БФЛ ФИФА 14 Излезе

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
karibyy
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Апр 2014 00:13

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от karibyy »

liverpoolynwa написа:
DStoyanov написа:С BB FIFA съм и само с пача на БФЛ + fifa2014 skidrow...... и за сезон и малко при мен се получиха следните неща:

1 - При всяко нарушение червен картон - за сега съм спрял картоните от настройки (знам че има фикс за това, но не искам да инсталирам него)

2 - В националния отбор на България има проблем с екипите - белите фланелки са с бели номера и имена и съответно червените са с червени

3 - Преди малко за пръв път от 3-4 години насам един от играчите ми стана невидим :rofl:

П.С. Първоначално си направих играч ( себе си :P ) в Марек Дупница и изиграх един сезон, след което се оттеглих от спортна кариера и станах мениджър на Калиакра и там един от нападателите при смяна влезе като невидим, но при спиране на играта (тъч, фаул, корнер...) стана пак видим.
1вият проблем е от крака.
2рият е пт пача.
3тият е от крака.
Играя с този крак,откакто излезе фифата, срещал съм същите проблеми , но се появяват доста рядко.
Третия не е от крака. На мен ми се е случвало 2 пъти преди на купената игра. Явно си е рядък бъг на самата игра
Ludogorets
Мнения: 64
Регистриран на: 11 Мар 2013 16:42

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Ludogorets »

Ако имате желание още да правите пачове,защо не пробвате този път на ПЕС 15 ? Пес има по-добър геймплеи от ФИФА,но менютата (кариерата) е по-добра от тази на Пес. Миналата година направиха страхотен пач за ПЕС 13, всички отбори имаха реални екипи,емблеми и "ЛИЦА" всички 16 отбора от А група,бяха с истински лица! това са около 20 играчи на отбор. Би се получило добре.
neposlushko
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Апр 2014 05:50

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от neposlushko »

neposlushko написа:Имам проблем с фифа 14 3дм сам направил сам всичко както е описано. Играта ми тръгва само с иконата на меси и когато вляза няма бфл , а с всички останали кракове (икони) играта почва да зарежда но не тръгва. Като дам на таск мениджера и стартирам играта виждам че там стои около 5-10 сеkунди и нищо не става. Също така и 4-5 фифи свалих до сега и само влизам в играта само от тези които се стартират и имат иконата с меси. С Windows 7 sam
Ако проблема е в някакви настройки на ехето, моля кажете какво трябва да променя и да направя
iincredibl3
Мнения: 19
Регистриран на: 30 Мар 2014 20:04

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от iincredibl3 »

skils28 написа:
iincredibl3 написа:Здравейте! До вчера не можех да играя BFL FIFA 14, защото, като я включа и точно на интрото ме изхвърля. Благодарение на sv3nc3 мога да играя вече BFL FIFA 14. Проблемът е във нас. Пачът трябва да се сложи в папка гейм. И от там да се инсталира в същата папка. След това трябва да изтеглим този крак:
http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar и да го разархивираме в папка гейм. Като всеки знае ще се получи 1 файл. Влизате в този файл (крака) и го копирвате. След това го поставяте в папката гейм и стартирате играта от него. ТОВА Е!


Огромни благодарности на целия екип и най-вече на sv3nc3
Аз направих същото но ми крашва по някое време :?
Явно ще е от релиза..
Левскарче съм се родил! Левскарче съм сега! Левскарче ще умра! И на гроба ще ми пише СМЪРТ за Ц(*КА
ZARA
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Апр 2014 18:09

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от ZARA »

Направих си всичко както трябва вчера започнах да играя кариера с Берое изиграх един пулосезон нямаше никакви проблеми , после като дойде трансферният прозорец мина без проблем и след трансферният прозорец вече не мога да играя мач като почна мач или има земетрсение , или ме изхвърля или засича адски или и трите :D МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!! Иначе поздравления пача много ми хареса !
Botev1912
Мнения: 46
Регистриран на: 09 Дек 2013 23:48

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Botev1912 »

Дайте линк за крака този по горе не става .. ?
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

Botev1912 написа:Дайте линк за крака този по горе не става .. ?
В първия пост, където всичко е обяснено има и линкове!!!
ultracska
Мнения: 20
Регистриран на: 16 Апр 2012 20:53

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от ultracska »

Едно голямо браво. Мерси за пача и много успехи във всички начинания
niki2406
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Апр 2014 14:19

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от niki2406 »

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Последно промяна от niki2406 на 10 Апр 2014 18:29, променено общо 1 път.
someone
Мнения: 30
Регистриран на: 07 Мар 2014 21:39

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от someone »

В system32 не пипам, ако ще Азис да е зад мен. Може целия комп да се прее*е :D
Botev1912
Мнения: 46
Регистриран на: 09 Дек 2013 23:48

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от Botev1912 »

skils28 написа:
iincredibl3 написа:Здравейте! До вчера не можех да играя BFL FIFA 14, защото, като я включа и точно на интрото ме изхвърля. Благодарение на sv3nc3 мога да играя вече BFL FIFA 14. Проблемът е във нас. Пачът трябва да се сложи в папка гейм. И от там да се инсталира в същата папка. След това трябва да изтеглим този крак:
http://www.mediafire.com/download/2l7tg ... ck.com.rar и да го разархивираме в папка гейм. Като всеки знае ще се получи 1 файл. Влизате в този файл (крака) и го копирвате. След това го поставяте в папката гейм и стартирате играта от него. ТОВА Е!


Огромни благодарности на целия екип и най-вече на sv3nc3
Аз направих същото но ми крашва по някое време :?
На мен също
sectorB
Мнения: 23
Регистриран на: 15 Фев 2014 17:52

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sectorB »

във фикса направете така,че когато играете със който и да е български отбор Евротурнирите мачовете да са на васил левски!!!!играя с левски за шампионска лига на герена.... :wasntme: :X :D
azsam
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Апр 2014 00:15

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от azsam »

защо има мачове които се дублират? имам мач с славия и в същият ден с ПСЖ ? така не може да се играе 7 играчи с контузии за по 3-4 месеца ??? и това не е единичен случаи всеки сезон по 3-4 мача са така !!
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

azsam написа:защо има мачове които се дублират? имам мач с славия и в същият ден с ПСЖ ? така не може да се играе 7 играчи с контузии за по 3-4 месеца ??? и това не е единичен случаи всеки сезон по 3-4 мача са така !!
С кой отбор играеш и кой сезон? Ако можеш покажи това дето се е случило с двата мача в един и същи ден. Това, ако се случи, играта трябва да крашне. Също покажи ако можеш и класирането в А група.
azsam
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Апр 2014 00:15

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от azsam »

sv3nc3 написа:
azsam написа:защо има мачове които се дублират? имам мач с славия и в същият ден с ПСЖ ? така не може да се играе 7 играчи с контузии за по 3-4 месеца ??? и това не е единичен случаи всеки сезон по 3-4 мача са така !!
С кой отбор играеш и кой сезон? Ако можеш покажи това дето се е случило с двата мача в един и същи ден. Това, ако се случи, играта трябва да крашне. Също покажи ако можеш и класирането в А група.
няма как да покажа премахнах пача но това наистина става!!! показва ми че имам мач с славия за купата но като свърши мача веднага почва другият още същият ден!!! играех с ЦСКА
а класирането беше нормално имам предвид че не съм правил никакви номера за да направя яко кинти с някоя програма и да купя супер звезди играех с играчите които са си сега и класирането си беше нормално аз бях на първо място с 2-3 точки пред вторият. това почна да се случва от вторият сезон като почнаха мачовете за шл. някои мачовете от групите съвпадаха с мачове за купата на България.
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от sv3nc3 »

azsam написа:
sv3nc3 написа:
azsam написа:защо има мачове които се дублират? имам мач с славия и в същият ден с ПСЖ ? така не може да се играе 7 играчи с контузии за по 3-4 месеца ??? и това не е единичен случаи всеки сезон по 3-4 мача са така !!
С кой отбор играеш и кой сезон? Ако можеш покажи това дето се е случило с двата мача в един и същи ден. Това, ако се случи, играта трябва да крашне. Също покажи ако можеш и класирането в А група.
няма как да покажа премахнах пача но това наистина става!!! показва ми че имам мач с славия за купата но като свърши мача веднага почва другият още същият ден!!! играех с ЦСКА
а класирането беше нормално имам предвид че не съм правил никакви номера за да направя яко кинти с някоя програма и да купя супер звезди играех с играчите които са си сега и класирането си беше нормално аз бях на първо място с 2-3 точки пред вторият. това почна да се случва от вторият сезон като почнаха мачовете за шл. някои мачовете от групите съвпадаха с мачове за купата на България.
Пак казвам, че два мача в един ден на кариера няма как да стане защото играта ще крашне със сигурност. Това като се случи, обикновенно мача за купата се отлага с един ден напред или назад. Но това се случва и в други първенства.
jopetoispaneca
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Апр 2014 01:23

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от jopetoispaneca »

А пък при мене са един след един мачовете 2 мача за 2 дена нз как може да стане :| първо за лигата и после веднага за шампионската лига :o
azsam
Мнения: 11
Регистриран на: 01 Апр 2014 00:15

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от azsam »

сега ще сложа пача и ще видиш че става и не крашва
chocol
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Апр 2014 10:58

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от chocol »

Какво стана с фикса нали щеше да излиза вчера по-това време вече измина :whew: Някакъв проблем ли имате :shake: Готов ли е инсталатора ]:) ]:)
relinquished
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Апр 2014 15:02

Re: БФЛ ФИФА 14 Излезе

Мнение от relinquished »

Толкова чакахме, а накрая пълно с проблеми. Днес щяхте да пускате фикса и него го няма.
Разочарован съм.
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”