че не. Там ли да търся?
Ами аз имах подобни проблеми, когато променях качеството на текстурите от AMD Catalyst контрол центъра, провери дали не е от това.
mirdi написа:мерси за обновлението ама обясни ми как да го инсталирам
Няма нищо за обяснение, теглиш, разархивираш и заместваш...
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

а бе брат правим всичко ама нещо ми излиза NOT FIND fifa 14 exe. какво е тва ?
flaboy
Мнения: 170
Регистриран на: 09 Сеп 2008 14:21

Re: Проблем с графиката

Мнение от flaboy »

mirdi написа:а бе брат правим всичко ама нещо ми излиза NOT FIND fifa 14 exe. какво е тва ?
:X :X :X Ами инсталирай си Фифа 14 бре пич ,човек да ти се смее ли ,да плаче ли ,до колкото помня от предишните ти бисери ,ти си с този патч който променя фифата от 2013 към 2014 или нещо такова .Изтегли си фифа 14 (вече я има читава с последния патч )и забравяш за проблеми.
You think it's over just because I am dead. It's not over. The games have just begun.
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

абе брат имам си фифа 14 3DM със всичките пачове и си я играя обаче като играя карер ми гасне след 15 минути игра след това изтеглих обновлението,резархивирах го оправих го и като натисна LAUNCH GAME i mi izliza NOT FIND FIFA 14exe kvo da prava
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: Проблем с графиката

Мнение от jorjinio11 »

vili4kata написа:
jorjinio11 написа:Ами не знам, мисля че не. Там ли да търся?
Ами аз имах подобни проблеми, когато променях качеството на текстурите от AMD Catalyst контрол центъра, провери дали не е от това.
Голямо Благодаря човече, стана !
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Проблем с графиката

Мнение от vili4kata »

mirdi написа:абе брат имам си фифа 14 3DM със всичките пачове и си я играя обаче като играя карер ми гасне след 15 минути игра след това изтеглих обновлението,резархивирах го оправих го и като натисна LAUNCH GAME i mi izliza NOT FIND FIFA 14exe kvo da prava
Играта се стартира от fifa14-3dm.exe. Ако стартираш от същия файл и си направил всичко, както трябва, не знам каква би могла да е причината за тая грешка. Имаш ли инсталиран Update 2 (v1.3.0.0)? :^)
jorjinio11 написа:
vili4kata написа:
jorjinio11 написа:Ами не знам, мисля че не. Там ли да търся?
Ами аз имах подобни проблеми, когато променях качеството на текстурите от AMD Catalyst контрол центъра, провери дали не е от това.
Голямо Благодаря човече, стана !
Няма защо. ;)
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

нямам този Update 2 (v1.3.0.0)? може ли да ми пратиш линк и да ми обясниш как да го инсталирам.мерси предварително :)
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Проблем с графиката

Мнение от vili4kata »

http://zamunda.net/details.php?id=379737&hit=1 - дърпаш и ги слагаш, след това ъпдейтът от по-горния ми пост и би трябвало да се оправи.
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

мерси :clap:
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

Еее нема нестава правим всичко и накрая натискам LAUNCH GAME i mi izpisva NOT FIND FIFA 14 exe дрън дрън.имам си ч фифата па защо ми изписва така незнам :envy:
vili4kata
Мнения: 1030
Регистриран на: 15 Юни 2007 12:44
Обратна връзка:

Re: Проблем с графиката

Мнение от vili4kata »

"Играта се стартира от fifa14-3dm.ехе!" Оттам ли я стартираш? :^)
mirdi
Мнения: 38
Регистриран на: 01 Дек 2013 19:39

Re: Проблем с графиката

Мнение от mirdi »

Оправими се всичко,само каде в карер не виждам оверала на повечето играчи
MendyCSKA
Мнения: 7
Регистриран на: 07 Фев 2014 09:50

Re: Проблем с графиката

Мнение от MendyCSKA »

Аз имам друг проблем. Когато си купих новия лаптоп и започнах да играя фифа - 13 , отначало нямах никакви проблеми , играех си нормално , след известно време започна да ми засича , когато играя с зарядното , а когато играя без зарядно играта си върви нормално. Сега , когато си изтеглих фифа 14 имам същия проблем. Има ли някой с моите проблеми и знаете ли как да го оправя ?
П.С. - когато махна зарядното контраста на екрана става по - тъмен и не засича.
ludogoreccc
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Яну 2014 20:20

Re: Проблем с графиката

Мнение от ludogoreccc »

На мене ми е обратното.Когато играя със зарядно всичко е наред,а когато играя без зарядно засича.
MendyCSKA
Мнения: 7
Регистриран на: 07 Фев 2014 09:50

Re: Проблем с графиката

Мнение от MendyCSKA »

На мен преди ми беше така както на теб. Но по добре така както ти е на тебе , защото мога да изиграя само 5-6 мача , а аз играя по 2-3 часа ФИФА на ден. Ако някой знае как да го оправя го моля да каже :)
Публикувай отговор

Обратно към “FIFA Football 2014”