Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Всичко за BFL FIFA Football 2014
Правила на форума
Моля, прочетете Правилата на форума преди да пишете.
FIFA Bulgaria™
Публикувай отговор
sv3nc3
BFL Team™
Мнения: 2068
Регистриран на: 05 Авг 2007 11:12

Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от sv3nc3 »

Беше ни достатъчно само няколко минути за да установиме, че отново има използване на неща, направени от нас, без ние да сме дали съгласие за това в това число и логото на БФЛ. Поради тази причина съм принуден да пусна важна тема в която да стане ясно, че абсолютно се разграничаваме от такъв вид дейности, в които заслуги на някой се присвояват от другиго без този друг да е вложил труд в това!

Също така, нееднократно сме заявявали, че екипа ни е отворен за всеки който покаже качества и желание да участва в БФЛ ФИФА и смятаме, че това е единствения и верен начин в България да има всяка година А група във ФИФА с високо качество и бързо, а не деленето поради една или друга причина!

Последно ще помоля "авторите" на БЛТ, ако имат съвест да свалят това което са качили, защото не желаеме логото на БФЛ да бъде в продукти със съмнително качество, защото името БФЛ е изградено с много труд в продължение на вече 12 години и използването му, без да си участвал в този труд, е меко казано цинично!
kostadin98
Мнения: 138
Регистриран на: 14 Юли 2012 11:51
Местоположение: София

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от kostadin98 »

Много Добре казано и АЗ подкрепям тази молба :)
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
ЛЕВСКАР завинаги си аз оставам,
ЛЕВСКАР дори и след смъртта.
toshko
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Ное 2013 13:22

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от toshko »

Напълно ви подкрепям. Свалих си този пач от любопитство да го въдя какъв е и установих, чe е много бъгав. Например в Берое Георги Андонов е бек, а Пламен Крумов е нападател. Също така и оверала на играчите не е наред. Не е възможно Григор Долапчиев и Ивайло Чочев от ЦСКА да са по 69, колкото са Мисиджан и Марселиньо от Лудогорец. Има и още много бъгове. Въобще този пач за нищо не става и ви съветвам да не си го теглите. :)
pepja
Мнения: 17
Регистриран на: 02 Ное 2013 13:04

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от pepja »

toshko написа:Напълно ви подкрепям. Свалих си този пач от любопитство да го въдя какъв е и установих, чe е много бъгав. Например в Берое Георги Андонов е бек, а Пламен Крумов е нападател. Също така и оверала на играчите не е наред. Не е възможно Григор Долапчиев и Ивайло Чочев от ЦСКА да са по 69, колкото са Мисиджан и Марселиньо от Лудогорец. Има и още много бъгове. Въобще този пач за нищо не става и ви съветвам да не си го теглите. :)
да и аз като теб го проверих още в началото когато започнах да го инсталирам разбрах ,че нее на БФЛ и по-добре :whew: значи освен тези бъгове и трансферите не са тези който трябва овереалите не са реални и след приятелските мачове в менеджер мод на първия мач изхвърля. А колкото до логото на БФЛ то е копирано с цел популяризиране на техният пач или поне така си мисля.
toshko
Мнения: 39
Регистриран на: 02 Ное 2013 13:22

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от toshko »

pepja написа:
toshko написа:Напълно ви подкрепям. Свалих си този пач от любопитство да го въдя какъв е и установих, чe е много бъгав. Например в Берое Георги Андонов е бек, а Пламен Крумов е нападател. Също така и оверала на играчите не е наред. Не е възможно Григор Долапчиев и Ивайло Чочев от ЦСКА да са по 69, колкото са Мисиджан и Марселиньо от Лудогорец. Има и още много бъгове. Въобще този пач за нищо не става и ви съветвам да не си го теглите. :)
да и аз като теб го проверих още в началото когато започнах да го инсталирам разбрах ,че нее на БФЛ и по-добре :whew: значи освен тези бъгове и трансферите не са тези който трябва овереалите не са реални и след приятелските мачове в менеджер мод на първия мач изхвърля. А колкото до логото на БФЛ то е копирано с цел популяризиране на техният пач или поне така си мисля.
мене не ме изхвърляшe, но за другото съм сагласен
angel444
Мнения: 88
Регистриран на: 30 Яну 2014 20:54

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от angel444 »

Съгласен съм с Вас :o и чакаме вашия пач
Шампионът на България Лудогорец удари с 1:0 Лацио на "Стадио Олимпико" и записа велика победа в първи 1/16 финал за Лига Европа.
bvbnikolai
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Фев 2014 14:10

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от bvbnikolai »

А бихте ли ми дали линк с този патч, все пак да го видя да го пробвам, благодаря предварително! :)
pepja
Мнения: 17
Регистриран на: 02 Ное 2013 13:04

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от pepja »

bvbnikolai написа:А бихте ли ми дали линк с този патч, все пак да го видя да го пробвам, благодаря предварително! :)
линка го има в темата БФЛ ФИФА 14 първият коментар.
ivanval
Мнения: 50
Регистриран на: 24 Фев 2014 21:34

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от ivanval »

Няма ли вече нещо завършено? :?:
Примерно най- лесния отбор за оправяне е Пирин (Гоце Делчев) трябва да сте го направили!!! ;)
Ако е завършено пуснете го ся за кво Ви е да се бавите! :)
Бий говедата рогати бий, бий, бий!!!
:cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska: :cska:
danko5656
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Фев 2014 18:07

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от danko5656 »

Искам да питам вие до къде сте стигнали и кои отбори ви остават да направите :?:
MITKO90
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Мар 2014 15:46

FIFA 14 CEP

Мнение от MITKO90 »

Здравейте! Преди няколко години на фифа 08 имах патч за всички 52 лиги в европа , и ми беше много интересно , да започвам с ЦСКА от 1 ви кръг на лига европа (тогава купа на уефа). Някой знае ли дали има такъв патч за фифа 13 и 14 ? :)
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: FIFA 14 CEP

Мнение от jorjinio11 »

MITKO90 написа:Здравейте! Преди няколко години на фифа 08 имах патч за всички 52 лиги в европа , и ми беше много интересно , да започвам с ЦСКА от 1 ви кръг на лига европа (тогава купа на уефа). Някой знае ли дали има такъв патч за фифа 13 и 14 ? :)
За такъв пач чувам за първи път, но звучи интересно. Кажи как се е казвал пача ?
MITKO90
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Мар 2014 15:46

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от MITKO90 »

FIFA CEP 08 пише че има и за фифа 11 но не мога да го намеря ..
jorjinio11
Мнения: 93
Регистриран на: 02 Яну 2013 00:25

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от jorjinio11 »

MITKO90 написа:FIFA CEP 08 пише че има и за фифа 11 но не мога да го намеря ..
интересно, но и аз нищо не намерих освен, http://wwww.moddingway.com/file/11174.html
MITKO90
Мнения: 14
Регистриран на: 11 Мар 2014 15:46

Re: Относно появилия се патч за ФИФА 14 с БГ отбори

Мнение от MITKO90 »

Намерих 1 пач, но са 2 части , аз имам само едната... другата я няма никъде
Публикувай отговор

Обратно към “BFL FIFA Football 2014”