BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
royal1912
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2014 22:50

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от royal1912 »

demon777 написа:
iincredibl3 написа:Искам да попитам,защо след като си сложих пача играта ми започна да излиза от само себе си на едно и също място?? МОЛЯ ПОМОЩЩ!
И на мен ми крашва след натискане на ентер за пропускане на интрото.
И на началния екран е меси а мисля че трябва да е тоя от локото пловдив
Локото Пловдив вика :rofl: :rofl: :rofl:
demon777
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Яну 2013 21:53

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от demon777 »

royal1912 написа:
demon777 написа:
iincredibl3 написа:Искам да попитам,защо след като си сложих пача играта ми започна да излиза от само себе си на едно и също място?? МОЛЯ ПОМОЩЩ!
И на мен ми крашва след натискане на ентер за пропускане на интрото.
И на началния екран е меси а мисля че трябва да е тоя от локото пловдив
Локото Пловдив вика :rofl: :rofl: :rofl:
Тъй де майката му че е от пловдив тихо не казвай на никой
ioanski
Мнения: 41
Регистриран на: 09 Мар 2014 10:48

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от ioanski »

и на мен крашва моля помогнете!
SamoBotev1912
Мнения: 44
Регистриран на: 16 Фев 2014 14:27

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от SamoBotev1912 »

коя фифа 14 да изтегля момчета и как да инсталирам , моля обяснете ми !! :(
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от kostadin98 »

Аз съм с Black Box http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar ето крак поставете го в папката Game на вашата фифа след което исталирайте пача в същата папка Game и пуснете пача от този крак който ви дадох казва се fifa14-www.skidrowcrack.com иконката е 14!Играта и пача са един за друг не плюйте Екипа на БФЛ ;)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
fiction77
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Мар 2014 17:32

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от fiction77 »

Браво.!!!Много добре свършена работа ,чакането определено си заслужаваше.Искам да изкажа благодарности на хората които си отделиха от времето за да направят пача.Дано и в следващите години да ни радвате. ;)
skils28
Мнения: 59
Регистриран на: 29 Яну 2014 15:08

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от skils28 »

kostadin98 написа:Аз съм с Black Box http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar ето крак поставете го в папката Game на вашата фифа след което исталирайте пача в същата папка Game и пуснете пача от този крак който ви дадох казва се fifa14-www.skidrowcrack.com иконката е 14!Играта и пача са един за друг не плюйте Екипа на БФЛ ;)

Аз съм с крака за skidrow но ми крашва по някое време навпример играя играя и ми крашва
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от liverpoolynwa »

skils28 написа:
kostadin98 написа:Аз съм с Black Box http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar ето крак поставете го в папката Game на вашата фифа след което исталирайте пача в същата папка Game и пуснете пача от този крак който ви дадох казва се fifa14-www.skidrowcrack.com иконката е 14!Играта и пача са един за друг не плюйте Екипа на БФЛ ;)

Аз съм с крака за skidrow но ми крашва по някое време навпример играя играя и ми крашва
Постни го във всяка тема това изречение. От крака крашва, бъгав си е.
skils28
Мнения: 59
Регистриран на: 29 Яну 2014 15:08

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от skils28 »

liverpoolynwa написа:
skils28 написа:
kostadin98 написа:Аз съм с Black Box http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar ето крак поставете го в папката Game на вашата фифа след което исталирайте пача в същата папка Game и пуснете пача от този крак който ви дадох казва се fifa14-www.skidrowcrack.com иконката е 14!Играта и пача са един за друг не плюйте Екипа на БФЛ ;)

Аз съм с крака за skidrow но ми крашва по някое време навпример играя играя и ми крашва
Постни го във всяка тема това изречение. От крака крашва, бъгав си е.

По добър знаеш ли :?
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от liverpoolynwa »

[/quote]Аз съм с крака за skidrow но ми крашва по някое време навпример играя играя и ми крашва[/quote]
Постни го във всяка тема това изречение. От крака крашва, бъгав си е.[/quote]


По добър знаеш ли :?[/quote]
По- добър крак има, но с него пача не тръгва.
skils28
Мнения: 59
Регистриран на: 29 Яну 2014 15:08

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от skils28 »

liverpoolynwa написа:
Аз съм с крака за skidrow но ми крашва по някое време навпример играя играя и ми крашва[/quote]
Постни го във всяка тема това изречение. От крака крашва, бъгав си е.[/quote]


По добър знаеш ли :?[/quote]
По- добър крак има, но с него пача не тръгва.[/quote]


Мерси все пак
dan4otodh
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Фев 2014 15:20

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от dan4otodh »

Аз съм с FIFA 14 Black Box и видях че kostadin98 е дал линк за теглене на крак. Изтеглих си го, направих всичко както трябва след което си изтеглих БФЛ патча, инсталирах го и всичко ми тръгна. Опитах се да играя всичко възможно за пиратската версия (Kариера, обикновен мач, и т.н.) и не открих никакви бъгове, нито ми е крашвало ;) Мога само да благодаря на kostadin98 за крака и да кажа на БФЛ екипа че тва е най-якия патч който някога са правили ;) Виждам че малко по-нагоре много хора се оплакват че им крашва и т.н. и упрекват екипа ... Е просто не знам какво сте правили но ми става ясно че вие сте сгрешили някъде и не трябва да се оплаквате от патча ;)
cmizi
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2014 00:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от cmizi »

хора ,след като се инсталира Бг фифата ,после от къде да пуснем да играем ,защото като пусна от там където е иконката на оригиналната фифа и играта като започне и не се появява никакво Бг първенство ,пак са си само чуждите
cmizi
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2014 00:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от cmizi »

prowal написа:във сама та папка ФИФА 14 или във ФИФА 14>GAME трябва да се инсталира????? Защото само във ФИФА 14 папката като я инсталирах нямаше БГ пача....
същия проблем и при мен ,но май никой не знае ,никой не може да отговори за съжаление :(
cmizi
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2014 00:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от cmizi »

cmizi написа:
prowal написа:във сама та папка ФИФА 14 или във ФИФА 14>GAME трябва да се инсталира????? Защото само във ФИФА 14 папката като я инсталирах нямаше БГ пача....
същия проблем и при мен ,но май никой не знае ,никой не може да отговори за съжаление :(
няма пробвах и така и така ,но не става явно нещо с БГ пача не е наред ,то може би и затова го правеха близо година ,може би още малко работа 1-2 години и ще е наред ,нищо ще жъткаме пак на PES-a
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от sv3nc3 »

Много ми е интересно защо пишете в тая тема?!. Има три други теми в които може да намерите отговори и сте избрали тази в която няма как да се оправите....Три пъти сме написали в инсталатора къде да се инсталира патча и поне 10 в другите теми и пак има такъв въпрос :@ . Аз вече се чудя дали има смисъл да пускаме новия инсталатор, щото сигурно и с него някой ще обърка нещо, въпрки че трябва само да натиска некст и ексит и да чака около 3-4 мин. за да свърш едно друго нещо...
cmizi
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2014 00:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от cmizi »

sv3nc3 написа:Много ми е интересно защо пишете в тая тема?!. Има три други теми в които може да намерите отговори и сте избрали тази в която няма как да се оправите....Три пъти сме написали в инсталатора къде да се инсталира патча и поне 10 в другите теми и пак има такъв въпрос :@ . Аз вече се чудя дали има смисъл да пускаме новия инсталатор, щото сигурно и с него някой ще обърка нещо, въпрки че трябва само да натиска некст и ексит и да чака около 3-4 мин. за да свърш едно друго нещо...
кои са те другите теми ,откъде да знаем точно къде има отговор на този въпрос ,като всеки път като питай някой за това и му се отговаря '' в другите теми има отговор '' коя е тя '' другата '' може ли линк
CSKA1948
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Мар 2014 11:34

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от CSKA1948 »

cmizi написа:
sv3nc3 написа:Много ми е интересно защо пишете в тая тема?!. Има три други теми в които може да намерите отговори и сте избрали тази в която няма как да се оправите....Три пъти сме написали в инсталатора къде да се инсталира патча и поне 10 в другите теми и пак има такъв въпрос :@ . Аз вече се чудя дали има смисъл да пускаме новия инсталатор, щото сигурно и с него някой ще обърка нещо, въпрки че трябва само да натиска некст и ексит и да чака около 3-4 мин. за да свърш едно друго нещо...
кои са те другите теми ,откъде да знаем точно къде има отговор на този въпрос ,като всеки път като питай някой за това и му се отговаря '' в другите теми има отговор '' коя е тя '' другата '' може ли линк

Направи си труда малко да потърсиш не е толкова трудно.Не може всичко на готово , то ако всички чакахме нещо да ни падне от небето ей така ....... :nerd: :nerd:
DoMiNaToR
BFL Team™
Мнения: 992
Регистриран на: 17 Фев 2009 22:51
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от DoMiNaToR »

cmizi написа:кои са те другите теми ,откъде да знаем точно къде има отговор на този въпрос ,като всеки път като питай някой за това и му се отговаря '' в другите теми има отговор '' коя е тя '' другата '' може ли линк
И реши да търсиш решение на проблема си в темата за снимки и видеа :|
cmizi
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Апр 2014 00:46

Re: BFL FIFA 14 Снимки и Видеа

Мнение от cmizi »

DoMiNaToR написа:
cmizi написа:кои са те другите теми ,откъде да знаем точно къде има отговор на този въпрос ,като всеки път като питай някой за това и му се отговаря '' в другите теми има отговор '' коя е тя '' другата '' може ли линк
И реши да търсиш решение на проблема си в темата за снимки и видеа :|
май не само никой не знае как става инсталацията ,но и никой не знае къде и дали изобщо има тема за инсталацията ,щото едва ли толкова трудно щеше да е да се копи един линк . нищо две години чакахме за патча ще изчакаме още 2-3 да разберем как се инсталира ,все пак 2020 г наближава не губим надежда :rofl:
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”