БФЛ ФИФА 14 Излезе

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
angel444
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Яну 2014 20:54

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от angel444 »

liverpoolynwa написа:Аз нямам никакви проблеми. Вече съм 7ми кръг в първенството, направих 2 трансфера, всичко си върви перфектно.
И аз имах като твоите проблеми, но ти как ги разреши???!
Шампионът на България Лудогорец удари с 1:0 Лацио на "Стадио Олимпико" и записа велика победа в първи 1/16 финал за Лига Европа.
lq4ko
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Апр 2014 09:59

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от lq4ko »

lq4ko написа:
lq4ko написа:Здравейте !Аз имам следната фифа : http://www.zamunda.net/details.php?id=375692&hit=1 направил съм всичко в описанието и за инсталиране . Преди да инсталирам последният крак този с Меси имах всякакви бъгове и играта започваше да ми подскача картината червени картони при всяко нарушение , играта се скапваше и спираше да работи на 35 минути и на приятелските мачове играя само на сняг . Сложих крака с Меси и всичко беше отлично . Имах от преди този крак който е във форума но той оправи всичко без снега и излизането от играта на 35 минути . Инсталирах всичко правилно . Отварям го с вашия крак и започват всички бъгове по горе написани . Пача тръгва всичко хубаво ама с тези земетресения където стават няма начин да се играе . Ако някои може да ми помогне ще съм му много благодарен.

ПОМОЩ
neposlushko
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Апр 2014 05:50

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от neposlushko »

Имам проблем с фифа 14 3дм сам направил сам всичко както е описано. Играта ми тръгва само с иконата на меси и когато вляза няма бфл , а с всички останали кракове (икони) играта почва да зарежда но не тръгва. Като дам на таск мениджера и стартирам играта виждам че там стои около 5-10 сеkунди и нищо не става. Също така и 4-5 фифи свалих до сега и само влизам в играта само от тези които се стартират и имат иконата с меси. С Windows 7 sam
jopetoispaneca
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Апр 2014 01:23

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от jopetoispaneca »

имам проблем при мен всичко ваврви добре рекламни пана и тем подобни само че вместо левски или цска отборите ми се казват (теамнаме273645274) някои знае ли как се оправя това
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

jopetoispaneca написа:имам проблем при мен всичко ваврви добре рекламни пана и тем подобни само че вместо левски или цска отборите ми се казват (теамнаме273645274) някои знае ли как се оправя това
Да знаем как, но искам да видя защо е така. Първо какъв език избираш? След това ми покажи папка FIFA 14\Game\data\loc.
Veso
Мнения: 5
Регистриран на: 03 Фев 2014 23:40

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Veso »

Ей сериозно ... ако някой може да ми препоръча да направя нещо така че играта да не ми забива ! Да я преинсталирам ли или нещо друго трябва да направя ? С патча или не си забива постоянно.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

Veso написа:Ей сериозно ... ако някой може да ми препоръча да направя нещо така че играта да не ми забива ! Да я преинсталирам ли или нещо друго трябва да направя ? С патча или не си забива постоянно.
В папка FIFA 14 в My Documents има един файл fifasetup. Отвори го с нотепад и ако WAITFORVSYNC не е равно на 0, смени цифрата която е там с 0 и запиши. Това трябва да премахне или поне да намали забиването. Това , ако под забива се разбира лагва.
LPFC
Мнения: 15
Регистриран на: 09 Апр 2012 15:32

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от LPFC »

Аз съм доволен :nerd: Лаута е направена една към едно :clap:
TrustNobody
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2014 02:33

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от TrustNobody »

Явно аз съм един от малкото късметлии, които могат да се радват на патча без проблеми ! Добра работа, момчета. :clap:
Последно промяна от TrustNobody на 03 Апр 2014 16:33, променено общо 1 път.
Понякога човекът, за когото би поел куршум стои зад пистолета. :)
angel444
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Яну 2014 20:54

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от angel444 »

TrustNobody написа:Явно аз съм един от малкото късметлии, които могат да се радват на патча без проблеми ! Добра работа. момчета. :clap:
Брой и мен... СТРАХОТЕН ПАЧ ... БРАВО НА МОМЧЕТАТА :clap: :clap: :party: :clap: 8)
Шампионът на България Лудогорец удари с 1:0 Лацио на "Стадио Олимпико" и записа велика победа в първи 1/16 финал за Лига Европа.
levskizavinagi
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Яну 2014 09:02

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от levskizavinagi »

Браво, пичове! Страхотен патч! Аз нямам никакви проблеми, благодарение на Костадин! Много ти благодаря за крака който даде!!! Преди това играта ми стигаше до езиците и крашваше. След като сложих крака на Костадин всичко изчезна и вече съм втори сезон с Левски. Благодаря много на пичовете, направили патча и на Костадин!
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от iincredibl3 »

Здравейте! До вчера не можех да играя BFL FIFA 14, защото, като я включа и точно на интрото ме изхвърля. Благодарение на sv3nc3 мога да играя вече BFL FIFA 14. Проблемът е във нас. Пачът трябва да се сложи в папка гейм. И от там да се инсталира в същата папка. След това трябва да изтеглим този крак:
http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar и да го разархивираме в папка гейм. Като всеки знае ще се получи 1 файл. Влизате в този файл (крака) и го копирвате. След това го поставяте в папката гейм и стартирате играта от него. ТОВА Е!


Огромни благодарности на целия екип и най-вече на sv3nc3
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
nothreennjk
Мнения: 24
Регистриран на: 27 Фев 2014 15:44

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от nothreennjk »

Кога ще излезе фикса ?!?! ... Кажете поне това ....
trl1912
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2014 17:27

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от trl1912 »

Здравейте!Значи съм с модната фифа FIFA 14 [Modded] пробвах с нея,но БФЛ 14 не става и ме изхвърля.Ако може някой да ми даде линк коя фифа да изтегля и кой крак да сложа за да мога да играя БФЛ 14.Ще съм много благодарен ако някой наистина ми помогне!
someone
Мнения: 30
Регистриран на: 07 Мар 2014 21:39

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от someone »

[quote="iincredibl3"]Здравейте! До вчера не можех да играя BFL FIFA 14, защото, като я включа и точно на интрото ме изхвърля. Благодарение на sv3nc3 мога да играя вече BFL FIFA 14. Проблемът е във нас. Пачът трябва да се сложи в папка гейм. И от там да се инсталира в същата папка. След това трябва да изтеглим този крак:
http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar и да го разархивираме в папка гейм. Като всеки знае ще се получи 1 файл. Влизате в този файл (крака) и го копирвате. След това го поставяте в папката гейм и стартирате играта от него. ТОВА Е!


Огромни благодарности на целия екип и най-вече на sv3nc3[/quot
На някои и след това не им тръгва, явно ще се надяваме фикса да е по-читав.
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от kostadin98 »

levskizavinagi написа:Браво, пичове! Страхотен патч! Аз нямам никакви проблеми, благодарение на Костадин! Много ти благодаря за крака който даде!!! Преди това играта ми стигаше до езиците и крашваше. След като сложих крака на Костадин всичко изчезна и вече съм втори сезон с Левски. Благодаря много на пичовете, направили патча и на Костадин!
Радвам се,че съм помогнал!Приятна игра :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
DStoyanov
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Апр 2014 18:33

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от DStoyanov »

С BB FIFA съм и само с пача на БФЛ + fifa2014 skidrow...... и за сезон и малко при мен се получиха следните неща:

1 - При всяко нарушение червен картон - за сега съм спрял картоните от настройки (знам че има фикс за това, но не искам да инсталирам него)

2 - В националния отбор на България има проблем с екипите - белите фланелки са с бели номера и имена и съответно червените са с червени

3 - Преди малко за пръв път от 3-4 години насам един от играчите ми стана невидим :rofl:

П.С. Първоначално си направих играч ( себе си :P ) в Марек Дупница и изиграх един сезон, след което се оттеглих от спортна кариера и станах мениджър на Калиакра и там един от нападателите при смяна влезе като невидим, но при спиране на играта (тъч, фаул, корнер...) стана пак видим.
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от iincredibl3 »

TrustNobody написа:Явно аз съм един от малкото късметлии, които могат да се радват на патча без проблеми ! Добра работа, момчета. :clap:
И аз ;)
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
liverpoolynwa
Мнения: 51
Регистриран на: 31 Мар 2014 03:36
Местоположение: Blagoevgrad

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от liverpoolynwa »

DStoyanov написа:С BB FIFA съм и само с пача на БФЛ + fifa2014 skidrow...... и за сезон и малко при мен се получиха следните неща:

1 - При всяко нарушение червен картон - за сега съм спрял картоните от настройки (знам че има фикс за това, но не искам да инсталирам него)

2 - В националния отбор на България има проблем с екипите - белите фланелки са с бели номера и имена и съответно червените са с червени

3 - Преди малко за пръв път от 3-4 години насам един от играчите ми стана невидим :rofl:

П.С. Първоначално си направих играч ( себе си :P ) в Марек Дупница и изиграх един сезон, след което се оттеглих от спортна кариера и станах мениджър на Калиакра и там един от нападателите при смяна влезе като невидим, но при спиране на играта (тъч, фаул, корнер...) стана пак видим.
1вият проблем е от крака.
2рият е пт пача.
3тият е от крака.
Играя с този крак,откакто излезе фифата, срещал съм същите проблеми , но се появяват доста рядко.
skils28
Мнения: 59
Регистриран на: 29 Яну 2014 15:08

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от skils28 »

iincredibl3 написа:Здравейте! До вчера не можех да играя BFL FIFA 14, защото, като я включа и точно на интрото ме изхвърля. Благодарение на sv3nc3 мога да играя вече BFL FIFA 14. Проблемът е във нас. Пачът трябва да се сложи в папка гейм. И от там да се инсталира в същата папка. След това трябва да изтеглим този крак:
http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar и да го разархивираме в папка гейм. Като всеки знае ще се получи 1 файл. Влизате в този файл (крака) и го копирвате. След това го поставяте в папката гейм и стартирате играта от него. ТОВА Е!


Огромни благодарности на целия екип и най-вече на sv3nc3
Аз направих същото но ми крашва по някое време :?
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”